Na wyjeździe 40

21 lutego 2018 11:36 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Patrzta ino jaka to się pilna zrobiła . Ewunia ta jedna :smiech3:
 

Zawsze byłam pilna.....I lubię się uczyć tylko teraz do głowy cuś mi słabo wchodzi....wszystko 
21 lutego 2018 11:40 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Zawsze byłam pilna.....I lubię się uczyć tylko teraz do głowy cuś mi słabo wchodzi....wszystko :smiech3:

Nie przejmuj się maleńka ...do mojej też . Słabowita jakaś zrobiła się ta głowa ....już . Po pierwszym ( 25 ml ) śpiewam ...po drugim tańczę ...po trzecim nogi mi się plączą ....a po czwartym ...klęczę przed miską klozetową i ...se z nią gadam ....Tak mi się porobiło na stare lata 
21 lutego 2018 11:44 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tak , żeby Kasia była zadowolona ...znaczy poprawnie , jak się pisze a nie fonetycznie :oczko1:
Noo...bezucha mam w domu . Jest ich trzech ...płci męskiej ...a ja durnowata siedzę skulona przy lapku . Sprint drużynowy obejrzałam ...Polki na 7 miejscu !!!...W kuchni pyrkoli mi sie na patelni Rind flajsz . Oby tylko do 14-tej dopyrkolił się do miękkości . Ten flajsz :smiech3:

no dejś,ordnunk muz zein
21 lutego 2018 11:45 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie przejmuj się maleńka ...do mojej też . Słabowita jakaś zrobiła się ta głowa ....już . Po pierwszym ( 25 ml ) śpiewam ...po drugim tańczę ...po trzecim nogi mi się plączą ....a po czwartym ...klęczę przed miską klozetową i ...se z nią gadam ....Tak mi się porobiło na stare lata :placze1:

Po czwartym to ja się rozkręcam dopiero....
21 lutego 2018 11:49 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Po czwartym to ja się rozkręcam dopiero....:smiech3:

Cicho ..byyćć . To tak dla zmylenia przeciwnika tylko , żeby za taką , bardziej przyzwoitą zaczęto mnie w końcu uważać
21 lutego 2018 11:54 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Cicho ..byyćć . To tak dla zmylenia przeciwnika tylko , żeby za taką , bardziej przyzwoitą zaczęto mnie w końcu uważać :oczko1:

Zajrzyj lepiej do gulaszu......bo Ci się przypali 
21 lutego 2018 11:55 / 3 osobom podoba się ten post
maras1

no dejś,ordnunk muz zein:smiech3:

Ciebie też,razem z BN...:):):)Podwójne morderstwo:)
21 lutego 2018 11:57 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Ciebie też,razem z BN...:):):)Podwójne morderstwo:)

też cie kocham
21 lutego 2018 12:10 / 1 osobie podoba się ten post
Chyba to ostatni pobyt mój na tej szteli.Pdp-czna podupadła całkowicie na zdrowiunie tylko fizycznie ale i głowa nie ta.Wszystko w odstępstwie kilku dni.Myli jej się wszystko dosłownie ,wstać nie chce a jak już to wlaściwie ją dźwigam ,dziś się trzęsie nigdy tego nie miala ,gorączki nie ma ach do d.. to wszystko .Zobaczymy co lekarz dziś stwierdzi.Nie chce mi się poskarżyjek szukać.
21 lutego 2018 12:45 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie wiesz co to jest " narung " ???
Ciii..dobrze , że zapytałaś , bo ja też nie wiem ....a będzie na Ciebie , że mało kapująca  :smiech2:

Domyśliłam się ,ale pewna nie byłam.Wiesz doskonale ,że ja opinię innych to wiesz-niech sobie gadają:)Byle gadali:)Poza tym jak czegoś nie wiem, to ja się umiem przyznać:):):)A nie każdemu to dane:)Do całkiem niedawna nie wiedziałam co znaczy "wirklich"/naprawdę/bo się z tym słowem jakoś wcześniej nie zetknęłam:)Nie wiedziałam i żyłam:)Wiem już ,może się kiedy przyda:):):)
21 lutego 2018 12:45 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Zajrzyj lepiej do gulaszu......bo Ci się przypali :-)

Nic się nie przypaliło . Gotowe ...mięciutkie . Ty sie nie boj !
21 lutego 2018 12:47 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nic się nie przypaliło . Gotowe ...mięciutkie . Ty sie nie boj !

Hm...mieciutkie??, no moze tak lubisz 
21 lutego 2018 12:49 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nic się nie przypaliło . Gotowe ...mięciutkie . Ty sie nie boj !

Gotowe i mięciutkie???Mhm.......ja tam nie wiem ,ale ponoć jak gotowe ,to twardziutkie:):):):)Aaaaaa,to o gulaszu było:):):)O ja ,zbereźnica jedna.Co też mnie się po głowie kołacze?Ale co się dziwić -normalnie za kilka dni do domu bym jechałą a tak to jeszcze ho ho ho.....
21 lutego 2018 12:49 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Hm...mieciutkie??, no moze tak lubisz :-)

Rind Fleisch tak ...mięciutki lubię .
21 lutego 2018 12:52 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Rind Fleisch tak ...mięciutki lubię .

To musi dlugoooo duzo mieszania przy tym tez))
A gdzie w nawiasie tlumaczenie