Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

13 lipca 2018 13:57 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha jeżeli czasem tu przemkniesz niezauważona i czytasz to forum, to jakem obiecała fotę z pomylonego gotowania, to tak i zamieszczam.
Wprawdzie ostatni kawałek i trochę wstyd pokazywać , ale potrawa nawet ciekawa i smaczna a się nazywa " Placek serowo ryżowy". Ma spód z kruchego ciasta , a żeby to uwidocznic to walnęłam fotkę temu dziełu z profilu .
13 lipca 2018 17:57 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Mycha :-) jeżeli czasem tu przemkniesz niezauważona i czytasz to forum, to jakem obiecała fotę z pomylonego gotowania, to tak i zamieszczam.
Wprawdzie ostatni kawałek i trochę wstyd pokazywać , ale potrawa nawet ciekawa i smaczna a się nazywa " Placek serowo ryżowy". Ma spód z kruchego ciasta , a żeby to uwidocznic to walnęłam fotkę temu dziełu :-) z profilu .

A te dwa nadete pomidory to po co ? fuszerkę ukryłaś.
13 lipca 2018 19:47 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

A te dwa nadete pomidory to po co ? fuszerkę ukryłaś.:smiech2:

A bo mam pomidory...dwa ostatnie, to sfociłam- a co . Ale powiem Ci...(w tajemnicy oczywiście ), że do poniedziałku muszą mi wystarczyć 
14 lipca 2018 07:36 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

A bo mam pomidory...dwa ostatnie, to sfociłam- a co :lol2:. Ale powiem Ci...(w tajemnicy oczywiście ), że do poniedziałku muszą mi wystarczyć :smiech3:

Wystarczy. Słyszałam gdzieś, że zakochani nie maja apetytu - tak ogólnie  Dla mnie takie 2 pomidory to na raz. Poczekam na celną strzałe tego faceta, co to bez majtek lata . Ponoć najlepsza dieta wynika z tego stanu ducha .
14 lipca 2018 09:56 / 1 osobie podoba się ten post
Rosół z kury wiejskiej , wolno biegajacej
14 lipca 2018 13:39 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Wystarczy. Słyszałam gdzieś, że zakochani nie maja apetytu - tak ogólnie :przytula: Dla mnie takie 2 pomidory to na raz. Poczekam na celną strzałe tego faceta, co to bez majtek lata . Ponoć najlepsza dieta wynika z tego stanu ducha .

No, ale to było parę latek temu-po jakimś czasie apetyt wraca. Są też duchy co zjadają pomidory- dziś taki jeden wraca do Polski. Będzie mi trochę smutno ale i się już tak nie narobię 
Dziś gotowałam gulasz. Nie zrobiłam foci, bo nie zdążyłam, a jak się dusił to nie miałam serca 
Ale zamieszczę zdjęcie surówki z papryki, winogron, jabłek, cebuli i ogórków z melisą cytrynową. Smaczna i odświeżająca.
14 lipca 2018 15:05 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

No, ale to było parę latek temu-po jakimś czasie apetyt wraca. Są też duchy co zjadają pomidory- dziś taki jeden wraca do Polski. Będzie mi trochę smutno ale i się już tak nie narobię :-)
Dziś gotowałam gulasz. Nie zrobiłam foci, bo nie zdążyłam, a jak się dusił to nie miałam serca :-)
Ale zamieszczę zdjęcie surówki z papryki, winogron, jabłek, cebuli i ogórków z melisą cytrynową. Smaczna i odświeżająca.

No, nawet,nawet  . Nie dogadzaj tak, będzie jeszcze  gorzej . Duch też będzie tęsknił za pomidorami i sałatką .
14 lipca 2018 15:18 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Rosół z kury wiejskiej , wolno biegajacej:gotowanie:

Jakby zobaczyła jastrzębia to by była szybko biegająca
14 lipca 2018 16:24 / 1 osobie podoba się ten post
Tyko niech uważa żaby jastrzab ja nie brał
14 lipca 2018 16:45 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jakby zobaczyła jastrzębia to by była szybko biegająca:smiech3:

Nieletnia byla
15 lipca 2018 07:22 / 1 osobie podoba się ten post
Zupa pomidorowa i Topfenknodel ze śliwką . To  moze być jako deser albo danie obiadowe . Ja to uwielbiam .
15 lipca 2018 09:48 / 1 osobie podoba się ten post
Wczorajsza kurka, te Topfenknodel to kupione? Gdzie ew? Hanka czasami dostępny to obiad, miałam ochotę jej zjesc
15 lipca 2018 09:58
Ja mieline i chyba mizeria. No i ziemniaczki. Jakoś to nie należy do moich dań popisowych, ale ze wszystkiego co tu gotuję i jestem w stanie ugotować, to jest to najlepsze danie.
15 lipca 2018 10:01 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Zupa pomidorowa i Topfenknodel ze śliwką . To  moze być jako deser albo danie obiadowe . Ja to uwielbiam .

Ja też, choć nie jestem słodyczolubna, ale za te knedelki podpisałabym cyrograf 
15 lipca 2018 10:02 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Wczorajsza kurka:aniolki:, te Topfenknodel to kupione? Gdzie ew? Hanka czasami dostępny to obiad, miałam ochotę jej zjesc:niebo pieklo:

Robione własnymi ręcyma  Nie są pracochłonne i przepyszne.