W domu 9

16 lipca 2018 10:04 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Doszła mnie informacja od koleżanki , że sprawy z naszego forum są przenoszone na inne . To szczyt braku taktu , plotkarstwo i robienie sensacjitylko tylko w imię czego ? Dlaczego zanikaja tak podstawowe sprawy jak  zaufanie, dyskrecja, szacunek  i dotrzymanie tajemnicy . Po to chyba żeby klepać i obrażać,  pisać a potem miesiącami  wypominać. Jestem na tym forum już długo bardzo długo, odchodziłam i wracałam . Odchodziłam często z powodu chamstwa i plotkarstwa. Pamietam taka sytuację ,gdy zmarł przyjeciel jednej opiekunki nastapił zbiorowy lament i posypały się wyrazy współczucia . Nawet jakaś zbiórka pieniedzy była . Ciągneło sie to potem długo i konczyło sie wypominaniem . Nie brałam w tym udziału, bo nie jestem skłonna do zbiorowej histerii , Jesli chcę i mogę pomoć robię to sama i na własny rachunek .
Ty nam zaufałaś i opisałas swoją tragedie, a to znaczy wiele . Bądź dobrej myśli, walcz . Całe zycie przed tobą .
 Skopię  :-)Ci tyłek "debiutantko" odsłoń się .

Pomoc jako taka nie jest czymś złym, ale chyba wypada poczekać, aż osoba potrzebująca o tę pomoc się zwróci. Czasem osoba w potrzebie nie oczekuje niczego więcej, jak tego, aby ją ktoś wysłuchał. Trzeba wyczuć. 
16 lipca 2018 10:57 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Pomoc jako taka nie jest czymś złym, ale chyba wypada poczekać, aż osoba potrzebująca o tę pomoc się zwróci. Czasem osoba w potrzebie nie oczekuje niczego więcej, jak tego, aby ją ktoś wysłuchał. Trzeba wyczuć. 

Zgadzam sie . Mnie chodziło głownie o przenoszenie informacji osobistych i komentowanie ich . Debiutantka nam zaufała, gdyby chciała na wszystkich forach opiekunkowych umieszczac te informacje, to zrobiłaby to sama .
16 lipca 2018 11:02 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Zgadzam sie . Mnie chodziło głownie o przenoszenie informacji osobistych i komentowanie ich . Debiutantka nam zaufała, gdyby chciała na wszystkich forach opiekunkowych umieszczac te informacje, to zrobiłaby to sama .

Ależ to jest oczywiste, a przynajmniej powinno być-dlatego nie rozwijałam tematu.
16 lipca 2018 11:03 / 2 osobom podoba się ten post
Helena2311

To ja namieszałam na sąsiednim Forum.Uznałam,że trzeba pomóc.Mnie popularność nie jest potrzebna,ale Kindze jest potrzebna pomoc.W tamtym opisanym przez Ciebie przypadku pomogłam,więc i tu pomogę.I teraz masz do wyboru:albo mnie ignorować i traktować jako zło konieczne,albo uznać,że nic złego nie chciałam zrobić.Ja mogę się wcale nie udzielać na tym czy na tamtym Forum.Nie mam w zwyczaju wypominać.Pomagam bo chcę!Nie pomogę jeśli ktoś mnie chce zmusi do tego na siłę.Taka ze mnie zaraza.:chaplin:

Jestem alergikiem na takie sprawy, sama wiesz jak było . Chętna jestem, ale nie na forum . Poczekamy . Może gdybyś sama popełniła taki wpis to inaczej bym to odebrała. Znam autorkę osobiście i nie widzę tu w tej sprawie działania od serca. Ktoś chce przy okazji zabłysnąć . I zdania nie zmienię, bo się przekonałam .
16 lipca 2018 11:25 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Mleczku chodziło o inną sytuację. Wtedy zmarł mąż jednej z forumowiczek i to nie był mąż Barbary Niepowtarzalnej.

