Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

07 czerwca 2018 11:48 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Sąsiadka przez balkon podała sałatkę ziemniaczaną i surówki, Malina do tego zażyczyła sobie jajko, to taki będzie nasz obiad. Mało wysiłku.

Pozycz mi tej sąsiadki  i żeby koniecznie z sałatką była :lol1
U mnie szparagi, ziemniaczki i szynka. 
07 czerwca 2018 16:02 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Pozycz mi tej sąsiadki :-) i żeby koniecznie z sałatką była :lol1
U mnie szparagi, ziemniaczki i szynka. 

A mogę się podzielić, bo sympatyczna. Okazało się, że jakąś większą imprezę robiła i dziś jeszcze mięsko w sosie przyniosła. To jutro tylko makaron ugotować i obiad jest.
07 czerwca 2018 16:49 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

A mogę się podzielić, bo sympatyczna. Okazało się, że jakąś większą imprezę robiła i dziś jeszcze mięsko w sosie przyniosła. To jutro tylko makaron ugotować i obiad jest.

No niektórych to lubi lenistwo 
08 czerwca 2018 17:44 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

No niektórych to lubi lenistwo :-)

Nooo. Dziś Malina zapytała, czy są w zamrażarce mini pizze albo zapiekanki z Edeki. Są. No to zadysponowała na jutrzejszy obiad. To żeby już tak całkiem się nie rozleniwić jakąś surówkę do nich dorobię
08 czerwca 2018 17:45 / 1 osobie podoba się ten post
Na niedzielę zaproponuję naleśniki ze szpinakiem, to jak będzie wolała jednak ze szparagami jutro zdążę dokupić...
08 czerwca 2018 18:53 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Nooo. Dziś Malina zapytała, czy są w zamrażarce mini pizze albo zapiekanki z Edeki. Są. No to zadysponowała na jutrzejszy obiad. To żeby już tak całkiem się nie rozleniwić jakąś surówkę do nich dorobię:-)

No wiesz, przy tych mini pizzach to możesz z głodu zejść. A tak małym nakładem pracy dobijesz żołądek i głód nie będzie Ci dokuczał 
08 czerwca 2018 20:15 / 3 osobom podoba się ten post
Szparagi , bulka tarta , teraz chipsy zielona cebulka, lody i pepsi
08 czerwca 2018 21:37 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

No wiesz, przy tych mini pizzach to możesz z głodu zejść. A tak małym nakładem pracy dobijesz żołądek i głód nie będzie Ci dokuczał :hihi:

E tam, od czasu do czasu nie zaszkodzą. Na niedzielę będę szparagi, nie chciała szpinaku. A z głodu nie padnę, nie umiem. Każda moja próba odchudzania kończyła się wielkim apetytem i rzucaniem się na jedzenie. I żadnej takiej próby nie przetrwałam dłużej, niż dzień...
09 czerwca 2018 09:30 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Szparagi , bulka tarta , teraz chipsy zielona cebulka, lody i pepsi:dwa piwa:

Dorotee jak Ci nie wstyd ? Chipsy  pepsi i jeszcze do tego  
No widać że zawitałaś w domowe progi  Luz, blues i coś tam jeszcze. 
09 czerwca 2018 15:25
Zostało mi trochę kapusty kiszonej więc zrobiłam kapuśniak z ziemniakami i kiełbasą. Było bardzo dobre.
10 czerwca 2018 21:26 / 2 osobom podoba się ten post
Ja dziś mielone i mizeria
11 czerwca 2018 11:14 / 3 osobom podoba się ten post
Pdp dostanie ziemniaczki, szparagi i szyneczkę. A ja mam strasznego pypcia na placki ziemniaczane, no nie dam rady, muszę je w końcu zrobić
12 czerwca 2018 08:59
Standardowo dzisiaj zrobię smażone kiełbaski na cebulce z ziemniakami. Do tego solone ogórki.
13 czerwca 2018 14:52 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj dziadzio jest na diecie. Zjadłam wczorajszy obiad.
On dostał sałatkę bez dodatków, tylko gotowana marchewka, ziemniaki i groszek.
Na podwieczorek zrobię ryż z powidłami.
13 czerwca 2018 15:03 / 1 osobie podoba się ten post
Była zupa krem ze szparagami. Sobie dosmażyłam placków ziemniaczanych (gotowiec, z zamrażarki, ale nieźle smakują), bo po takiej zupce zaraz głodna jestem.