Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

15 lutego 2018 18:23
Barbara niepowtarzalna

Ja też . Zawsze jak jednego znajdę to rozglądam się dookoła , bo wiem , że grzyby w rodzinach lubią rosnąć .

W rodzinach to kurki lubią rosnąć. Czarne łebki to raczej solo  Prawdziwka trudno znaleźć i taka to ci sytuacja 
15 lutego 2018 18:25 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

W rodzinach to kurki lubią rosnąć. Czarne łebki to raczej solo :-) Prawdziwka trudno znaleźć i taka to ci sytuacja :-)

Kto umie szukać ...zawsze znajdzie . Rodzinę też .
15 lutego 2018 18:41 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

W rodzinach to kurki lubią rosnąć. Czarne łebki to raczej solo :-) Prawdziwka trudno znaleźć i taka to ci sytuacja :-)

czrne łebki solo tylko w Polsce,w Niemczech raczej w grupach
15 lutego 2018 18:52 / 1 osobie podoba się ten post
maras1

czrne łebki solo tylko w Polsce,w N:upup:iemczech raczej w grupach

A tego to nie wiem. W DDR to same ryże łebki widuję.
15 lutego 2018 20:22 / 2 osobom podoba się ten post
Noo, świeżo po przysiędze, ...z OT.
15 lutego 2018 20:28 / 6 osobom podoba się ten post
Ooo, to fajnie. Znalazłeś się więc tu na forum, w zacnym gronie pań do towarzystwa, ktore umilają niemieckim staruszkom jesień życia. Do sprzątania mają sprzątaczki, do gotowania kucharki, a panie tylko zabawiają seniorów kulturalnymi rozmowami o wielkości świąt Wielkanocnych nad świętami Bożego Narodzenia. No i jeszcze edukują seniorów, żeby tak bardziej światowo było.
A czy ten Twój dziadek to nie ten sam co załozyl zespół Rammstein i z tym drugim dziadkiem skomponowali razem utwor Amerika ?  Co prawda grali w tym clipie kosmonautów a nie żołnierzy , ale zawsze jakieś więzy militarne są
15 lutego 2018 20:33 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

A jaka zupa smaczna jak dodasz suszka grzybka,pychota!!! :glodny:

Nawet do rosołu dodaję minimum jednego listka suszonego borowika ceglastoporego. Kolor i aromat nie do podrobienia.
16 lutego 2018 09:28 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś na szybko ,Kulencja na badania jedzie i nie ma czasu na wymyślne menu,więc kartofelki,buttergemuse i jajo posadzone :):):)
16 lutego 2018 10:06 / 1 osobie podoba się ten post
Zupa-krem z brokuła i kluski śląskie na słodko. Wczoraj zakupiłam świeży twaróg sudecki, półtłusty
16 lutego 2018 10:06 / 3 osobom podoba się ten post
Zupa-krem z brokuła i kluski śląskie na słodko. Wczoraj zakupiłam świeży twaróg sudecki, półtłusty
16 lutego 2018 11:02 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Nawet do rosołu dodaję minimum jednego listka suszonego borowika ceglastoporego. Kolor i aromat nie do podrobienia.:gotowanie:

Ceglastopore ,to zbierałam ,lata świetlne temu,w Beskidzie Żywieckim , rodzinnych stronach tatusia.
16 lutego 2018 11:06 / 2 osobom podoba się ten post
Aaa, zapomniałam , dzisiaj spaghetti carbonara i micha sałaty z winegret.
16 lutego 2018 13:37 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie wczorajszy obiad. Jutro też nie gotuję bo do południa goście się będą przewijać a wieczorem sznycel w restauracji.
17 lutego 2018 12:39 / 4 osobom podoba się ten post
Zupa jarzynowa z wykorzystaniem słoikowych szparagów-pyszna:)
17 lutego 2018 13:43 / 3 osobom podoba się ten post
Ziemniaczki puree,marchewka z groszkiem, jajko sadzone.