To przepraszam.
16 lipca 2018 11:36 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Jestem alergikiem na takie sprawy, sama wiesz jak było . Chętna jestem, ale nie na forum . Poczekamy . Może gdybyś sama popełniła taki wpis to inaczej bym to odebrała. Znam autorkę osobiście i nie widzę tu w tej sprawie działania od serca. Ktoś chce przy okazji zabłysnąć . I zdania nie zmienię, bo się przekonałam .

Ja na tamtym Forum  jestem zarejestrowana od zeszłego roku.Mną pokierowała potrzeba serca.Popularność nie jest mi potrzebna.Błyszczeć nie muszę,bo znam swoją wartość.Jestem podobnie"skonstruowana"jak Ty.Jestem bezpośrednia,nie owijam w bawełnę.A budowanie swojej popularności na czyimś nieszczęściu,to świństwo.Mam chorą tarczycę,mam też guzki na niej.Wychodzę z założenia,że trzeba pomóc.I co najważniejsze...stać mnie na pomoc.Tym bardziej,że pomocy potrzebuje jedna z Nas.To sobie wyjaśniłyśmy.Ściskam.Pozdrawiam.Helena.
16 lipca 2018 11:44 / 1 osobie podoba się ten post
Helena2311

Ja na tamtym Forum  jestem zarejestrowana od zeszłego roku.Mną pokierowała potrzeba serca.Popularność nie jest mi potrzebna.Błyszczeć nie muszę,bo znam swoją wartość.Jestem podobnie"skonstruowana"jak Ty.Jestem bezpośrednia,nie owijam w bawełnę.A budowanie swojej popularności na czyimś nieszczęściu,to świństwo.Mam chorą tarczycę,mam też guzki na niej.Wychodzę z założenia,że trzeba pomóc.I co najważniejsze...stać mnie na pomoc.Tym bardziej,że pomocy potrzebuje jedna z Nas.To sobie wyjaśniłyśmy.Ściskam.Pozdrawiam.Helena.

jeśeli Cie uraziłam to sorry ale miałam kogo innego na myśli tzn. osobę, ktorą znam i żałuje, że znam .
16 lipca 2018 12:24 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

jeśeli Cie uraziłam to sorry :-) ale miałam kogo innego na myśli tzn. osobę, ktorą znam i żałuje, że znam .

Nie uraziłaś!Jestem zmęczona.Muszę uważać,żeby błędów nie popełnić.Też tak mam,bo żałuję,że,niektórych poznałam w realu.Czasu nie cofniemy...a szkoda!
16 lipca 2018 13:06 / 2 osobom podoba się ten post
Helena2311

To przepraszam.

Nie, no nie masz za co przepraszać. To było dawno i może nie było Ciebie jeszcze na forum. 
A ta użytkowniczka zostawiając krótkie info, że nie jest w stanie po śmierci męża pisać-przestała.
16 lipca 2018 13:08 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie, no nie masz za co przepraszać. To było dawno i może nie było Ciebie jeszcze na forum. 
A ta użytkowniczka zostawiając krótkie info, że nie jest w stanie po śmierci męża pisać-przestała.

A inna sie nakręciła. Takie inne jestesmy jak nasi podopieczni .
16 lipca 2018 13:21 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie, no nie masz za co przepraszać. To było dawno i może nie było Ciebie jeszcze na forum. 
A ta użytkowniczka zostawiając krótkie info, że nie jest w stanie po śmierci męża pisać-przestała.

Tak sobie pomyślałam odnośnie ostatniego zdania,ale ugryzę się w palec,ten od stukania w klawiaturę i od pewnego sposobu przekazywania informacji...he,he
16 lipca 2018 13:26 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

A inna sie nakręciła. Takie inne jestesmy jak nasi podopieczni .:lol2:

Też dziś jestem jakaś pobudzona...
16 lipca 2018 13:28 / 2 osobom podoba się ten post
Helena2311

Też dziś jestem jakaś pobudzona...

To zjazd do domu tak pobudza ................ 
16 lipca 2018 13:50 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

To zjazd do domu tak pobudza ................ :zakochana:

Może masz rację
16 lipca 2018 13:52 / 1 osobie podoba się ten post

9 Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.