Co dzisiaj gotujesz na obiad? 13

24 września 2018 08:51 / 1 osobie podoba się ten post
Marhall

Ale pychotka gdzie ty znalazłaś takiego kucharza

"Potrzeba jest matka wynalazków" wyjechałam i zostawiłam męża z dwoma chlopakami, w takim wieku byli obaj, że na pizzy i hamburgerach zbankrutowałby . Musiał nauczyć sie gotować. Teraz mówi, że robi to lepiej niz ja, he, he .
24 września 2018 08:59 / 1 osobie podoba się ten post
Dzisiaj zupa grochowa i placki ziemniaczane . Sos zrobię z twarogu, smietany i szczypiorku ogródkowego . Musze go wykorzystać w końcu podlewałam po powrocie do domu . 
24 września 2018 09:52 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj robię obiad na szybko, serdelki na smażonej cebuli z ziemniakami. Do tego mamy buraczki.
24 września 2018 09:56 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

"Potrzeba jest matka wynalazków" wyjechałam i zostawiłam męża z dwoma chlopakami, w takim wieku byli obaj, że na pizzy i hamburgerach zbankrutowałby . Musiał nauczyć sie gotować. Teraz mówi, że robi to lepiej niz ja, he, he .

Mój mąż lubi pieczone i gotowane mięso. Muszą sobie radzić, my też dajemy radę.
24 września 2018 10:54 / 1 osobie podoba się ten post
Dziś szybko. Odmrozone, usmażone pieczarki z których zrobię sosik i podam to z makaronem i ogórkiem korniszonem. Na deser owoce z jogurtem .
24 września 2018 13:55
Obiad godz 18 . Z wczoraj . Podsmażone ziemniaczki , kotlet z rybki , ogórek ze słoika . Gorzka, czarna, bez cukru . To dla milionera . A ja zjem po swojemu .
24 września 2018 14:10
Kama84

Obiad godz 18 . Z wczoraj . Podsmażone ziemniaczki , kotlet z rybki , ogórek ze słoika . Gorzka, czarna, bez cukru . To dla milionera . A ja zjem po swojemu . :je babeczke:

No chyba nie taki dziad jak każdy co innego je. 
24 września 2018 16:55 / 1 osobie podoba się ten post
Karkówka z rusztu z sosem chrzanowym, ziemniaki pieczone przy okazji-dla dziadka kalarepa z masłem, a dla płci bardziej skomplikowanej sałata z różnych częsci świata :)
24 września 2018 17:36 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

No chyba nie taki dziad jak każdy co innego je. :zaskoczenie1:

Inaczej. Milioner je byle co , bo tak lubi i tanio. A opiekunka je tylko deliszys.   
24 września 2018 18:46
Kama84

Inaczej. Milioner je byle co , bo tak lubi i tanio. A opiekunka je tylko deliszys. :-)  

Dlatego milioner, bo uzbierał. Zrezygnował ze sznycli i teraz ma .
24 września 2018 19:19
Mleczko

Dlatego milioner, bo uzbierał. Zrezygnował ze sznycli i teraz ma .:bezradny:

Mozna tez inaczej . Po to się zarabia żeby chociaż żyć przyzwoicie a i uzbierać można. A sztywna jesionka kieszeni nie ma .  
a ter mój senior co ma ? Dziaduje w kurtce o głodzie i chłodzie , majątek i tak juz podzielony , porszafka oddana w dobre ręce. A on bidula ostał się w sypiącym się domu.    
24 września 2018 20:10 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Mozna tez inaczej . Po to się zarabia żeby chociaż żyć przyzwoicie a i uzbierać można. A sztywna jesionka kieszeni nie ma .  :ubikacja1:
a ter mój senior co ma ? Dziaduje w kurtce o głodzie i chłodzie , majątek i tak juz podzielony , porszafka oddana w dobre ręce. A on bidula ostał się w sypiącym się domu.  :matrix:  

Można trafić na osoby w znacznie młodszym wieku, co się ostały w sypiącym domu. Jedyni odwiedzający to pogotowie, straż pożarna i kominiarz...Smutne, ale prawdziwe.
24 września 2018 21:59 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Dlatego milioner, bo uzbierał. Zrezygnował ze sznycli i teraz ma .:bezradny:

A i tak tego ze sobą żaden Niemiec nie weźmie nawet żeby miałby i miliardy na koncie. Trumna jest bez kieszeni i ostatnia koszula też bez kieszeni. Moja babcia jeszcze tak mówiła, że nie jadły ,nie piły a i tak wszystkim d..y gniją. 
25 września 2018 10:01 / 1 osobie podoba się ten post
Kotlety mielone, ziemniaki i surówką z kapusty pekińskiej. Na deser gruszki z syropem. 
25 września 2018 13:37
Jedliśmy bardzo dobry krupnik. Zrobiłam na żeberkach, dodałam kilka suszonych grzybków i koper.