W domu 9

04 marca 2018 20:07 / 9 osobom podoba się ten post
ewa59

A zakochałaś się czy nie ? :smiech3:

Broń Boszszeee ! ... Przystojniak ...urodny ( jeszcze ) ...głos niski , głęboki ...tylko mikrofon i do radia z nim ...O jeżuuu...żeby tylko na moment się zamknął i nie pierdacył ....Wyobraźnia zaczęła pracować na najwyższych obrotach . Bardzo kogoś mi przypominał . On cacy ...wszystkie kobity be ,be .
04 marca 2018 20:08 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Oj tam przecież nie o to pytam:)Pytam czy warto było te przygotowania,maseczki i inne takie poczynić?:)A Ty tylko żarcie i napitki:)

Bo to było najlepsze
04 marca 2018 20:15 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Broń Boszszeee ! ... Przystojniak ...urodny ( jeszcze ) ...głos niski , głęboki ...tylko mikrofon i do radia z nim ...O jeżuuu...żeby tylko na moment się zamknął i nie pierdacył ....Wyobraźnia zaczęła pracować na najwyższych obrotach . Bardzo kogoś mi przypominał . On cacy ...wszystkie kobity be ,be .

Hmm.....no co zrobić, tacy też są...... Myślałam, że w kinie byłaś a tu z kina dupa blada....ale jakby mial tak pierdacyć przez caly film to lepiej, ze dałaś nogę......
04 marca 2018 20:17 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Broń Boszszeee ! ... Przystojniak ...urodny ( jeszcze ) ...głos niski , głęboki ...tylko mikrofon i do radia z nim ...O jeżuuu...żeby tylko na moment się zamknął i nie pierdacył ....Wyobraźnia zaczęła pracować na najwyższych obrotach . Bardzo kogoś mi przypominał . On cacy ...wszystkie kobity be ,be .

O masz ci los,to nawet jakbyś przed dobranocką wyszła nie byłoby źle:):)
04 marca 2018 20:20 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Prawie dokładnie :yahoo:....Prawie , boo...nażarłam się ...napiłam i ...sama , bez wyp...wyp ...wypraszania zawinęłam się ...powiedziałam , że kiepsko się czuję :oczko1:

Ale Orimowaty pyta czy wleczone było? Bo,że czołgania nie było,to już wiemy.
04 marca 2018 20:30 / 10 osobom podoba się ten post
Alaska

Ale Orimowaty pyta czy wleczone było? Bo,że czołgania nie było,to już wiemy.:hihi:

Nie było wleczone . Wypiłam w sumie 4 kieliszki ...ostro zagryzając . Nawet mi we łbie nie zaszumiało ...Ja pierniczę ...myślałam , że marudne chłopy to tylko  na papierze  ....znaczy w wirtualnym świecie ...
04 marca 2018 20:33 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie było wleczone . Wypiłam w sumie 4 kieliszki ...ostro zagryzając . Nawet mi we łbie nie zaszumiało ...Ja pierniczę ...myślałam , że marudne chłopy to tylko  na papierze  ....znaczy w wirtualnym świecie ...

08 marca 2018 04:07 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry z domu.
W domu jak to w domu, dużo pracy a mało odpoczynku. Dokupiłam jeszcze do tej komody bibliotekę i biurko , Chyba oszalałam??
Nie chcę Dody denerwować i boję się zdjęcia wstawić  tych wspaniałych mebli .

Wczoraj był pogrzeb , zmarła moja sąsiadka 74 Lat. Sąsiad strasznie to przeżywa , smutny, zmartwiony, blady
jak ściana. Dałam kwiaty, na pogrzebie nie byłam, bo odbył się w innej miejscowości.
08 marca 2018 10:49 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Dzień dobry z domu.
W domu jak to w domu, dużo pracy a mało odpoczynku. Dokupiłam jeszcze do tej komody bibliotekę i biurko , Chyba oszalałam??
Nie chcę Dody denerwować :lol2: i boję się zdjęcia wstawić  tych wspaniałych mebli .

Wczoraj był pogrzeb , zmarła moja sąsiadka 74 Lat. Sąsiad strasznie to przeżywa , smutny, zmartwiony, blady
jak ściana. Dałam kwiaty, na pogrzebie nie byłam, bo odbył się w innej miejscowości.

Koniecznie zrób zdjęcia tych wspaniałych mebli i wstaw. Co najwyżej wezmę coś na uspokojenie
Własnie się miałam dopytywać o zdjęcie komody z Twojego domu, bo obiecałaś, a sądzę ze juz dowieźli
08 marca 2018 11:58 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Koniecznie zrób zdjęcia tych wspaniałych mebli i wstaw. Co najwyżej wezmę coś na uspokojenie:smiech2:
Własnie się miałam dopytywać o zdjęcie komody z Twojego domu, bo obiecałaś, a sądzę ze juz dowieźli:hihi:

Doda, licytowałam jeszcze na drugiej licytacji tego Pana i mam!
Biblioteka i biurko, przywiozą mi w sobotę wszystko razem , tak uzgodniliśmy. Zdjęcia mam oczywiście ale z tzw wystawy sprzedaży na portalu pewnym hi, hii . Ok wstawiam a z mojego mieszkania wstawię w sobotę pod wieczór. p.s bez tego zegara.

08 marca 2018 11:59 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Doda, licytowałam jeszcze na drugiej licytacji tego Pana i mam!
Biblioteka i biurko, przywiozą mi w sobotę wszystko razem , tak uzgodniliśmy. Zdjęcia mam oczywiście ale z tzw wystawy sprzedaży na portalu pewnym hi, hii . Ok wstawiam a z mojego mieszkania wstawię w sobotę pod wieczór. p.s bez tego zegara.

No sliczne. Koniecznie wstaw zdjęcia jak Ci przywiozą juz do domu.
08 marca 2018 12:01 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

No sliczne. Koniecznie wstaw zdjęcia jak Ci przywiozą juz do domu.

08 marca 2018 12:02 / 3 osobom podoba się ten post
Oczywiście, że wstawię , czekam zrobiłam już miejsce w pokoju.
08 marca 2018 15:39 / 8 osobom podoba się ten post
No i mnie trafia się nowe miejsce.W przyszłym tygodniu jadę do pana.Jakaś nieciekawa sytuacja jest ze zmienniczką,bo niby przechodzi na gewerbe ,tego miejsca nie chce opuścić.W każdym bądż razie jadę , koordynator niemiecki z rodziną sytuację wyjaśnia.Chyba to nie moja broszka.. Oczywiście zlecenie na miesiąc z możliwością przedłużenia,bo przecież nie wiem jak mi tam będzie.Nic na siłę.Jadę do Moguncji ( Mainz) i stamtąd ktoś mnie odbierze.Pożyjemy ,zobaczymy.
08 marca 2018 16:12 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień dobry z domu ! Mało czasu na wszystko,ale dziś odmroziłam zamrażarkę... Dentystę zaliczyłam_myślałam,że jest gorzej z moimi zębami... U nas pomaleńku zbliża się wiosna,jeszcze powietrze zimne,ale słoneczko już śmiało się do nas śmieje i próbuje rozgrzać.... Pozdrawiam całe opiekunkowo !