W domu 9

13 marca 2018 20:11 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Taaaaa,zadzieram kiece i lece:):):)Ha ha ha 

A nie czytalas, ze tam wyzywienie i zakwaterowanie bezplatne? Nie musisz kiecki zadzierac.
13 marca 2018 20:13 / 8 osobom podoba się ten post
Skoro kolezanki zainteresowane to wkleje wam linka. Bo ja tez przegladam ta stronke. Czasami. A raczej przegladalam gdy jeszcze gewerbe posiadalam. Dupy nie urwie po porobieniu wszelkich oplat, ale jak sie wyrwie z kontekstu to a i owszem.

http://www.opiekun24.pl/news.html
13 marca 2018 20:15 / 5 osobom podoba się ten post
hawana

A nie czytalas, ze tam wyzywienie i zakwaterowanie bezplatne? Nie musisz kiecki zadzierac.

Ooooo,nie doczytałam,toś mnie pocieszyła:)Super,bo ja nie lubię w kieckach chodzić:)Wolę spodenki:)I w dupkę ciepło:)To była taka ,jak to się nazywa?Przenośnia?O! Tak ,tak,przenośnia.Dosłownie ,bo jak żyje latającej foki nie widziałam:)Nawet na ruskim filmie rysunkowym:)
13 marca 2018 20:19 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Ooooo,nie doczytałam,toś mnie pocieszyła:)Super,bo ja nie lubię w kieckach chodzić:)Wolę spodenki:)I w dupkę ciepło:)To była taka ,jak to się nazywa?Przenośnia?O! Tak ,tak,przenośnia.Dosłownie ,bo jak żyje latającej foki nie widziałam:)Nawet na ruskim filmie rysunkowym:)

Ale taka foczka ze skrzydelkami pegaza bylaby urocza:)
Zobacz, moze juz masz:))
13 marca 2018 20:22 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Skoro kolezanki zainteresowane to wkleje wam linka. Bo ja tez przegladam ta stronke. Czasami. A raczej przegladalam gdy jeszcze gewerbe posiadalam. Dupy nie urwie po porobieniu wszelkich oplat, ale jak sie wyrwie z kontekstu to a i owszem.

http://www.opiekun24.pl/news.html

Wkleje jeszcze raz, zeby szlo otworzyc, bo nie tylko kasa jest wazna, ale ile jest roboty.
 
 

13 marca 2018 20:29 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Wkleje jeszcze raz, zeby szlo otworzyc, bo nie tylko kasa jest wazna, ale ile jest roboty.
 
 

Ano i tak nie odpalisz od jednego klika. W kazdym razie to sa te powyzsze oferty, ale przedstawione w calosci. Moim zdaniem szalu nie ma.
13 marca 2018 20:33 / 5 osobom podoba się ten post
hawana

Wkleje jeszcze raz, zeby szlo otworzyc, bo nie tylko kasa jest wazna, ale ile jest roboty.
 
 

:D :D :D  No super oferty, szczegolnie gdy trzeba zapłacic 1232,16 zł ZUS co miesiąc,  bo to sa oferty dla prowadzących DG lub mających Gewerbe. Emerytka płaci tylko składkę zdrowotną to prawda, wynoszącą 319,94  ale wraz z opłatą za usługi księgowe i nalezny podatek dochodowy, uczyni to  w sumie jakieś miedzy 200 a  300 euro miesięcznie.  Wynagrodzenie netto zatem, wychodzi mniej niż przez dobrą firmę. 2 sparalizowane osoby na wózku za 2050, ja pierniczę. Nawet za 4000 nie wziełabym  takiego zlecenia  Dobrze , że do mnie nie dzwonią z takimi ofertami 
13 marca 2018 20:37 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Skoro kolezanki zainteresowane to wkleje wam linka. Bo ja tez przegladam ta stronke. Czasami. A raczej przegladalam gdy jeszcze gewerbe posiadalam. Dupy nie urwie po porobieniu wszelkich oplat, ale jak sie wyrwie z kontekstu to a i owszem.

http://www.opiekun24.pl/news.html

Jak to przeglądasz? To do Ciebie nie dzwonią z propozycjami, tylko musisz sama szukać? , no wiesz????
13 marca 2018 20:39 / 5 osobom podoba się ten post
doda1961

Jak to przeglądasz? To do Ciebie nie dzwonią z propozycjami, tylko musisz sama szukać? :zaskoczenie1:, no wiesz????

No pacz. Takie zycie. Ale to pewnie dlatego,ze nie jestem Idealia Opiekunkiewicz tylko zwykla mysz.
13 marca 2018 20:43 / 5 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

I dlatego tyrasz w heimie a nie na zleceniach z porzadnych agencji. Pomysl sama, jak moglabys byc szczesliwa gdybys miala osobistego podopiecznego, ogrodek i swiece po kolacji. Zawsze Ci mowilam, zebys mnie sluchala. Ale Ty nie i nie! :-)

Ano tyram....ale cóż - taka już niepokorna kobietka ze mnie Szczęście to dla  każdego  jest coś  innego.
A co dla mnie znaczy, to ew. prywatnie mogę powiedzieć....
13 marca 2018 20:51 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

No pacz. Takie zycie. Ale to pewnie dlatego,ze nie jestem Idealia Opiekunkiewicz tylko zwykla mysz.

Nie badz taka skromna, po prosty PB ma Cie w swojej opiece:)
13 marca 2018 20:53 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Ano tyram....ale cóż - taka już niepokorna kobietka ze mnie :uśmiech ona2: Szczęście to dla  każdego  jest coś  innego.
A co dla mnie znaczy, to ew. prywatnie mogę powiedzieć.... :chowa sie:

Witaj, wreszcie sie pokazalas
13 marca 2018 20:54 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Ano tyram....ale cóż - taka już niepokorna kobietka ze mnie :uśmiech ona2: Szczęście to dla  każdego  jest coś  innego.
A co dla mnie znaczy, to ew. prywatnie mogę powiedzieć.... :chowa sie:

To przyjezdzaj. Miodoweczka czekac bedzie. Ta co lubisz
13 marca 2018 22:39 / 2 osobom podoba się ten post
Babeczka

Cóż za cudeńka , bardzo ładne .

Dziękuję
14 marca 2018 07:42 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Prawdziwa smietanka:szampan: szkoda ,ze swieta spedzam w domu:lodowka:

dorotee , " na po świętach " też dostaję oferty . Ja jadę w maju do pracy, wracam do Braunschweig na mc . Pózniej zobaczę. I nie jest to juz praca w domu podopiecznego . Chociaż w terminie opieka mieści się na "stówe" "