Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

12 stycznia 2018 15:24 / 5 osobom podoba się ten post
Zawsze mówiłam że opiekunkom należy się Nobel za cierpliwość i spryt...
12 stycznia 2018 16:36 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Miemce to nawet psom zryją beret i bez protestu przerzucają się na zielsko.:smiech2:

12 stycznia 2018 17:58 / 2 osobom podoba się ten post
Placki ziemniaczane były na specjalne życzenie:):):)Taka dobra jestem:)A co:)
13 stycznia 2018 15:48 / 5 osobom podoba się ten post
To jadłam wczoraj,pyszna, bardzo treściwa i pikantna zupa ram w azjatyckiej knajpce. A dzisiaj to jeszcze nie wiem,bo spotkanie " na szczycie" dwóch rodzin o zupełnie innej mentalności o 16 tutejszego czasu.
13 stycznia 2018 16:46 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

To jadłam wczoraj,pyszna, bardzo treściwa i pikantna zupa ram w azjatyckiej knajpce. A dzisiaj to jeszcze nie wiem,bo spotkanie " na szczycie" dwóch rodzin o zupełnie innej mentalności o 16 tutejszego czasu.:-)


Pychotka. Takie cos lubie
13 stycznia 2018 16:56 / 4 osobom podoba się ten post
Wczorajsza akceptacja mojego dania obiadowego zostala anulowana.
Pojechalysmy do sklepu, oczywiscie z psem, po pasach i nie pod prad.
Piesek czekal przed sklepem. Zakupy byly dlugie, ale wszystko co wczoraj zakupilysmy zostalo przeze mnie anulowane.
Pozwolilam zakupic brie z truflami i sok jablkowy.Nie bylo w butelce, ten w kartonie nie pasil, wiec udalysmy sie do drugiego sklepu.Piesek czekal grzecznie przywiazany do haka.
Po powrocie biedaczek nasikal u pani w sypialni, ale sie na niego nie gniewalam, bo wiem, ze on "gra w zielone".
Pani zjadla buleczke drozdzowa z serkiem, ja sznycla indyczego i salate. Pani zapytala gdzie jej sznycel. Przynioslam. Chiala sprobowac. Zimny. Podgrzalam. Zjadla calego
A juz liczylam, ze go zjem jutro
13 stycznia 2018 17:08 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie dzisiaj były placki z cukinii z serem żółtym ,babcia bardzo lubi,a mi się już przejadły że patrzeć nie mogę,ale co 2 tyg muszę usmażyć
13 stycznia 2018 21:36 / 2 osobom podoba się ten post
Pierożki ruskie z cebulką , polane śmietaną .
14 stycznia 2018 08:11 / 5 osobom podoba się ten post
Gąska , ziemniaczki ,czerwona kapustka.
14 stycznia 2018 08:14 / 4 osobom podoba się ten post
Ziemniaczki z wody goloneczka duszona,kapusta czerwona zasmazana
14 stycznia 2018 09:23 / 4 osobom podoba się ten post
Filet z kurczaka smażony "one panier!",ziemniaki,feldsalat.
14 stycznia 2018 09:55 / 4 osobom podoba się ten post
Zupa pomidorowa z ryżem na żeberkach, kluski szare z boczkiem i kapustą kiszoną.
14 stycznia 2018 13:27 / 4 osobom podoba się ten post
Podsmażone Semmelknödel (ćwiartki), pieczone udka z kurczaka, brukselka w białym sosie.
Świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy (bez Campari).
Budyń czekoladowy i waniliowy (do wyboru) ze śmietaną.
14 stycznia 2018 13:59 / 3 osobom podoba się ten post
Placki sojowo-warzywne. Fuj. Siedza w piekarniku z moimi ziemniaczkami country, gzik zrobiony, salata tez. Lenie sie zatem, bo pdp zasnela.
14 stycznia 2018 14:48 / 3 osobom podoba się ten post
Uprzejmie donoszę, że dziś odkryłam sposób na przesolony sos i mięso. Śłodka śmietanka nie pomogła więc dodałam pół łyzeczki miodu i przesolenie zniknęło, a smak potrawy nabrał szlachetnosci. Polecam
Całe zycie człowiek się uczy