W domu 9

30 marca 2018 17:07 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja chce jechac do pracy :-) tyram w domu jak niewolnica, wszyscy mnie wykorzystują ( ale nie tak jak myslicie ) mam dość. Chce spokoju i rytmu . A w domu piorę , sprzatam, gotuję, piekę , pastuję, froteruję, prasuję i niby to jest moja ustna umowa zawarta paredziesiąt lat temu :lol3: Teraz jadę jeszcze na cmentarz kupiłam stroik i piekny znicz. U mojej mamy juz byłam, teraz jadę do teściów. Zeby odpocząc trzeba być w pracy . :spotkanie:

Co racja to racja .) Jutro jadę do mojego dziecięcia , dowiozę sałatkę , ciasto i króliczka .
03 kwietnia 2018 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
Byłam w kinie na Kobiecie sukcesu . Zabawna komedia , serdecznie polecam .
04 kwietnia 2018 20:16 / 2 osobom podoba się ten post
Narazie kino jest dla mnie tylko w TV . Doprowadzę ogród do porządku i wtedy skoczę na seans i bedzie to horror Dzisiaj bardzo ciepło, jutro troszkę chłodniej mam nadzieje, że jeszcze parę dni i będe wolna jak ptak .
05 kwietnia 2018 17:39 / 2 osobom podoba się ten post
U nas pada deszcz, burza wiosenna,  aż pachnie ozonem . Zdąrzyłam rozsiać nawóz w ogrodzie, w samą porę . Jeszcze musze spacer zaliczyć z sunia i dzień dobiegnie końca . Jutro powtórka dzisiejszego czyli praca w ogrodzie . Chyba, że będzie padało to prasowanie mnie czeka . Nie ma to jak w domu .
07 kwietnia 2018 10:18 / 1 osobie podoba się ten post
Jadę dzisiaj i zaszaleję, kupie kwiaty do pojemników. Pewnie to za wcześnie, będę musiała później do garaży wstawiać w razie przymrozków . Ale ja to lubię chociaż w tym temacie nie mam wsparcia . Raz, że nie lubię jak ktoś w moich kwiatach grzebie, po drugie nie chcę słyszeć... " a nie mowiłem, że jeszcze będą przymrozki " . Dobrego, lajtowego  dnia .
07 kwietnia 2018 18:00 / 1 osobie podoba się ten post
W Munster kierowca furgonetki wjechał w tłum, są ofiary śmiertelne w tym kierowca . Brak słów .
07 kwietnia 2018 22:47 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

W Munster kierowca furgonetki wjechał w tłum, są ofiary śmiertelne w tym kierowca . Brak słów .

Wlasnie tyz dalam linka do tego,pisali,ze ten czlowiek byl chory psychicznie.
07 kwietnia 2018 22:55 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Narazie kino jest dla mnie tylko w TV . Doprowadzę ogród do porządku i wtedy skoczę na seans i bedzie to horror :boi sie: Dzisiaj bardzo ciepło, jutro troszkę chłodniej mam nadzieje, że jeszcze parę dni i będe wolna jak ptak .:brawo1:

Kiedys ogladalam horror Sierociniec to moge polecic,mam troche filmow na laptopie,jutro mam w planie ogladanie. Corka pdp bedzie to bede mogla sobie wlaczyc w dzien. Ostatnio ogladalam Baby sa jakies inne,no tak nudny film,ze flaki sie przewracaja o 2 facetach jadacych w samochodzie i opowiadajacych o kobietach. No mam nadzieje,ze nie wszyscy faceci tak mysla o kobitach,okropne
08 kwietnia 2018 07:39 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Kiedys ogladalam horror Sierociniec to moge polecic,mam troche filmow na laptopie,jutro mam w planie ogladanie. Corka pdp bedzie to bede mogla sobie wlaczyc w dzien. Ostatnio ogladalam Baby sa jakies inne,no tak nudny film,ze flaki sie przewracaja o 2 facetach jadacych w samochodzie i opowiadajacych o kobietach. No mam nadzieje,ze nie wszyscy faceci tak mysla o kobitach,okropne :przeklina:

Ja mam tyle zajęcia w domu, że szkoda mi czasu na oglądanie filmów . Nigdy tez nie byłam fanką " dziesiatej muzy", wole dobra książkę . Moja głowa potrzebuje trochę wolności lubię pomarzyć i to nawet jak  . Jeżdżę od czasu do czasu na wybrany seans, nie za często jednak .
08 kwietnia 2018 07:47 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Wlasnie tyz dalam linka do tego,pisali,ze ten czlowiek byl chory psychicznie.

