W domu 9

03 marca 2018 22:06 / 3 osobom podoba się ten post
Helena2311

Zdarzyło mi się dać kwiaty(piękne róże)mężczyźnie.Mężczyzna,to też człowiek.:-)

Podobno też czlowiekale jakże inaczej myślący
03 marca 2018 22:07 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

No cos Ty....? Jakie kwiatki....? Do dzióbka jakiś smakołyk włożyć.....pogłaskać....no i wciąż powtarzać, że takiego mądrego i zdolnego to pierwszy raz w życiu widzisz.....:smiech3:

Łeee...no to sie wie . I , że przystojniejszego od niego to ze świecą nie znajdziesz . Cokolwiek ta świeca oznacza
03 marca 2018 22:07 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

O kurde ..naprawdę mężczyzna też człowiek ?:smiech3:

Tak!Spadam spać.Buźka.
03 marca 2018 22:08 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

No cos Ty....? Jakie kwiatki....? Do dzióbka jakiś smakołyk włożyć.....pogłaskać....no i wciąż powtarzać, że takiego mądrego i zdolnego to pierwszy raz w życiu widzisz.....:smiech3:

Ojej a jak tak do mojego psa stale mówię masz coś dobrego boś ty taki kochany i mądry
03 marca 2018 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
moni.r

Podobno też czlowiek:-)ale jakże inaczej myślący:oczko1:

Gdyby wszyscy byli tacy sami,to byłoby bardzo nudno.Teraz naprawdę spadam.Do jutra.
03 marca 2018 22:09 / 4 osobom podoba się ten post
moni.r

Podobno też czlowiek:-)ale jakże inaczej myślący:oczko1:

Dlatego tak ich kochamy.....
03 marca 2018 22:12 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

(usunięte) ...coo ? ...Kwiatki mam mu kupić , czy nawet czekoladki jakieś ??? ...Chyba bym zdurniała do reszty ( o ile jeszcze można ) jakbym facetowi kwiatki dawała ....Zdjęcie kwiatków to co innego , ale bukietyy ?

Masz rację nie wykosztuj się Daj mu zdjęcie kwiatków i powiedz że takie lubisz i ladnie pachną nawet i już
03 marca 2018 22:13 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Dlatego tak ich kochamy.....:-)

No!
03 marca 2018 22:14 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Łeee...no to sie wie . I , że przystojniejszego od niego to ze świecą nie znajdziesz . Cokolwiek ta świeca oznacza :smiech3:

Ooo......to.....to......oni są bardzo wrażliwi na punkcie swojego wyglądu....I równie próżni jak my, kobiety.....  takie nasze kochane tygryski.....
03 marca 2018 22:15 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Ooo......to.....to......oni są bardzo wrażliwi na punkcie swojego wyglądu....I równie próżni jak my, kobiety.....:-)  takie nasze kochane tygryski.....:-)

I kotecki
03 marca 2018 22:18 / 4 osobom podoba się ten post
moni.r

Masz rację nie wykosztuj się :-)Daj mu zdjęcie kwiatków i powiedz że takie lubisz i ladnie pachną nawet i już:lol3:

Moniu...mam gorącą prośbę . Proszę nie pisać teraz , bo mi maseczka zastyga . Jutro muszę wyglądać  jak prawdziwa kobita ....albo na podób .
03 marca 2018 22:22 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Moniu...mam gorącą prośbę . Proszę nie pisać teraz , bo mi maseczka zastyga . Jutro muszę wyglądać  jak prawdziwa kobita ....albo na podób .

Ach musisz wyglądać jak milion dolarów ale co ty za maseczkę robisz?ja tam robię co dzień ale (efekty dalekie od opisanych)jak już robię to tylko takie co niezastygną a jakoś nawilżąDobra jutro podam jakie
03 marca 2018 22:35 / 4 osobom podoba się ten post
moni.r

Ach musisz wyglądać jak milion dolarów ale co ty za maseczkę robisz?:-)ja tam robię co dzień ale (efekty dalekie od opisanych:-))jak już robię to tylko takie co niezastygną a jakoś nawilżą:-)Dobra jutro podam jakie:-)

Nawilżającą jutro sobie zrobię ...jeszcze . Na razie jestem a'la UFO ...Muszę toto niedługo zmyć , bo jak przysnę  ...to po przebudzeniu mogę się mocno przestraszyć .
04 marca 2018 09:37 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie wk..denerwuj Basiunia oka mego ....u mnie jeszcze  - 10 !
Dzień dobryyy :buziaki1:
Dyskusja, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3038/wygadaj-sie/w-domu-9/page/30



 

Dzień dobry Barbarko 
U Ciebie już idzie ku lepszemu, tylko -10
Ps. Fajnej i owocnej imprezy imieninowej Tobie życzę .
Oczywiście tak jak reszta towarzystwa czekam z niecierpliwością na relację .
04 marca 2018 09:44 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara48

Dzień dobry Barbarko :buziaki1:
U Ciebie już idzie ku lepszemu, tylko -10:smiech3:
Ps. Fajnej i owocnej imprezy imieninowej Tobie życzę .:zakochany:
Oczywiście tak jak reszta towarzystwa czekam z niecierpliwością na relację .:buziaki:

Niech idzie szybciej ku temu lepszemu , bo o 12-tej opuszczam moje kwadraty . Fryz odrobię i chciałabym bez czapki se iść ...coby " cyto " nie zniszczyć ...Minus jest minus i niestety czapkę ( oczywiście nietwarzową ) założyć będę musiała