Złośliwe zmienniczki

11 kwietnia 2018 19:09 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Niemki tyją a Polki chudną, zadziwiające ale może prawdziwe, bo Polki to wiadomo, najwięcej witaminy mają. 

Polskie dziewczyny he he .))
13 kwietnia 2018 10:01 / 2 osobom podoba się ten post
Moja zmienniczka nie jest złośliwa, zawsze się dogadywałyśmy tj przez dwie zmiany, teraz przy trzeciej moja zmienniczka chce podkraść mi tydzień, mam umowę do ,5 czerwca. Ona chce przyjechać tydzień prędzej, bo nie chce tracić za ten tydzień już pensji będąc na urlopie. Zgodziłam się na 2_3 czerwca, też nie pasi aż tak mi nie zależy ale nie CV chce być piłeczka też, w firmie ma chyba mocniejsze karty. Już w lutym sobie ustawiała w firmie, jesteśmy tutaj na równych prawach, wydawało się mi tak
13 kwietnia 2018 10:10 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Moja zmienniczka nie jest złośliwa, zawsze się dogadywałyśmy tj przez dwie zmiany, teraz przy trzeciej moja zmienniczka chce podkraść mi tydzień, mam umowę do ,5 czerwca. Ona chce przyjechać tydzień prędzej, bo nie chce tracić za ten tydzień już pensji będąc na urlopie. Zgodziłam się na 2_3 czerwca, też nie pasi:strach na wroble: aż tak mi nie zależy ale nie CV chce być piłeczka też, w firmie ma chyba mocniejsze karty. Już w lutym sobie ustawiała w firmie, jesteśmy tutaj na równych prawach, wydawało się mi tak:niebo pieklo:

Czekaj bo nie rozumiem.chce przyjechac tydzien predzej i co z tym urlopem?
13 kwietnia 2018 10:32
Anettep

Czekaj bo nie rozumiem.chce przyjechac tydzien predzej i co z tym urlopem?

No ja musiałabym tydzień prędzej zjechać, bo ona chce prędzej pracować. 
13 kwietnia 2018 10:36 / 1 osobie podoba się ten post
Anettep

Czekaj bo nie rozumiem.chce przyjechac tydzien predzej i co z tym urlopem?

Nie żałuj jej. Następnym razem to Ty jej zrób świństwo. Jeśli tak lubi pracować to kiedyś wystaw ja do wiatru i przyjedź na sztele parę dni później. Ciekawe jak się poczuje.? 
13 kwietnia 2018 10:52 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Moja zmienniczka nie jest złośliwa, zawsze się dogadywałyśmy tj przez dwie zmiany, teraz przy trzeciej moja zmienniczka chce podkraść mi tydzień, mam umowę do ,5 czerwca. Ona chce przyjechać tydzień prędzej, bo nie chce tracić za ten tydzień już pensji będąc na urlopie. Zgodziłam się na 2_3 czerwca, też nie pasi:strach na wroble: aż tak mi nie zależy ale nie CV chce być piłeczka też, w firmie ma chyba mocniejsze karty. Już w lutym sobie ustawiała w firmie, jesteśmy tutaj na równych prawach, wydawało się mi tak:niebo pieklo:

Po co z nią dyskutujesz ? Umowę masz do 5 czerwca , więc zostajesz do 5 czerwca .
13 kwietnia 2018 10:58 / 1 osobie podoba się ten post
Babeczka

Po co z nią dyskutujesz ? Umowę masz do 5 czerwca , więc zostajesz do 5 czerwca .:aniolki:

Też jej tak powiedziałam, nie odpuszcza
13 kwietnia 2018 10:59
dorotee

No ja musiałabym tydzień prędzej zjechać, bo ona chce prędzej pracować. 

A to juz rozumiem.no wlasnie.ja kiedys chcialam szybcieh zjechac i moja zmienniczka rumunka powiwdzuala ze nie bo przylatuje samolotemni i nie zmieni daty wyjazdu. Może jej cis wypadlo ze chce szubciej przyjechac do De i wtedy o tydzien do Pl przyjechac
13 kwietnia 2018 11:01 / 1 osobie podoba się ten post
Anettep

A to juz rozumiem.no wlasnie.ja kiedys chcialam szybcieh zjechac i moja zmienniczka rumunka powiwdzuala ze nie bo przylatuje samolotemni i nie zmieni daty wyjazdu. Może jej cis wypadlo ze chce szubciej przyjechac do De i wtedy o tydzien do Pl przyjechac

No chce zarabiać a nie siedzieć na urlopie.
13 kwietnia 2018 11:07 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

No chce zarabiać a nie siedzieć na urlopie.

Nie twoim kosztem Dorotee , bezczelność niektórych zmienniczek nie ma granic .))
13 kwietnia 2018 11:16 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

No chce zarabiać a nie siedzieć na urlopie.

To niech nie siedzi tylko się  Chyba nie ugryzłabym się w język i tak bym odpowiedziała takiej spryciuli.
13 kwietnia 2018 11:25 / 1 osobie podoba się ten post
Babeczka

Nie twoim kosztem Dorotee , bezczelność niektórych zmienniczek nie ma granic .:-)))

Tak bywa, uczciwość nie poplaca
13 kwietnia 2018 11:27 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To niech nie siedzi tylko się :hustawka1: Chyba nie ugryzłabym się w język i tak bym odpowiedziała takiej spryciuli.

Szkoda słów, Tina  takie podkopywanie to dla mnie koniec wspolpracy
13 kwietnia 2018 11:38 / 4 osobom podoba się ten post
Babeczka

Nie twoim kosztem Dorotee , bezczelność niektórych zmienniczek nie ma granic .:-)))

To jest sobiepaństwo, to osoby, ktore nie szanuja nikogo . Taki sam mają stosunek do podopiecznych . Na forum piszą całymi dniami, pouczają, instruktują i okrzyczą. Nie mają czasu na podanie leków, no kiedy ? wystarczy zobaczć częstotliwość wpisów.
Taka to uroda niektorych opiekunek .
13 kwietnia 2018 11:49 / 1 osobie podoba się ten post
Ale takie osóbki mają łatwiej w zyciu asertywne bardziej jakby