Na wyjeździe 40

01 marca 2018 17:47 / 4 osobom podoba się ten post
moni.r

No nie na kolanach bo nie lubie tej pozycji:-)ale przeleciec sie z 2razy mogę:-)

Te przelecenie , to zostaw dla innych 
01 marca 2018 17:57 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Te przelecenie , to zostaw dla innych :-)

No o mój Boze kiedy ja se wloze
01 marca 2018 18:33 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Ale szkoda ze wczesniej mie wiedzialam bo mialam 3 dni wolne .Jak by wiosna byla to bym we wtorek albo czwartek dotarła bo tez sporo wolnego ale teraz nie chce mi sie.Ale moze Tobie by sie chcialo?

U mnie realny poniedziałek lub czwartek , na wolne - kilka godzin poza domem. Nie ma też problemu żebym gościła kogoś w domu. 
01 marca 2018 18:57 / 2 osobom podoba się ten post
margaritka59

U mnie realny poniedziałek lub czwartek , na wolne - kilka godzin poza domem. Nie ma też problemu żebym gościła kogoś w domu. :-)

To goszczenie jest niebywale zachęcające.
01 marca 2018 21:04 / 9 osobom podoba się ten post
magdzie

Dzis tu u mnie cuda sie dzieja , jakies barany chodza po chacie )) Dziadek moj zdrowy na glowe- tak myslalam do dzis .Dzis to on przechodzi samego siebie.Rano opowiedzial mi wstrzasajaca historyjke , jak to odkryl maszynke do golenia jednej opiekunki.Az zadzwonil do corek , jak to po co kobiecie maszynka , ze niby nogi goli?Corki mu odp., ze tez uzywaja maszynek do golenia nog.Oswiecilam dziadka dzis , ze nie tylko nogi kobiety gola))).Teraz wsadzil sobie w kieszen spodni jakis dzwoneczek , chodzi z pokoju do kuchni i dzwoni.Mowilam , zeby na pole do baranow szedl)))Mam nadzieje , ze mu sie nie pogarsza , ale smiechu mam pod dostatkiem , taki z niego apacz))

Ot,durnowata Ty,nic aluzju nie poniała:)PDP daje Ci wyraźnie do zrozumienie ,że mu tam jeszcze dzwoni co nieco:):):)hi hi hi
01 marca 2018 21:09 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Dzis tu u mnie cuda sie dzieja , jakies barany chodza po chacie )) Dziadek moj zdrowy na glowe- tak myslalam do dzis .Dzis to on przechodzi samego siebie.Rano opowiedzial mi wstrzasajaca historyjke , jak to odkryl maszynke do golenia jednej opiekunki.Az zadzwonil do corek , jak to po co kobiecie maszynka , ze niby nogi goli?Corki mu odp., ze tez uzywaja maszynek do golenia nog.Oswiecilam dziadka dzis , ze nie tylko nogi kobiety gola))).Teraz wsadzil sobie w kieszen spodni jakis dzwoneczek , chodzi z pokoju do kuchni i dzwoni.Mowilam , zeby na pole do baranow szedl)))Mam nadzieje , ze mu sie nie pogarsza , ale smiechu mam pod dostatkiem , taki z niego apacz))

dziadek dzwoneczkiem (tym co mu jeszcze sprawny został) odczynia pokoje,gusła odprawia gdzie ogolone bywały 
01 marca 2018 21:14 / 7 osobom podoba się ten post
kasia63

Ot,durnowata Ty,nic aluzju nie poniała:)PDP daje Ci wyraźnie do zrozumienie ,że mu tam jeszcze dzwoni co nieco:):):)hi hi hi

Co tam mu moze dzwonic , chyba tylko drobne 
01 marca 2018 21:18 / 7 osobom podoba się ten post
magdzie

Co tam mu moze dzwonic , chyba tylko drobne :-)

ty lepiej zakoncz ten temat z dziadkiem a bron boszszesz nie przechodz do lekcji pogladowych 
dziadek wtedy gotow bedzie........................do zdjecia dzwonu w kosciele 
01 marca 2018 21:25 / 2 osobom podoba się ten post
margaritka59

U mnie realny poniedziałek lub czwartek , na wolne - kilka godzin poza domem. Nie ma też problemu żebym gościła kogoś w domu. :-)

ty masz auto ja niegdybyś mogła daj znać kiedy (najlepiej w czwartek )byla bym happy
01 marca 2018 21:27 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

ty lepiej zakoncz ten temat z dziadkiem:-) a bron boszszesz nie przechodz do lekcji pogladowych :-)
dziadek wtedy gotow bedzie........................do zdjecia dzwonu w kosciele :-)

Gdybyś widział tego dziadka ... to jest niesamowity jajcarz
01 marca 2018 21:42 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Gdybyś widział tego dziadka ... to jest niesamowity jajcarz :smiech3:

i dzwonnik  wiesz to tez tak moze byc ze swiat wywrocił mu sie do gory nogami.Moze miec obawy ze zgubi sie w przeciez znanym terenie moze juz zapomnianym w szczególach,ale znanym jechal reka pod wlos - znaczy sie szedl w strone głowy.Z włosem w strone d........druga stronę sie reka poruszala. A teraz co ???? Miałby wstawac i swiatlo palic zeby wiedziec gdzie jest ??? I moze jak by po udach reke by przemieszczał to i jakas pochwala by padla w strone umilowanej,za plaski brzuszek ale jak by doszedł do kolan to na 100 procentow zjebka za małe i kosciste piersi by sie wybrance trafiła   
01 marca 2018 21:48 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Gdybyś widział tego dziadka ... to jest niesamowity jajcarz :smiech3:

Widzialam i potwierdzamjest poprostu suuuuper!!
01 marca 2018 21:55 / 6 osobom podoba się ten post
ORIM

ty lepiej zakoncz ten temat z dziadkiem:-) a bron boszszesz nie przechodz do lekcji pogladowych :-)
dziadek wtedy gotow bedzie........................do zdjecia dzwonu w kosciele :-)

Ten krótszy ....Marudzisz i scenariusze wymyślasz ...Magdzin dziadeczek to człowiek o gołębim sercu ... On potrafił w dniu jej urodzin oprócz koperty (z wkładką ) wyjąć kwiatka z wazonu , który zawsze świeży przy zdjęciu nieboszczki se stoja ...i naszej Magdusi podarował !  Potrafił byś tak ...stać by Cię było na takie poświęcenie dla opiekunki ?!
01 marca 2018 21:57 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Widzialam i potwierdzam:-)jest poprostu suuuuper!!

Wierszyka po polsku Monia też słyszała ?....
01 marca 2018 22:02 / 2 osobom podoba się ten post
moni.r

ty masz auto ja nie:-(gdybyś mogła daj znać kiedy (najlepiej w czwartek )byla bym happy:-)

Dzisiaj zostawiłam autko w serwisie, ale już jest przebadane i gotowe do odbioru . Moni, masz dostępo do mojego adresu @