Podpisanie umowy na miejscu, u rodziny - czy jechać?

13 marca 2018 22:16 / 3 osobom podoba się ten post
WERANDA

Co za cioł! Jaki transfer? Mówiłam mu że jestem mała i nie mogę dzwigać. Rozmawiał, ze mną jak z upośledzoną. A może to spisek i jak się zrzeknę oferty to się na nią rzucicie;) Boże, same pułapki.

Pamiętaj o kulturze wypowiedzi. To forum publiczne. O.

13 marca 2018 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
WERANDA

Co za cioł! Jaki transfer? Mówiłam mu że jestem mała i nie mogę dzwigać. Rozmawiał, ze mną jak z upośledzoną. A może to spisek i jak się zrzeknę oferty to się na nią rzucicie;) Boże, same pułapki.

ja się rzucę,teraz mam 1650,rodzina koniecznie chce żebym wrócił i podniesie mi stawke,nie trzeba jezdzić do Szwajcarii żeby dobrze zarabiac,czasami wystarczy porządnie poszukać ,nieładnie też tak mysleć o koleżankach
13 marca 2018 22:18 / 3 osobom podoba się ten post
WERANDA

Nigdy nie jechałam do SM. Dziś przesłałam formularz, z zaznaczeniem, że dzwigać nie mogę. Mówili, że nie trza na tej ofercie i że lekka i super:( A on też sumie mówił, że dzwigać nie trza wcale.

Lepiej sobie o SM poczytaj.......transfer jest w 85% przypadków.Chcesz jechać do choroby, o której nie masz pojęcia?Masakra:(
13 marca 2018 22:18 / 2 osobom podoba się ten post
WERANDA

Chodzo o Avorię, i SM PDP. Nie znam dyskusji.

Hm, Avoria nie miała zleceń do Szwajcarii...., może coś sie zmieniło...Pracowałam z  tą firmą( jeden wyjazd do pdp, właśnie z MS). Zlecenie cieżkie(pan miał chodzic przy rolatorze..., okazał sie na wózku...). Na szczeście pdp i jego rodzina, a i sąsiedzi przesympatyczni ludzie( stała opiekunka tez)...No, cóż pieniądze na czas, zgodnie z umową(dodatek za świeta)....ale... 
13 marca 2018 22:20
Mogę zrobić tylko jedno. Powiedzieć mu, że albo śle umowę i zakres czynności na maila albo baj, baj. I to samo agencji z zastrzeżeniem, że pan ogłasza się na 1700 a daje 1600.
13 marca 2018 22:23
kasia63

Pamiętaj o kulturze wypowiedzi. To forum publiczne. O.

przy mojej wypowiedzi zrobiłam taki znaczek;), a to znaczy żart. Zareagowałaś bardzo agresywnie i nieadekwatnie do sytuacji.
13 marca 2018 22:24
Aleee...jesteś napalonyyy !
13 marca 2018 22:25 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Aleee...jesteś napalonyyy !:smiech2:

opalony?miesiąc temu wróciłem z maroka
13 marca 2018 22:27 / 2 osobom podoba się ten post
WERANDA

Powiedzial, że będzie robił przelew 1600 do 13 każdego mca. I chce na 1 miesiąc z możliwością przedłużenia. I w ogóle mówię lepiej po niemiecku o tego wstrętnego Szwajcara:).I rozmowa była krócitka 10 minut, prawie nie dał mi dojśc do głosu i szybko chciał kończyć.

Moze to co uslyszalas to byl schwyzerdüütsch?
Poza tym w Szwajcarii sa 4 jezyki urzedowe to nie wiadomo jakim sie posluguje.
13 marca 2018 22:29 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Moze to co uslyszalas to byl schwyzerdüütsch?
Poza tym w Szwajcarii sa 4 jezyki urzedowe to nie wiadomo jakim sie posluguje.

Weranda nie napisała gdzie jedzie, bo to pilne tak jej powiedzieli .
13 marca 2018 22:29 / 1 osobie podoba się ten post
maras1

opalony?miesiąc temu wróciłem z maroka:-)

Tak właśnie myślałam , że z Maroka .
13 marca 2018 22:30 / 1 osobie podoba się ten post
ryba

Hm, Avoria nie miała zleceń do Szwajcarii...., może coś sie zmieniło...Pracowałam z  tą firmą( jeden wyjazd do pdp, właśnie z MS). Zlecenie cieżkie(pan miał chodzic przy rolatorze..., okazał sie na wózku...). Na szczeście pdp i jego rodzina, a i sąsiedzi przesympatyczni ludzie( stała opiekunka tez)...No, cóż pieniądze na czas, zgodnie z umową(dodatek za świeta)....ale... 

Dokoncze. 
Ale nie MS.
Dziekuje.
13 marca 2018 22:31 / 2 osobom podoba się ten post
WERANDA

przy mojej wypowiedzi zrobiłam taki znaczek;), a to znaczy żart. Zareagowałaś bardzo agresywnie i nieadekwatnie do sytuacji.

Weranda ,żart czy nie ,ale musiałaś o tym pomysleć
13 marca 2018 22:31
Cokolwiek usłyszałam, sprawiał wrażenie zarozumiałego chłoptasia, który szybko chce zakończyć rozmowę. I w ogóle to nie wiele się dowiedziałam. No i chyba już wiem, co robić czyli nie pchać się w ciemno.
13 marca 2018 22:32 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tak właśnie myślałam , że z Maroka .

już cie kocham ,ale ty o tym wiesz