W domu 9

03 marca 2018 20:55 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dajcie spokój ...najlepsze lekarstwo :oczko1:...
Na imieniny jutro idę ...Kazimierza . Głowa ufarbowana na mój ulubiony kolor ....Ma być " ich dwóch - wolnych " w towarzystwie . Jednego pamiętam ...znałam z widzenia - bardzo galanty .  Tylko kurde boję się , żebym się nie zakochała , bo wtedy ...taka milość na wieki to ...forum zaniedbam :smiech3:

Ale galanty był kiedyś czy teraz ?
03 marca 2018 21:12 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dajcie spokój ...najlepsze lekarstwo :oczko1:...
Na imieniny jutro idę ...Kazimierza . Głowa ufarbowana na mój ulubiony kolor ....Ma być " ich dwóch - wolnych " w towarzystwie . Jednego pamiętam ...znałam z widzenia - bardzo galanty .  Tylko kurde boję się , żebym się nie zakochała , bo wtedy ...taka milość na wieki to ...forum zaniedbam :smiech3:

Nie rób Nam tego plisss
03 marca 2018 21:29 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Ale galanty był kiedyś czy teraz ?

Kiedyś ....noo . Podobno nadal jest ....
Czaisz Ewuś ...co to może być jak kogoś miłego... na wieki spotkam ?
Nie martw się ...jak mnie w trąbę puści to na forum zawitam .
03 marca 2018 21:34 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Kiedyś ....noo . Podobno nadal jest ....
Czaisz Ewuś ...co to może być jak kogoś miłego... na wieki spotkam ?
Nie martw się ...jak mnie w trąbę puści to na forum zawitam . :smiech3:

Ej Barbaro Ty Jedyna nie ma tak" na  wieki wieków spotkaj" ale my tu bez Ciebie? nie ma tak!!
03 marca 2018 21:38 / 5 osobom podoba się ten post
moni.r

Nie rób Nam tego plisss:-)

No jak mam nie zrobić , jesli okaże się bardzo miłym ?
Ty sie nie boj ! ...jeden tylko ze mną wytrzymał " dzieści " lat . Nie ma takich mocnych , żeby ze mną wytrzymali ...szybko porzucą ....Matuchno ...jeszcze oficjalnego zapoznania nie było a ja już wiem , że kocha na wieki . Może nawet do kina se też pójdziemy . Na film .
 
 
 
 
03 marca 2018 21:41 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Kiedyś ....noo . Podobno nadal jest ....
Czaisz Ewuś ...co to może być jak kogoś miłego... na wieki spotkam ?
Nie martw się ...jak mnie w trąbę puści to na forum zawitam . :smiech3:

Oj tam....zaraz w trąbę.....jest wielu uczciwych i przyjemnych mężczyzn.... takiego to trzeba porozpieszczać trochę....
03 marca 2018 21:48 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No jak mam nie zrobić , jesli okaże się bardzo miłym ?
Ty sie nie boj ! ...jeden tylko ze mną wytrzymał " dzieści " lat . Nie ma takich mocnych , żeby ze mną wytrzymali ...szybko porzucą :smiech3:....Matuchno ...jeszcze oficjalnego zapoznania nie było a ja już wiem , że kocha na wieki . Może nawet do kina se też pójdziemy . Na film .
 
 
 
 

Jak już zrobisz osobiste zapoznanie i okaże się fajny to zapytaj czy nie ma kolegi.....też fajnego to ja też bym się zapoznała....
03 marca 2018 21:48 / 5 osobom podoba się ten post
A idź Basieńko na film do kina i nawet buziaka daj ale wiesz My tu i tak będziemy tęsknić i ciekawi będziemy ...co dalej???
03 marca 2018 21:52 / 2 osobom podoba się ten post
moni.r

A idź Basieńko na film do kina i nawet buziaka daj ale wiesz My tu i tak będziemy tęsknić i ciekawi będziemy ...co dalej???:-)

...A co Ci będę żałować ....a masz jeszcze
03 marca 2018 21:53 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

:buziaki1:...A co Ci będę żałować ....a masz jeszcze :aniolki:

03 marca 2018 21:56 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Oj tam....zaraz w trąbę.....jest wielu uczciwych i przyjemnych mężczyzn....:-) takiego to trzeba porozpieszczać trochę....:-)

(usunięte) ...coo ? ...Kwiatki mam mu kupić , czy nawet czekoladki jakieś ??? ...Chyba bym zdurniała do reszty ( o ile jeszcze można ) jakbym facetowi kwiatki dawała ....Zdjęcie kwiatków to co innego , ale bukietyy ?

03 marca 2018 21:58 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Jak już zrobisz osobiste zapoznanie i okaże się fajny to zapytaj czy nie ma kolegi.....też fajnego to ja też bym się zapoznała....:smiech3:

Zapytam
03 marca 2018 22:01 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

(usunięte) ...coo ? ...Kwiatki mam mu kupić , czy nawet czekoladki jakieś ??? ...Chyba bym zdurniała do reszty ( o ile jeszcze można ) jakbym facetowi kwiatki dawała ....Zdjęcie kwiatków to co innego , ale bukietyy ?

Zdarzyło mi się dać kwiaty(piękne róże)mężczyźnie.Mężczyzna,to też człowiek.
03 marca 2018 22:03 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

(usunięte) ...coo ? ...Kwiatki mam mu kupić , czy nawet czekoladki jakieś ??? ...Chyba bym zdurniała do reszty ( o ile jeszcze można ) jakbym facetowi kwiatki dawała ....Zdjęcie kwiatków to co innego , ale bukietyy ?

No cos Ty....? Jakie kwiatki....? Do dzióbka jakiś smakołyk włożyć.....pogłaskać....no i wciąż powtarzać, że takiego mądrego i zdolnego to pierwszy raz w życiu widzisz.....
03 marca 2018 22:05 / 3 osobom podoba się ten post
Helena2311

Zdarzyło mi się dać kwiaty(piękne róże)mężczyźnie.Mężczyzna,to też człowiek.:-)

O kurde ..naprawdę mężczyzna też człowiek ?