W domu 9

18 maja 2018 17:23 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Witam ponownie... mialam dac znac. Mam raka, do usuniecia w jak najszybszym czasie, zaczyna na wezly chlonne sie przenosic. Po operacji jodoterapia...  W poniedzialek jade do Warszawy do jednego profesora i zobaczymy na kiedy termin operacji mi ustali...

No to trzymaj sie. Cale forum zyczy Ci duzo sily i zdrowia. Jak sie ogarniesz i bedziesz juz po operacji odezwij sie do nas. 
18 maja 2018 17:46
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Witam ponownie... mialam dac znac. Mam raka, do usuniecia w jak najszybszym czasie, zaczyna na wezly chlonne sie przenosic. Po operacji jodoterapia...  W poniedzialek jade do Warszawy do jednego profesora i zobaczymy na kiedy termin operacji mi ustali...

Może do prof. Naumana? Fantastyczny lekarz( teraz już "starszy pan", ale chyba nadal jest szefem na Banacha). A operowała mnie jego "uczennica"(dostałam list polecający) dr Stachlewska Nasfeter, świetny "operator", specjalizuje sie w chirurgi onkologicznej tarczycy i pzrytarczyc... Myśle,że nadal pracuje w Centrum Onkologii w Warszawie. 
 
18 maja 2018 17:59 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Witam ponownie... mialam dac znac. Mam raka, do usuniecia w jak najszybszym czasie, zaczyna na wezly chlonne sie przenosic. Po operacji jodoterapia...  W poniedzialek jade do Warszawy do jednego profesora i zobaczymy na kiedy termin operacji mi ustali...

Współczuję i trzymam kciuki, żeby wszystko się skończyło pomyślnie
18 maja 2018 19:28 / 3 osobom podoba się ten post
A ja dłubię w ogrodzie .....
18 maja 2018 23:33
ryba

Może do prof. Naumana? Fantastyczny lekarz( teraz już "starszy pan", ale chyba nadal jest szefem na Banacha). A operowała mnie jego "uczennica"(dostałam list polecający) dr Stachlewska Nasfeter, świetny "operator", specjalizuje sie w chirurgi onkologicznej tarczycy i pzrytarczyc... Myśle,że nadal pracuje w Centrum Onkologii w Warszawie. 
 

Ja jade do profesora Dedecjusza- z polecenia mojej pani doktor. Zobacze co mi powie... Zastanawiam sie czy jest mozliwe zeby wynik biopsji byl jakas pomylka?
19 maja 2018 09:26
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Ja jade do profesora Dedecjusza- z polecenia mojej pani doktor. Zobacze co mi powie... Zastanawiam sie czy jest mozliwe zeby wynik biopsji byl jakas pomylka?

Hm, ja tak miałam...Tylko te wezły..., cos sie chyba jednak dzieje...A operacja jest planowana w Centrum Onkologii w Warszawie? (mają tam duże doświadczenie)
 
22 maja 2018 14:23 / 1 osobie podoba się ten post
ryba

Hm, ja tak miałam...Tylko te wezły..., cos sie chyba jednak dzieje...A operacja jest planowana w Centrum Onkologii w Warszawie? (mają tam duże doświadczenie)
 

Ma sie zglosic do IHiT w Warszawie za tydzien, a w srode 30 maja mam miec zabieg. o pozniej- sie okaze... trzymajcie kciuki!!!
22 maja 2018 14:47 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Ma sie zglosic do IHiT w Warszawie za tydzien, a w srode 30 maja mam miec zabieg. o pozniej- sie okaze... trzymajcie kciuki!!!

Myślałam o Tobie wczoraj. Widzisz - zajęli się Tobą specjaliści, zabieg w tempie ekspresowym! I o to chodzi - działać trzeba szybko. Jak się lepiej poczujesz to napisz! Trzymam mocno kciuki! Pozdrawiam serdecznie :)
22 maja 2018 15:40 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Ma sie zglosic do IHiT w Warszawie za tydzien, a w srode 30 maja mam miec zabieg. o pozniej- sie okaze... trzymajcie kciuki!!!

Trzymam z całej mocy . Powodzenia, po zabiegu daj znać .
22 maja 2018 15:51 / 1 osobie podoba się ten post
Trzymam kciuki mocno!
22 maja 2018 18:59
Powinnam podlać ogród . I chyba to zrobię 
23 maja 2018 00:12 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Ma sie zglosic do IHiT w Warszawie za tydzien, a w srode 30 maja mam miec zabieg. o pozniej- sie okaze... trzymajcie kciuki!!!

Inaczej mówiąc do Centrum Onkologii, chyba jeszcze dobrze kojarze... Pewnie też są nowi operatorzy, ale gdybyś miała kontakt z dr Stachlewską, polecam. Bedzie dobrze, rak tarczycy jest wyleczalny!!! Gdybyś chciała pogadac....jestem.
23 maja 2018 08:12 / 1 osobie podoba się ten post
Ja chcę do domu......
23 maja 2018 09:14
Dusia1978

Ja chcę do domu......:placze1:

Ja też mam dziś taki nastrój....
23 maja 2018 09:27
Werska

Ja też mam dziś taki nastrój....

Sztela niby fajna ale atmosfera, jaka stworzyl ziec pdp powoduje, ze odechciewa ni sie tu byc....