Co dzisiaj gotujesz na obiad? 12

20 stycznia 2018 16:32 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Zapraszam :-). Będzie nas pięcioro - wystarczy dla wszystkich :upup:

Zamroz troche, wpadne gdy bede blizej
20 stycznia 2018 19:07 / 3 osobom podoba się ten post
Bitki wieprzowe w sosie własnym , zabielone śmietaną . Ziemniaczki całe posypane drobno pokrojoną pietruszką , kiszone ogórki do smaku .
20 stycznia 2018 19:14 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Szuba, czyli śledź pod pierzynką - to taki typowy przepis na sałatkę- jest w internecie. Ja zrobiłam to bardzo podobnie, tylko na ciepło warzywa i wykorzystałam śledzie i sos majonezowy z gotowych śledzi, z pojemnika. 

Robię podobnie dodając pokrojone jajka z odrobiną czosnku . Do majonezu dodaję pół łyżeczki chrzanu .
21 stycznia 2018 13:16 / 5 osobom podoba się ten post
Golonka w kiszonej kapuście, Kartoffelknödel + sos.
Świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy.
Lody waniliowe z musem mango.
21 stycznia 2018 13:21 / 5 osobom podoba się ten post
Dzisiaj niedzielny ,wypraszalny obiadek , no córuś się wprosiła ,a ja z własnej inicjatywy doprosiłam teściową A będzie ( obiad na 14.30 , jak Osobisty z szychty wróci) barszcz czerwony zabielany z fasolką Jaś,sznycle indycze duszone , rukola z różnościami warzywnymi z winegretem ,dla Mikołaja ogórki kiszone , ziemniaczki . I ciacho na deser.
21 stycznia 2018 14:00 / 5 osobom podoba się ten post
Jagnięcina w pysznym sosie, ziemniaczki i mieszanka sałat
21 stycznia 2018 14:50 / 5 osobom podoba się ten post
Zupa z zielonego groszku, gulasz z warzywami, ryż, sałata lodowa z porem i sosem z tysiąca wysp, sok ze świeżych pomarańczy.
21 stycznia 2018 15:25 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Zupa z zielonego groszku, gulasz z warzywami, ryż, sałata lodowa z porem i sosem z tysiąca wysp, sok ze świeżych pomarańczy.

Tylko mi później nie pisz , że bez klikania ...od samego patrzenia tyjesz
21 stycznia 2018 17:53 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tylko mi później nie pisz , że bez klikania ...od samego patrzenia tyjesz :smiech3:

No dobrze.....próbuje i smakuje ale jak wrobelek dosłownie......
21 stycznia 2018 18:16 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

No dobrze.....próbuje i smakuje ale jak wrobelek dosłownie......:smiech3:

Mhm...je tyle , ile waży
21 stycznia 2018 20:40 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj udko kacze pieczone z miodem i majerankiem, ziemniaki w koszulkach, warzywa z wody i mandarynki. 
22 stycznia 2018 11:26
Cevapcici,surówka z buraczków i jabłka,ziemniaki
22 stycznia 2018 11:35 / 3 osobom podoba się ten post
Co Pszczółka ugotuje i na stół zapoda ...sie zje . Pszczółka smacznie gotuje ...ino ja pierdylca niedługo dostanę od tego " pod nos "
22 stycznia 2018 11:52 / 2 osobom podoba się ten post
Ćwiartki z kurczaka z majerankiem i osemkami jabłek, szpecle, brukselka, czerwona kapusta na ciepło.
22 stycznia 2018 11:58 / 2 osobom podoba się ten post
)) Dzisiaj gotuję ziemniaki. Będą leniwe kluski. Czy tam kpoytka.  Przekonany do końca nie jestem, czy Pdp będzie taki obiad jadła, ale nie spróbujesz, się nie dowiesz. Spokojnego poniedziałku.