W domu 9

18 grudnia 2017 22:43 / 12 osobom podoba się ten post
O masz ci,zaś ja:)
Akcję pierogową zakończyłam z sukcesem.I wymyśliąłm sobie ,że musze taką formę metalową na być co się od razu więcej robi:)Znalazłam takie cuś:

http://allegro.pl/metalowa-forma-do-pierogow-uszek-pierogi-14szt-i5127431260.html
Do uszek też sa takie.Ktoś ma?Ktoś używa?

Poza tym to mróz się na dworze zrobił ,jest 6 na minusie:(Brrr
Jutro świąteczne zakupy,z rana bo potem dzikie tłumy,no i do doktorka.
Njabardziej to bym chciała,żeby mi ktoś przyszedł i wyprasował obrusy lniany i adamaszkowy....Piękne są ,ale do prasowania koszmarne:(
18 grudnia 2017 23:32 / 17 osobom podoba się ten post
Sobotę i niedzielę (pierwsze 2 dni pobytu w domu) spędziłam z wnuczką i już przechorowałam domową aklimatyzację. Wczoraj zastosowałam sobie terapię czystkową (herbatka z czystka) i dzisiaj już mam spokój ze swoim nadwrażliwym nochalem. 
Dzisiaj powoli wkroczyłam w przygotowania świąteczne, czyli porządki, zakupy i gotowanie wigilijnych (i nie tylko) specjałów. Mam nadzieję, że uporam się ze wszystkim do końca tygodnia.
i wiellllle innych przedświątecznych zadań............ ale dam radę i jakoś mnie to wszytko nie przeraża, a nawet cieszy.
19 grudnia 2017 08:37 / 21 osobom podoba się ten post
Witam z domku.Sobotę spędziłam z wnukami, wczoraj zadreptałam do Mamy.Dzisiaj wyjazd po zakupy, z prezentami jestem w plecy jak zwykle na ostatni dzwonek . ale jestem w domu i to najważniejsze.
19 grudnia 2017 13:24 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

Witam z domku.Sobotę spędziłam z wnukami, wczoraj zadreptałam do Mamy.Dzisiaj wyjazd po zakupy, z prezentami jestem w plecy jak zwykle na ostatni dzwonek . ale jestem w domu i to najważniejsze.

Witaj Michasiu, nie ma jak w domciu. Milego urlopu
19 grudnia 2017 22:10 / 12 osobom podoba się ten post
Nie ma to jak w domu , choć czas zapiernicza ( i nie ma to nic wspólnego z piernikami ) z prędkością światła , nie wiedzieć czemu tak się wlecze w Faterlandzie . Jeśli chodzi o mój wygląd, to już świętuję ( łeb wyfarbiony ,wystrzyżony,pazury zrobione, lico odmłodzone ) . Zakupy częściowo zrobione,a wydałam już pięć stów na dyrdymałki typu mąki, cukry ,pierdoły do ciasta, trochę mięsa ,przypraw , owoców , warzyw itp,a gdzie ryby ,śledzie ....chyba,że nie iść już .....z pewnością to będą piękne, rodzinne święta ,ale ...rewsko drogie ... Trochę mam" tyły " w innych dziedzinach ,ale langsam ,langsam jutro też jest dzień....z wnukiem pod skrzydłami memi ( właśnie zasypia w małżeńskim łożu mym ) ,chory trochę więc do przedszkola niet,no jutro pieczemy ciasteczka ..no i tak czas leci,ale myślę,że znajdę chwilę, żeby Wam złożyć życzenia świąteczne.
19 grudnia 2017 22:14 / 8 osobom podoba się ten post
Alaska

Nie ma to jak w domu , choć czas zapiernicza ( i nie ma to nic wspólnego z piernikami :hihi:) z prędkością światła , nie wiedzieć czemu tak się wlecze w Faterlandzie . Jeśli chodzi o mój wygląd, to już świętuję ( łeb wyfarbiony ,wystrzyżony,pazury zrobione, lico odmłodzone :piekna: :krol: ) . Zakupy częściowo zrobione,a wydałam już pięć stów na dyrdymałki typu mąki, cukry ,pierdoły do ciasta, trochę mięsa ,przypraw , owoców , warzyw itp,a gdzie ryby ,śledzie ....chyba,że nie iść już :przeklina:.....z pewnością to będą piękne, rodzinne święta ,ale ...rewsko drogie :uśmiech ona2:... Trochę mam" tyły " w innych dziedzinach ,ale langsam ,langsam jutro też jest dzień....z wnukiem pod skrzydłami memi ( właśnie zasypia w małżeńskim łożu mym :-)) ,chory trochę więc do przedszkola niet,no jutro pieczemy ciasteczka :lubie_gotowac:..no i tak czas leci,ale myślę,że znajdę chwilę, żeby Wam złożyć życzenia świąteczne.:hihi::oczko:

