Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

05 grudnia 2017 12:24 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Moja pdp dokładnie odwrotnie, tylko pokarmy płynne, ew polplynne, poprzedni pdp krztusil się przy płynach, wszystko musiała zageszczac.

Identycznie miałam przy tym Parkinsonie, u którego byłam na tym krótkim zastępstwie.
 
A tak w temacie,obiad z niedzieli ,tylko ze świeżą mizerią......no lynię się nadal.
 
 
05 grudnia 2017 12:41 / 5 osobom podoba się ten post
Rosołek :)
05 grudnia 2017 13:04 / 3 osobom podoba się ten post
Schabowy z kością, ziemniaczki i fasolka szparagowa. Mięcho, mięcho non stop.
05 grudnia 2017 14:00 / 2 osobom podoba się ten post
Gulasz jakiś widzę u sąsiada,kopytka z Żabki mi do niego pasują
05 grudnia 2017 14:29 / 4 osobom podoba się ten post
Pieczeń wieprzowa w sosie grzybowym, ziemniaki puree, sałatka z buraków.
Na deser- budyń, jogurt,Grießpudding (każdy co innego).
Campari z sokiem.
05 grudnia 2017 15:13 / 3 osobom podoba się ten post
Pdp zjadła zupę-krem z dyni , 2-wie pokaźne porcje więc ja ogrillowałam sobie śląską kiełbaskę z geschenku i zjadłam z sałatką wielowarzywną , swojego wyrobu
05 grudnia 2017 18:34 / 7 osobom podoba się ten post
Jestem zbulwersowana ostatnio "padło" na kapuśniak i gotuję go namiętnie Nie pamiętam abym kiedykolwiek miała taki napad ale organizmu ponoć trzeba słuchać
05 grudnia 2017 20:06 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Jestem zbulwersowana :lol1: ostatnio "padło" na kapuśniak i gotuję go namiętnie :fastfood: Nie pamiętam abym kiedykolwiek miała taki napad ale organizmu ponoć trzeba słuchać :gotowanie:

Masz dokładnie to samo co ja z krupnikiem...normalne muszę....właśnie sobie zgrzalam na późną kolacyjke plus chlebuś z masłem do tego...  organizmu trzeba słuchać... prawie orgazmu dostaję przy jedzeniu 
06 grudnia 2017 12:22 / 6 osobom podoba się ten post
Przestałam się migać i jak przystało na pracowitą ,porządną opiekunkę ugotowałam barszczyk czerwony zabielany z ziemniakami oraz upiekłam sernik z brzoskwiniami.Tadam...jeszcze bez polewy,bo gorący...no,to se koronę poprawię i fertig.
06 grudnia 2017 12:27 / 6 osobom podoba się ten post
Alaska

Przestałam się migać i jak przystało na pracowitą ,porządną opiekunkę ugotowałam barszczyk czerwony zabielany z ziemniakami oraz upiekłam sernik z brzoskwiniami.Tadam...jeszcze bez polewy,bo gorący...no,to se koronę poprawię i fertig.:krol:

Sadystka no....Tu sie ludzie odchudzają ,a ty po oczach walisz takimi pysznościami. Niedobra Alaska 
 
Spaghetti dziś na obiad,żeby za szybko nie schudnąć .
06 grudnia 2017 12:30 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Sadystka no....Tu sie ludzie odchudzają ,a ty po oczach walisz takimi pysznościami. Niedobra Alaska :hihihi:
 
Spaghetti dziś na obiad,żeby za szybko nie schudnąć .

Aleś se moment na odchudzanie wybrała,po Nowym Roku,o , to jest dobry czas....ja z tego zjem kawałek , nie jestem jakaś ciastożerna.
06 grudnia 2017 12:32 / 4 osobom podoba się ten post
Wielka improwizacja czy co by tu zrobić z wczorajszych schaboszczaków?Wymyśliłam zapiekankę ryżowo-schabową:)Mam nadzieję ,że jadalne będzie:)I budyń śmietankowy na wyraźne zamówienie:)
06 grudnia 2017 12:37 / 6 osobom podoba się ten post
Ja też się dziś nie leniłam i własnoręcznie starałam kilka ziemniaków na placki.....bardzo uważałam, żeby paluszków sobie nie poscierać i nawet się udało.....
A więc na obiad były placki ziemniaczane dla mnie z cukrem a dla Pdp z apfelmusem. Przed plackami jakas zupa z torebki....nawet dobra....albo ja taka głodna byłam.....
Tak się objadłam, ze idę spać......
06 grudnia 2017 12:37 / 6 osobom podoba się ten post
Alaska

Aleś se moment na odchudzanie wybrała,po Nowym Roku,o , to jest dobry czas.:uśmiech ona2:...ja z tego zjem kawałek , nie jestem jakaś ciastożerna.

Własnie dobry moment teraz,a po za tym W Niemcowni się w święta nie tyje,zostanie akurat odchodzone na Nowy Rok
06 grudnia 2017 13:00 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Własnie dobry moment teraz,a po za tym W Niemcowni się w święta nie tyje,zostanie akurat odchodzone na Nowy Rok :-)

No tak , zapomniałam ,że Ty tu zimujesz ....no sorry,taki klimat.