Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

22 września 2018 10:49 / 2 osobom podoba się ten post
Gulasz+ziemniaki+surówką z pekińskiej. Jutro kotlety z piersi+ziemniaki+marchewka z groszkiem. Coś mam ostatnio ochotę na mięso. Chyba przez to że jesień przyszła. 
22 września 2018 13:14 / 1 osobie podoba się ten post
Były : ziemniaczki , kotlecik mielony z sosem pieczarkowym , buraczki z chrzanem i budyń kakaowy .
Jutro będzie coś z zamrażalki , toć to niedziela...
22 września 2018 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
Rosołek
22 września 2018 19:43
tiatus

Rosołek

Cienko 
23 września 2018 08:57 / 3 osobom podoba się ten post
Dzisiaj nie gotuję . Obiad obwiany tajemnicą szefa kuchni . Mam odpoczywać i nabierać sił na tygodniowe gotowanie . Dzisiaj mam mieć podane do stołu . 
23 września 2018 09:42 / 3 osobom podoba się ten post
Dorsz pieczony, ziemniaki, brokuły na parze.
23 września 2018 09:45 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Dzisiaj nie gotuję . Obiad obwiany tajemnicą szefa kuchni . Mam odpoczywać i nabierać sił na tygodniowe gotowanie . Dzisiaj mam mieć podane do stołu . :gotowanie1:

Uchyl potem jakiegoś rąbka. W zamian poinformuję, że dostałam news z chaty , że popsuła się pompa do CO. Wprawdzie to nic do obiadu nie ma, ale no...musiałam to z siebie wyrzucić....
23 września 2018 09:51 / 3 osobom podoba się ten post
Schabowy z ziemniakami. A na surówkę zobaczę, co mi się zachce.
23 września 2018 10:21 / 2 osobom podoba się ten post
Skrzydełka na miodzie .frytki sałata z mini pomidorami . budyń waniliowy ze syropem grenadina.
23 września 2018 11:29 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Uchyl potem jakiegoś rąbka. W zamian poinformuję, że dostałam news z chaty :-), że popsuła się pompa do CO. Wprawdzie to nic do obiadu nie ma, ale no...musiałam to z siebie wyrzucić....:lol3:

Nudzę się, ale trwam na posterunku w pozycji horyzontalnej . Coś mi wojskiem z kuchni  zalatuje chyba grochówka będzie . Udaję, że nic nie czuję, niech to bedzie niespodzianka . Słabo kucharz się okopał 
23 września 2018 14:01 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Nudzę się, ale trwam na posterunku w pozycji horyzontalnej . Coś mi wojskiem z kuchni  zalatuje:smiech2: chyba grochówka będzie . Udaję, że nic nie czuję, niech to bedzie niespodzianka . Słabo kucharz się okopał :yahoo:

Chłodno się robi i niektóre wygodnickie stworzenia pchają się do domów. Był dziś zwiadowca na tarasie. Wytarmoszony i łypał wyłupiastymi oczkami. Bengalski kot sąsiada najwyrażniej miał toto w DE, więc co....dziadkowi ubyło jedno polano drewna kominkowego. Mam nadzieję, że to nie inwazja 
23 września 2018 14:20 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Chłodno się robi i niektóre wygodnickie stworzenia pchają się do domów. Był dziś zwiadowca na tarasie. Wytarmoszony i łypał wyłupiastymi oczkami. Bengalski kot sąsiada najwyrażniej miał toto w DE, więc co....dziadkowi ubyło jedno polano drewna kominkowego. Mam nadzieję, że to nie inwazja :slodki krolik:

Mogę podesłać         
23 września 2018 14:47 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Mogę podesłać         :smiech3:

Dawaj BleBleCarem 
23 września 2018 16:03 / 1 osobie podoba się ten post
Już chwila jak jestem po obiedzie . Zawiodłam sie, nie było grochówki . 
Zupa na wędzonce z kalafiorem i grube plastry pomidora, zaprawiona serkiem ( podpatrzył).
Filet z kurczaka z pieczareczką i papryką zawiniety w folię aluminiową tak jak cukierki się zawija ( pieczony ). Doprawiony dobrze
Gruszka gotowana polana sosem karmelowym . Kucharz spisał sie na medal, kiedyś tylko herbatę gotował .
23 września 2018 17:29 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Już chwila jak jestem po obiedzie . Zawiodłam sie, nie było grochówki . :placze1:
Zupa na wędzonce z kalafiorem i grube plastry pomidora, zaprawiona serkiem ( podpatrzył).
Filet z kurczaka z pieczareczką i papryką zawiniety w folię aluminiową tak jak cukierki się zawija ( pieczony ). Doprawiony dobrze
Gruszka gotowana polana sosem karmelowym . Kucharz spisał sie na medal, kiedyś tylko herbatę gotował .

Ale pychotka gdzie ty znalazłaś takiego kucharza