To Niemiec .Dwie starsze osoby zginęły w tym wypadku . Lepiej nie myśleć, że to coś zorganizowanego. Swiat sie wali od tych chorych wypadków . Włączę tv to same przykre infrmacje to tylko z wczorajszego dnia  70 letni mężczyzna zastrzelił żone i córkę w mieszkaniu a rodzice bili  małe dziecko, aż znalazlo sie nieprzytomne w szpitalu . Oboje już są w areszcie . Zastanawiam sie co jest przyczyną takiego nieludzkiego postępowania . Już  zwierzęta nas wyprzedziły w zachowaniu . A my do naczelnych nalezymy ....... .
08 kwietnia 2018 16:20 / 4 osobom podoba się ten post
Nie ma co się dziwić, wszechobecny materializm. Za pieniądze ludzie robią różne rzeczy , w polityce, w życiu codziennym, wszędzie liczy się kasa, kasa. Normalność schodzi na dalszy plan a szkoda, bo życie jest takie krótkie a czas tak zap...szybko biegnie.
08 kwietnia 2018 22:50 / 4 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Nie ma co się dziwić, wszechobecny materializm. Za pieniądze ludzie robią różne rzeczy , w polityce, w życiu codziennym, wszędzie liczy się kasa, kasa. Normalność schodzi na dalszy plan a szkoda, bo życie jest takie krótkie a czas tak zap...szybko biegnie.

Ja sie nie dziwie ale tam jest o chorym czlowieku co mu sie w glowie poprzewracalo. A co do kasy to normalne,bez kasy zgnijesz,trza sobie dawac rade,jak bys mial firme to tyz bys cisna za kasa,ja sie tam do tego nie nadaje ale kasa rzadzi i rzadzic bedzie,czlowiek jest najmniej wazny. W opiece jest tak samo,dlaczego powstala praca opiekunki??? Polskie firmy maja zarobek,my mam prace lepiej platna ale powinna byc jeszcze lepiej platna,niemieckie rodziny maja oszczednosc na nas i tak sie kreci. Tak to sie zaczelo jak zaczeli wyjezdzac za granice. Zostawiamy rodziny, jezdzimy,zarabiamy i tylko musimy pamietac zeby na pierdoly nie wydawac bo to jest nasz czas stracony na robote z dala od domostwa. W Polsce to samo,moja corka pracuje duzo,zarabia bardzo duzo ale to wszystko jest kosztem czasu. Poprawy nie bedzie,ona tak mowi,wszystko jest automatyzowane,ludzie musza miec glowy jak komputery. Im wyzej jestes w firmie tym mniej czlowieka w tobie,licza sie cyfry,a jak bedziesz czlowieczy to cie wyrzuca i wezma kogos innego,dlatego ja tak mysle,ze niektorzy maja szczescie co prowadza rodzinne firmy bez tej znieczulicy,maja gdzie mieszkac,nie musza sie zadluzac. Moja chce kupic mieszkanie,slubu nie wezmie poki nie kupi. Ludzie teraz calkiem inaczej mysla,to nie te czasy co kiedys a szkoda,ciezko na to patrzec.
08 kwietnia 2018 23:00 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

To Niemiec .Dwie starsze osoby zginęły w tym wypadku . Lepiej nie myśleć, że to coś zorganizowanego. Swiat sie wali od tych chorych wypadków . Włączę tv to same przykre infrmacje to tylko z wczorajszego dnia  70 letni mężczyzna zastrzelił żone i córkę w mieszkaniu a rodzice bili  małe dziecko, aż znalazlo sie nieprzytomne w szpitalu . Oboje już są w areszcie . Zastanawiam sie co jest przyczyną takiego nieludzkiego postępowania . Już  zwierzęta nas wyprzedziły w zachowaniu . A my do naczelnych nalezymy ....... .

Przemoc i nieszczescia sa po calym swiecie,a ze ludzie ino to lubia ogladac,niektorzy ludzie to tyz takie rzeczy pokazuja w telewizji. Ino prowokacje,afery,przemoc,nieszczescie i ludzie gapia sie,statystyki rosna ogladalnosci a telewizje na tym ciagna. Tyz tego nie rozumiem co czlowiekiem kieruje zeby sie karmic takimi rzeczami i mam nerwa o to!!! Ludzi nidzi spokoj,radosc,szczescie ino jakies okropienstwa,swiat sie juz dawno stoczyl. Jestem ino ciekawa co to bedzie za dwa pokolenia dalej,czy my dobrze dzieci wychowamy i czy da sie tu zyc normalnie. Ludzie wariuja bo tyz to jedzenie jest gowno warte,sztuczne,kurczaki z antybiotykami,same swinstwa,ja juz nawet nie wiem gdzie kupowac. Wszedzie nas truja,dlatego jestem za wlasnym gotowaniem,zawsze to zdrowiej. A wariatow na swiecie nie brakuje,nie wiadomo czy to prawda,czy to atak terrorystow,robia sensacje a czesto robia tak jak chca nasza uwage skierowac na cos innego,polityka to brudny temat,tyz mam nadzieje,ze to nie atak terrorystyczny.Szkoda tych ludzi,to nie powinno sie stac.
08 kwietnia 2018 23:03 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja mam tyle zajęcia w domu, że szkoda mi czasu na oglądanie filmów . Nigdy tez nie byłam fanką " dziesiatej muzy", wole dobra książkę . Moja głowa potrzebuje trochę wolności lubię pomarzyć i to nawet jak :buziaki1: . Jeżdżę od czasu do czasu na wybrany seans, nie za często jednak .

Tutaj to sie nie wypowiem bo lubie disco polo
09 kwietnia 2018 11:30
Umawiam sie na wieczór, szpadel i grabie mnie wzywają . Już rzodkiewka wzeszła i sałata . Maciupeńki ogrodek, ale moj.