W domu 9

08 marca 2018 16:49 / 4 osobom podoba się ten post
Jestem zapracowana, w dodatku skaleczyłam sie w paluszek a miałam pierścionki założyć . Z plasterm niezbyt elegancko będzie. Stól już nakryty i czekam .
08 marca 2018 16:49 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

No i mnie trafia się nowe miejsce.W przyszłym tygodniu jadę do pana.Jakaś nieciekawa sytuacja jest ze zmienniczką,bo niby przechodzi na gewerbe ,tego miejsca nie chce opuścić.W każdym bądż razie jadę , koordynator niemiecki z rodziną sytuację wyjaśnia.Chyba to nie moja broszka.. Oczywiście zlecenie na miesiąc z możliwością przedłużenia,bo przecież nie wiem jak mi tam będzie.Nic na siłę.Jadę do Moguncji ( Mainz) i stamtąd ktoś mnie odbierze.Pożyjemy ,zobaczymy.

Będziesz pracować w samym mieście czy jakieś okolice? Pracowałam w Mainz u pana ale mam nadzieję że to nie ten.Bo ci dobrze życzę.
To było w samym Mainz
08 marca 2018 17:00 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

No i mnie trafia się nowe miejsce.W przyszłym tygodniu jadę do pana.Jakaś nieciekawa sytuacja jest ze zmienniczką,bo niby przechodzi na gewerbe ,tego miejsca nie chce opuścić.W każdym bądż razie jadę , koordynator niemiecki z rodziną sytuację wyjaśnia.Chyba to nie moja broszka.. Oczywiście zlecenie na miesiąc z możliwością przedłużenia,bo przecież nie wiem jak mi tam będzie.Nic na siłę.Jadę do Moguncji ( Mainz) i stamtąd ktoś mnie odbierze.Pożyjemy ,zobaczymy.

Trzeba zawsze myśleć pozytywnie . Nie ma co Tereniu wyprzedzać faktów. Nie chcesz GW to nikt cie nie zmusi. Trafisz dobrze - i z takim nastawieniem jedż . Powodzenia życzę .
08 marca 2018 18:18 / 6 osobom podoba się ten post
Marta2

Będziesz pracować w samym mieście czy jakieś okolice? Pracowałam w Mainz u pana ale mam nadzieję że to nie ten.Bo ci dobrze życzę.
To było w samym Mainz

Z Mainz jeszcze kolejką do Bad Kreuznach .Nastawiona jestem pozytywnie ,zreszta nie będę się nakręcać za wczasu.
08 marca 2018 18:52 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Z Mainz jeszcze kolejką do Bad Kreuznach .Nastawiona jestem pozytywnie ,zreszta nie będę się nakręcać za wczasu.

Nie,no to na pewno nie o " mojego" erotomana z Mainz chodzi.Możesz spokojnie jechać
08 marca 2018 20:44 / 2 osobom podoba się ten post
Szkoda, że jutro piatek i niektorzy jeszcze ten dzień muszą pracować. Koniec przyjęcia "kobiecego" . Nie tylko kwiatuszek dostałam ( cięty) zeby nie było.  Dostałam rownież drobiażdżek ale niestety paluszek zaklejony plastrem i boli bardzo. Spokojnej nocy . Wiosna idzie na całego, ptaki wieczorem koncertują to chyba w podzięce za dokarmianie . Pod kompostownikiem w ogrodzie mamy rodzinę jeży. Juto muszę do nich zapukać i policzyć ile ich jest . 
08 marca 2018 21:43 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Z Mainz jeszcze kolejką do Bad Kreuznach .Nastawiona jestem pozytywnie ,zreszta nie będę się nakręcać za wczasu.

Super..Tereniu czekam na ciebie...jestem 4 km od Bad Kreuznach....już się cieszę..
 
08 marca 2018 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Szkoda, że jutro piatek i niektorzy jeszcze ten dzień muszą pracować. Koniec przyjęcia "kobiecego" . Nie tylko kwiatuszek dostałam ( cięty) zeby nie było.  Dostałam rownież drobiażdżek ale niestety paluszek zaklejony plastrem i boli bardzo. Spokojnej nocy . Wiosna idzie na całego, ptaki wieczorem koncertują to chyba w podzięce za dokarmianie . Pod kompostownikiem w ogrodzie mamy rodzinę jeży. Juto muszę do nich zapukać i policzyć ile ich jest . 

Paluszków masz 20 to mozna dopasować
08 marca 2018 22:24 / 5 osobom podoba się ten post
scarlet

Super..Tereniu czekam na ciebie...jestem 4 km od Bad Kreuznach....już się cieszę..:aniolki:
 

Ja pitolę Jola .Tak się cieszę.Ja docelowo Neu Bamberg.Będę tam od 16 marca.
08 marca 2018 22:29 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Ja pitolę Jola .Tak się cieszę.Ja docelowo Neu Bamberg.Będę tam od 16 marca.:taniec2:

Już oblukałam...13km,pikuś dla mojego autka..
09 marca 2018 06:18 / 1 osobie podoba się ten post
Nie mam jeszcze sprecyzowanego planu na weekend, pogoda nie jest pewna. Ślizgawica . Chociaż zapowiadają plusową temp. to na drodze jest żle.  Mam mały planik, nie wiem czy sie powiedzie. A dzisiaj ................. dzień sprzatania lekkiego, ciasto w zamyśle i wyjazd na zakupy .  To aż nadto jak dla mnie rozleniwiłam się pracując w opiece
09 marca 2018 11:41 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Ja pitolę Jola .Tak się cieszę.Ja docelowo Neu Bamberg.Będę tam od 16 marca.:taniec2:

Ale Wam dziewczyny zazdraszczam.
09 marca 2018 11:43 / 3 osobom podoba się ten post
No nie? Odnalazły się jak dwie w korcu maku.
09 marca 2018 14:22 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Ale Wam dziewczyny zazdraszczam.:placze1:

Ja też.
 
Już od dłuższego czasu tak trafiam, że nikogo na pogaduchy w pobliżu nie mam.
A czasu i możliwości multum.
09 marca 2018 20:02 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Ale Wam dziewczyny zazdraszczam.:placze1:

Ja też. Gdzie nie pojadę, to nikogo z naszych