Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

15 stycznia 2018 21:52 / 3 osobom podoba się ten post
ania37

Moja pdp od początku wymyśla_chciałaby obiad jeść w małych miseczkach w trzech różnych porach najlepiej o 14 zaczynając,wybiłam ten pomysł z głowy już w pierwszym tygodniu. No to_12:30_15:00 i tak o 16:30, pytam ją jak ona to widzi ? Ja mam przerwę....Mikrofalówki tu nie ma, mamy dosłownie 3 garnki, mamy zmywarkę, pytam kto jej będzie obiad o 3 różnych porach odgrzewał i jak ? Dziś szpinak,ziemniaki,jajka sadzone + zielona fasolka szparagowa.

Ania,Ty w pracy czy na urlopie bom zdurniała z leksza......
15 stycznia 2018 22:05 / 2 osobom podoba się ten post
ania37

Moja pdp od początku wymyśla_chciałaby obiad jeść w małych miseczkach w trzech różnych porach najlepiej o 14 zaczynając,wybiłam ten pomysł z głowy już w pierwszym tygodniu. No to_12:30_15:00 i tak o 16:30, pytam ją jak ona to widzi ? Ja mam przerwę....Mikrofalówki tu nie ma, mamy dosłownie 3 garnki, mamy zmywarkę, pytam kto jej będzie obiad o 3 różnych porach odgrzewał i jak ? Dziś szpinak,ziemniaki,jajka sadzone + zielona fasolka szparagowa.

Od poczatku trzeba ustawic i czesc, bo potem jest juz za pozno. Brawo Ania.
15 stycznia 2018 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Ania,Ty w pracy czy na urlopie bom zdurniała z leksza......

Ania jest u pani krasnoludkowej, ktora chciala jesc w malych miseczkach.  A male miseczki to nie dla koneserow sztuki:) i w ogole beee.
15 stycznia 2018 22:24 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Ania jest u pani krasnoludkowej, ktora chciala jesc w malych miseczkach.  A male miseczki to nie dla koneserow sztuki:) i w ogole beee.

Ja tam lubię małe miseczki,bo w małej to rosołek można zjeśc i 10x a i tak się będzie nazywało ,że mała miseczka,ha ha ha 
 
15 stycznia 2018 22:48
ania37

Restauracja grecka serwowała talerz gorących przystawek + musaka na pewno zła pisownia_zapiekanka z mielonego,ziemniaków,bakłażana, sosu pomidorowego i polane sosem beszamelowym , pyszne,ale ja baraniny nie trawię, ciężko mi...

Ania, to opowiadanie powyżej, skąd Ty to wzięłaś???
Rewelka )) 
16 stycznia 2018 11:03
Nie chce mi się nic szykować dla siebie,zjem więc sobie tylko chińską zupkę z kiełbaskami bawarskimi na obiad.
16 stycznia 2018 11:21 / 3 osobom podoba się ten post
Ja mam jeszcze kotleciki mielone przywiezione z domu. Ugotowałam buraczki czerwone na sałatkę i do tego jakaś kasza, która u mnie wzięła przewagę na ziemniakami.
16 stycznia 2018 13:40 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Ania,Ty w pracy czy na urlopie bom zdurniała z leksza......

Urlop był na przełomie 2017 / 2018 roku ....koniec z dobrym....teraz w pracy....
16 stycznia 2018 23:20 / 3 osobom podoba się ten post
A dzisiaj rozgrzewający rosól z indyka z lanymi kluskami.
Z warzywami, mięsem i zieloną pietruszką (ze szklarenki), która rośnie jak oszalała.  
Podlałem ją, bo ciemnozielona i pachnąca. Bez chemii.
Dziwna ta zima tego latosia.
16 stycznia 2018 23:24 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

Ja mam jeszcze kotleciki mielone przywiezione z domu. Ugotowałam buraczki czerwone na sałatkę i do tego jakaś kasza, która u mnie wzięła przewagę na ziemniakami.

Na jutro nam :podrzucili: roladę indyczą (znowu )), ale na sobotę zrobię też taki obiad. I kaszę gryczaną. Dodam prawdziwków tylko i natką pietruszki posypię. A i buraczki na gorąco  podam. 
Zosiu, ładnie wyglądasz.
17 stycznia 2018 09:11 / 4 osobom podoba się ten post
Dziś kuchnia serwuje leberkase,ziemniaczki i mizerię.Leberkę Andrea mnie nauczyła,jakoś wcześniej na to papu nie trafiłam ,a to szybkie i smaczne:)
17 stycznia 2018 09:40 / 1 osobie podoba się ten post
Filet z kurczaka panierowany ,puree,brukselka.
A juz niedługo polski rosołek.
17 stycznia 2018 09:58 / 5 osobom podoba się ten post
Dzisiaj trupnik na wołowym truchełku ( szponderek ) ,z pomylanych kasz ,a więc ryczana biała,jęczmienna perłowa i jaglanka . Oczywiście z dużą ilością warzyw ,w których będzie i lubczyk . ,o zielonej pietruszce nie wspomnę. I makaron z białym serem i cynamonem ,na wyraźne życzenie Mikołaja, krupnik zresztą też.
17 stycznia 2018 10:28 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Na jutro nam :podrzucili: roladę indyczą (znowu :-))), ale na sobotę zrobię też taki obiad. I kaszę gryczaną. Dodam prawdziwków tylko i natką pietruszki posypię. A i buraczki na gorąco  podam. 
Zosiu, ładnie wyglądasz.

Dziękuję za komplement 
17 stycznia 2018 10:43 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Dziś kuchnia serwuje leberkase,ziemniaczki i mizerię.Leberkę Andrea mnie nauczyła,jakoś wcześniej na to papu nie trafiłam ,a to szybkie i smaczne:)

Zainspirowałaś mnie. Też popełnię Leberkase dziś.