Mówiłam kup jajka w De bo tańsze i do Polski zabierz...  Zaloże sie ,że w Biedrze z zazdrości pękali,jak ze 4 pojemniory jaj na tasmę rzuciłaś...
19 grudnia 2017 22:22 / 8 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mówiłam kup jajka w De bo tańsze i do Polski zabierz...:hihi:  Zaloże sie ,że w Biedrze z zazdrości pękali,jak ze 4 pojemniory jaj na tasmę rzuciłaś...:smiech3:

A gówno ,trzy ,ale za to z wolnego wybiegu.....i masła 5 paczek...oooo
19 grudnia 2017 22:25 / 9 osobom podoba się ten post
Alaska

A gówno ,trzy ,ale za to z wolnego wybiegu.:smiech3:....i masła 5 paczek...oooo:yahoo:

To na bank pomyśleli,żeś kredytów na święta nabrała,bo skąd byś na taaaakie zakupy kasę miała...? No chyba,że byłaś już po upiększeniach to widać,że zza granicy wróciłaś,to i stać cię na jaja i masło...
19 grudnia 2017 22:28 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

To na bank pomyśleli,żeś kredytów na święta nabrała,bo skąd byś na taaaakie zakupy kasę miała...? No chyba,że byłaś już po upiększeniach to widać,że zza granicy wróciłaś,to i stać cię na jaja i masło...:smiech3:

W momencie " przystania " na nowy regulamin forum to jakiegoś dżipesa zaocznie montowali czy co!? ... Jakbyś przy tym była ......po " upiększeniach" asta lawista baby 
19 grudnia 2017 22:33 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

W momencie " przystania " na nowy regulamin forum to jakiegoś dżipesa zaocznie montowali czy co!? ... Jakbyś przy tym była ...:smiech3:...po " upiększeniach" asta lawista baby :radosc:

Nie zapomnij pustych opakowań po jajach przed drzwi wystawić,że to niby zaraz do śmietnika idziesz,niech sąsiadki skręca zazdrość...
19 grudnia 2017 22:38 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Nie zapomnij pustych opakowań po jajach przed drzwi wystawić,że to niby zaraz do śmietnika idziesz,niech sąsiadki skręca zazdrość...:smiech3:

Może i wredna jezdem,ale nie aż tak.
19 grudnia 2017 23:27 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Zazdraszczam i ja emerytowanej opiekunce .Siedem lat w polotach mnie czeka.:odpoczynek_kominek:

Toś ty młodziacha Tereniu  mnie 5 wg dobrej zmiany..jeszcze w te i we wte 
19 grudnia 2017 23:38 / 7 osobom podoba się ten post
Alaska

Nie ma to jak w domu , choć czas zapiernicza ( i nie ma to nic wspólnego z piernikami :hihi:) z prędkością światła , nie wiedzieć czemu tak się wlecze w Faterlandzie . Jeśli chodzi o mój wygląd, to już świętuję ( łeb wyfarbiony ,wystrzyżony,pazury zrobione, lico odmłodzone :piekna: :krol: ) . Zakupy częściowo zrobione,a wydałam już pięć stów na dyrdymałki typu mąki, cukry ,pierdoły do ciasta, trochę mięsa ,przypraw , owoców , warzyw itp,a gdzie ryby ,śledzie ....chyba,że nie iść już :przeklina:.....z pewnością to będą piękne, rodzinne święta ,ale ...rewsko drogie :uśmiech ona2:... Trochę mam" tyły " w innych dziedzinach ,ale langsam ,langsam jutro też jest dzień....z wnukiem pod skrzydłami memi ( właśnie zasypia w małżeńskim łożu mym :-)) ,chory trochę więc do przedszkola niet,no jutro pieczemy ciasteczka :lubie_gotowac:..no i tak czas leci,ale myślę,że znajdę chwilę, żeby Wam złożyć życzenia świąteczne.:hihi::oczko:

Kochanie co to 500 zł, to tylko 120 e.. stać cie.. a jajka to faktycznie mogłas wziasc ..ja mam masła 8 kostek..
20 grudnia 2017 06:08 / 6 osobom podoba się ten post
scarlet

Kochanie co to 500 zł, to tylko 120 e..:-) stać cie..:wystawia jezyk1: a jajka to faktycznie mogłas wziasc ..ja mam masła 8 kostek..:yahoo:

Gdzie tam mogła wziąć . Ocipiałaś Skarletka ???....A jak by ją złapali ...Ty wiesz jaki wstyd dla branży opiekuńczej by był ?...W tv by nadawali , że " jedna A'lasencja za granicą popitala a jaja se bierze ...zamiast kupować "...No , tak by mogło być .
20 grudnia 2017 06:38 / 3 osobom podoba się ten post
scarlet

Toś ty młodziacha Tereniu :-) mnie 5 wg dobrej zmiany.:pobudka:.jeszcze w te i we wte :jade:

Mnie jedenaście . Nie wiem czy się cieszyć czy martwić.