Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

15 lutego 2018 12:54 / 4 osobom podoba się ten post
Zupa jarzynowa, sznycle z indyka duszone na maśle z kolendrą, ziemniaki pure, kapusta słodka z koperkiem.
15 lutego 2018 12:54 / 5 osobom podoba się ten post
A ja dziś zapodałam bigos z ziemniaczkami, ale mojemu PDP nie za bardzo smakował - stwierdził, że ma "komiczny" smak. To ten cholerny Alzheimer robi nam psikusy...
15 lutego 2018 13:03 / 6 osobom podoba się ten post
Dzisiaj były naleśniki z twarożkiem i bananem, polane musem truskawkowym.
Kompot wiśniowy do tego.
15 lutego 2018 13:05 / 7 osobom podoba się ten post
jak czytam te potrawy aż mi głupio,ja dziś ma klopsy gotowane z białym sosem,pieczarkami i marchewką
15 lutego 2018 13:12 / 5 osobom podoba się ten post
maras1

jak czytam te potrawy aż mi głupio,ja dziś ma klopsy gotowane z białym sosem,pieczarkami i marchewką

Wstydź się ...i ucz od naszych mistrzów patelni i garnków wszelakich
Jadłam obiad . Zrobiłam sobie zapiekankę z ziemniaków , łososia , pomidorów i sera  z ziołami jakie pod ręką miałam ....Nie smakowało mi za bardzo ....a tak się napaliłam , myślałam , że nie wiem ile dam radę zjeść .Nie dałam rady .... Niby bardzo dobre , smaczne ...tak stwierdził mój najmłodszy, ale mi nie teges ...Nic ..zapakuję na wynos , bo ma tu do mnie jeszcze wpaść , ten najmłodszy ...mój ,
 
15 lutego 2018 13:13 / 4 osobom podoba się ten post
maras1

jak czytam te potrawy aż mi głupio,ja dziś ma klopsy gotowane z białym sosem,pieczarkami i marchewką

Czemu głupio ? Przecież twoje jedzenie też jest dobre . A nawet dawno tu takiego dania nie było .      Może ktoś ten twój pomysł zmałpuje .   Przyda się .
15 lutego 2018 13:52 / 2 osobom podoba się ten post
maras1

jak czytam te potrawy aż mi głupio,ja dziś ma klopsy gotowane z białym sosem,pieczarkami i marchewką

W przyszłym tygodniu zrobię takie klopsy.....dobry pomysł 
15 lutego 2018 14:03 / 4 osobom podoba się ten post
dzięki za wsparcie
15 lutego 2018 15:59 / 3 osobom podoba się ten post
maras1

dzięki za wsparcie:oklaski1:

Proszę uprzejmie ...
15 lutego 2018 16:51 / 2 osobom podoba się ten post
Udusilam schabowe bez panierki,do tego tluczone kartofle,surowka z kapusty i na dwa dni styknie
15 lutego 2018 16:53 / 2 osobom podoba się ten post
maras1

jak czytam te potrawy aż mi głupio,ja dziś ma klopsy gotowane z białym sosem,pieczarkami i marchewką

No jak glupio przeca to jedzenie na wypasie,tyz lubie klopsy
15 lutego 2018 17:50 / 4 osobom podoba się ten post
maras1

jak czytam te potrawy aż mi głupio,ja dziś ma klopsy gotowane z białym sosem,pieczarkami i marchewką

A co też gadasz?!Normalny obiad:)Spokojnie ,poza Knorrem,który serwuje swojej/mu PDP żarcie godne najlepszych restauracji i Basi48,która ma dar fotografowania jedzenia tak,że wygląda jak obraz  pozostała brać opiekunkowa gotuje tak jak w domu czyli normalny ,przeciętny jadłospis:):)Topik jest nie po to ,żeby się chwalić czy wstydzić ,tylko żeby pomysły z niego czerpać jak weny obiadowej zabraknie:)
15 lutego 2018 17:59 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

A co też gadasz?!Normalny obiad:)Spokojnie ,poza Knorrem,który serwuje swojej/mu PDP żarcie godne najlepszych restauracji i Basi48,która ma dar fotografowania jedzenia tak,że wygląda jak obraz  pozostała brać opiekunkowa gotuje tak jak w domu czyli normalny ,przeciętny jadłospis:):)Topik jest nie po to ,żeby się chwalić czy wstydzić ,tylko żeby pomysły z niego czerpać jak weny obiadowej zabraknie:)

ok,klopsy ma na dwa dni,sobota i niedziela gulasz
15 lutego 2018 18:04 / 1 osobie podoba się ten post
maras1

ok,klopsy ma na dwa dni,sobota i niedziela gulasz:gotuje:

Bardzo dobry pomysł, ja miałam gulasz przez dwa dni , jeden dzien z plackiem po węgiersku a drugi z kluskami ziemniaczanymi i buraczkami.
Gotuj to co lubisz, podłapiemy pomysły :)
15 lutego 2018 18:06 / 2 osobom podoba się ten post
Gulasz wieprzowy, kopytka, buraczki.
Bez soku z "blutoranżów", bez Campari za to- na podwieczorek polski pączek