W domu 9

09 kwietnia 2018 11:30 / 2 osobom podoba się ten post
Umawiam sie na wieczór, szpadel i grabie mnie wzywają . Już rzodkiewka wzeszła i sałata . Maciupeńki ogrodek, ale moj.
09 kwietnia 2018 15:10 / 1 osobie podoba się ten post
Pogoda jest cudowna , a ja muszę siedzieć w kuchni . Dzisiaj mam gości i jestem w trakcie gotowania obiadokolacji dla 8 osób .
09 kwietnia 2018 17:58 / 1 osobie podoba się ten post
Babeczka

Pogoda jest cudowna , a ja muszę siedzieć w kuchni .:-( Dzisiaj mam gości i jestem w trakcie gotowania obiadokolacji dla 8 osób .:gotowanie:

Ty się ciesz, że nie dla 18-tu albo 80-ciu. To dopiero horror. 
09 kwietnia 2018 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
Babeczka

Pogoda jest cudowna , a ja muszę siedzieć w kuchni .:-( Dzisiaj mam gości i jestem w trakcie gotowania obiadokolacji dla 8 osób .:gotowanie:

Jutro jadę w sina dal umówiłam juz kolejkę i zrobie sobie kuku Dopiero skonczyłam pracę domową, jeszcze wino musiałam rozlac do flaszek, bo juz termin mijał. Nie bede jednak dzisiaj probowała jakie wyszło z butli a raczej jakie węzykiem sciągęłam . Pachnie ładnie a w smaku ? jutro pokosztuję.
Mówią  "gość w dom ..... niech każdy sobie dopowie.
11 kwietnia 2018 09:01 / 3 osobom podoba się ten post
Jadę na ryneczek kupić sadzonki kwiatów tarasowych . Mąż mój twierdzi a wręcz mnie przekonuje, że to za wczesnie . Ale ja wiem  a w myslach dodaję.... może przymrozków już nie będzie .
11 kwietnia 2018 19:19
opiekun.5

Ty się ciesz, że nie dla 18-tu albo 80-ciu. To dopiero horror. 

Goście przyszli , zjedli , 8 butelek wina wypili i wyszli . Po wszystkim leżałam i pachniałam , małżonek sprzątał .
11 kwietnia 2018 19:23 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Jutro jadę w sina dal :-) umówiłam juz kolejkę i zrobie sobie kuku :-) Dopiero skonczyłam pracę domową, jeszcze wino musiałam rozlac do flaszek, bo juz termin mijał. Nie bede jednak dzisiaj probowała jakie wyszło z butli a raczej jakie węzykiem sciągęłam . Pachnie ładnie a w smaku ? jutro pokosztuję.
Mówią  "gość w dom ..... niech każdy sobie dopowie.

Gość w dom , Bóg w dom . Wino domowego wyrobu musi smakować , zazdroszczę .
11 kwietnia 2018 19:31 / 1 osobie podoba się ten post
Babeczka

Gość w dom , Bóg w dom . Wino domowego wyrobu musi smakować , zazdroszczę .:-)

Smakuje wybornie
14 kwietnia 2018 17:12 / 3 osobom podoba się ten post
Niestety gonią mnie do pracy  . Może wieczorem będę miała chwilkę. Już pisałam .....JA CHCĘ DO PRACYYYYYYYYY .
14 kwietnia 2018 17:19 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Niestety gonią mnie do pracy :-( . Może wieczorem będę miała chwilkę. Już pisałam .....JA CHCĘ DO PRACYYYYYYYYY . :-)

Ja też zmykam-niby tylko zając to zając , ale co masz zrobic jutro , zrób dzisiaj, zwłaszcza ,że jutro niedziela.
14 kwietnia 2018 17:30 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Ja też zmykam-niby tylko zając to zając , ale co masz zrobic jutro , zrób dzisiaj, zwłaszcza ,że jutro niedziela.

Jutro kolejna niedziela z zakazem handlu .
14 kwietnia 2018 20:20 / 5 osobom podoba się ten post
Dojechałam szczęśliwie do domu. Wiele spraw już dziś załatwiłam. Jutro zabieram córkę na wycieczkę. Wiele spraw do Załatwienia w krótkim czasie bo 30 kwietnia znowu wyjazd. Pozdrawiam wszystkich odpoczywających. 
14 kwietnia 2018 21:04 / 4 osobom podoba się ten post
Zmykam , dzisiaj jest dzień patrzenia się w niebo . Idziemy z małżonkiem na wieczorny spacer .Dobranoc
19 kwietnia 2018 21:15 / 5 osobom podoba się ten post
Kiedyś na forum pisałam, że należę do organizacji non-profit założonej przez młodego człowieka, który obecnie jest jej prezesem. Prawie nikt nie wierzył, że przetrwamy, rozwiniemy się, ale jednak...Dzięki temu młodemu upartemu człowiekowi ,regularnej pracy i mimo rzucanych kłód pod nogi zrobiliśmy już wiele- ku radości dzieciaków i dorastającej młodzieży.
20 kwietnia 2018 12:29 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kiedyś na forum pisałam, że należę do organizacji non-profit założonej przez młodego człowieka, który obecnie jest jej prezesem. Prawie nikt nie wierzył, że przetrwamy, rozwiniemy się, ale jednak...Dzięki temu młodemu upartemu człowiekowi ,regularnej pracy i mimo rzucanych kłód pod nogi zrobiliśmy już wiele- ku radości dzieciaków i dorastającej młodzieży.:serce:

Tina, a możesz coś więcej napisać o tej organizacji?