Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

06 grudnia 2017 13:18 / 5 osobom podoba się ten post
Ryz z zielonym curry plus chrupiaca piers kaczki. Na deser cola(zdrowotnie!) plus jedna aspirynka. I chyba jeszcze zjem banana. Tak mnie jakos naszlo;)))
06 grudnia 2017 14:06 / 2 osobom podoba się ten post
Puree ziemniaczano-marchewkowo-cebulowe, do tego sznycelek z białego mięsa i partysalat .
06 grudnia 2017 14:09 / 6 osobom podoba się ten post
Szpinak ziemniaki i kiełbaski - menu prokurator ustaliła dzisiaj.
06 grudnia 2017 14:37 / 4 osobom podoba się ten post
Dziś pierś panierowana z ryżem i sałatką :)
07 grudnia 2017 08:03 / 3 osobom podoba się ten post
Ogórkowa.
07 grudnia 2017 10:11 / 2 osobom podoba się ten post
Kotleciki drobiowe siekane, brokuły w sosie holenderskim i zimniocki.
07 grudnia 2017 10:42 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Ogórkowa.

O , to ja tez, przywiozlam w walizce ogorki
07 grudnia 2017 10:43 / 6 osobom podoba się ten post
Wczoraj upieklam w piekarniku kilogramowa rolade z indyka. Gotowca nadzianego, przyprawionego, w siatce. Zjadlysmy juz po kawalku na kolacje(moja pdp chleba nie je, a ja przy niej tez sobie brzuszka nie zasmiecam). Dzisiaj zjemy z dodatkiem warzyw.
Salata na poczatek obowiazkowo.
07 grudnia 2017 11:11 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

O , to ja tez, przywiozlam w walizce ogorki:gotowanie:

A ja kiszone ogórki tu sama zrobiłam ,to mam spory zapasik.
07 grudnia 2017 11:52 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

A ja kiszone ogórki tu sama zrobiłam ,to mam spory zapasik.

Ja zawsze herbaty wozilam, a teraz jak na krócej, to jakiś słoik sie trafi, tak dla smaku. Jak dłużej pracowałam  to i warzywa uprawialam, teraz tylko zioła mam .
07 grudnia 2017 15:27 / 3 osobom podoba się ten post
Trochę nie na temat ale się pochwalę - ja bedę robiła dziś wieczorem już świąteczne pierniczki :)
07 grudnia 2017 17:23 / 4 osobom podoba się ten post
Na obiad zjadłyśmy wczorejsze trzyskładnikowe puree z kiełbaska na gorąco i korniszonami w miodzie- tyle obiad, a dalej.... mam już na wykończeniu, tzn musi zastygnąć, moja galareta, taka normalna z nóżek, golonki i indyka+ warzywa. Gotowało się to prawie od rana, a teraz tak sie napróbowałam, ze usta mi się lepią i taki jakiś czosnkowy smak pychota .... jeszcze tylko póżniej skropie octem i.....
08 grudnia 2017 08:38 / 4 osobom podoba się ten post
Do wczorajszej zupki ogórkowej tradycyjnie placki ziemniaczane dziś posmażę,ale najpierw czeka mnie obieranie i mielenie orzechów laskowych do ciasteczek świątecznych,które zamiaruję piec po niedzieli.
08 grudnia 2017 10:14 / 3 osobom podoba się ten post
Kotlety z kaszy gryczanej z sosem kaparowym. Salata. I jak sie nie rozmemlam to popelnie serniczek, bo niektore osoby z tego towarzystwa sa wredne i zlosliwe. I pieka serniczki i po oczach czlowiekowi zdjeciami i opowiesciami wala. Nic tylko pozabijac. Albo wziac lenia de pache i udac sie w strone piekarnika;)))
08 grudnia 2017 10:27 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Kotlety z kaszy gryczanej z sosem kaparowym. Salata. I jak sie nie rozmemlam to popelnie serniczek, bo niektore osoby z tego towarzystwa sa wredne i zlosliwe. I pieka serniczki i po oczach czlowiekowi zdjeciami i opowiesciami wala. Nic tylko pozabijac. Albo wziac lenia de pache i udac sie w strone piekarnika;)))

. Wkr.....anie bliźnich to moje drugie imię....