Złośliwe zmienniczki

13 kwietnia 2018 11:49 / 1 osobie podoba się ten post
Ale takie osóbki mają łatwiej w zyciu asertywne bardziej jakby
13 kwietnia 2018 11:55 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Ale takie osóbki mają łatwiej w zyciu:-) asertywne bardziej jakby:strzela z bicza:

Srasertywność w tym przypadku nie ma nic wspólnego z poszanowaniem twojej pracy .)))
13 kwietnia 2018 12:03 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

To jest sobiepaństwo, to osoby, ktore nie szanuja nikogo . Taki sam mają stosunek do podopiecznych . Na forum piszą całymi dniami, pouczają, instruktują i okrzyczą. Nie mają czasu na podanie leków, no kiedy ? wystarczy zobaczć częstotliwość wpisów.
Taka to uroda :-) niektorych opiekunek .

Piszę teraz więcej , mając na uwadze sytuację forum , ale masz rację . Powinnyśmy się wspierać , nie wchodzić sobie na głowę . W jednym temacie , jak zauważyłaś , więcej nie napiszę .
13 kwietnia 2018 12:04 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Ale takie osóbki mają łatwiej w zyciu:-) asertywne bardziej jakby:strzela z bicza:

 Z tej asertywności dorotee, możemy pracy sie pozbyć. Nie bedzie kogo opiekować 
13 kwietnia 2018 12:05 / 2 osobom podoba się ten post
Babeczka

Srasertywność w tym przypadku nie ma nic wspólnego z poszanowaniem twojej pracy .:-))))

Trafiłaś w se-dno 
13 kwietnia 2018 12:07 / 3 osobom podoba się ten post
Babeczka

Srasertywność w tym przypadku nie ma nic wspólnego z poszanowaniem twojej pracy .:-))))

Ohhh, ona uczciwie mówi ,że każdy myśli o sobie, brrzydze się takimi osobnikami krecimi
13 kwietnia 2018 12:11 / 1 osobie podoba się ten post
Ja powoli myślę o zakończeniu działalności swej w opiece, więc szkoda się mi szarpać. Z czymś takim jeszcze się nie spotkałam. No i rację miała Doda pisząc kiedyś że Polacy to taki chyba podły naród. Hanka by się ubawiła ,że się opiekunki o nią biją!
13 kwietnia 2018 12:20 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ohhh, ona uczciwie mówi ,że każdy myśli o sobie, brrzydze się takimi osobnikami krecimi

Taka pokrętna osobowość. 
To co powiedziała, to żaden konkret, tylko amortyzator dla jej tyłka, jakby jej się uwidziało m.in zmienić termin.
13 kwietnia 2018 12:28 / 4 osobom podoba się ten post
Babeczka

Srasertywność w tym przypadku nie ma nic wspólnego z poszanowaniem twojej pracy .:-))))

Udało Ci się stworzyć super Słówko - Srasertywość
13 kwietnia 2018 12:30 / 4 osobom podoba się ten post
Babeczka

Piszę teraz więcej , mając na uwadze sytuację forum , ale masz rację . Powinnyśmy się wspierać , nie wchodzić sobie na głowę . W jednym temacie , jak zauważyłaś , więcej nie napiszę .:-)

Już starch było coś o opiece napisać . Zaraz był niewybredny komentarz. Forum powinno być fachowe, lekkie, łatwe i przyjemne . A ploty pozostawić na inna okazję i we własnym towarzystwie . Dobrze, że jest jak jest . 
13 kwietnia 2018 18:04 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

No chce zarabiać a nie siedzieć na urlopie.

Jakie to pazerne na te pieniadze
13 kwietnia 2018 18:13 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Już starch:wiking: było coś o opiece napisać . Zaraz był niewybredny komentarz. Forum powinno być fachowe, lekkie, łatwe i przyjemne . A ploty pozostawić na inna okazję i we własnym towarzystwie . Dobrze, że jest jak jest . 

To wyraz jakichś kompleksów z racji wykonywanej pracy, która hańbiąca nie jest, mimo że trzeba i pampersa zmienić.
A trzeba zrozumieć , że jeżdzimy do ludzi, chorych ludzi, pogodzić się z tym i wykonywać te zajęcie jak najlepiej.
I śmieszne są w tym wypadku aspiracje pseudoartystyczne, kiedy najwyżej jest się w stanie zaprojektować pokrowiec na syrenkę, a jedyna ekspresja to ta, jaka się z przyciasnych jeansów wylewa. 
 
13 kwietnia 2018 20:21 / 3 osobom podoba się ten post
Tytuł trzeba zmienić na  "Złosliwe opiekunki" . Zawsze złościły mnie opisy zmienniczek jakie one to niedobre  Wszystkie jesteśmy zmienniczkami z róznym podejściem do obowiązków, do koleżanek , do podopiecznych . Jedne są asertywne, inne nie wiedzą co to oznacza . Więcej cech nie wymienię .
14 kwietnia 2018 15:51 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ohhh, ona uczciwie mówi ,że każdy myśli o sobie, brrzydze się takimi osobnikami krecimi

Wiesz co masz z tym zrobić ?  ))))
14 kwietnia 2018 15:55 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ja powoli myślę o zakończeniu działalności swej w opiece, więc szkoda się mi szarpać. Z czymś takim jeszcze się nie spotkałam. No i rację miała Doda pisząc kiedyś że Polacy to taki chyba podły naród. Hanka by się ubawiła ,że się opiekunki o nią biją!:walka plci:

Nie zgadzam się z tym , ty jesteś podła ? Nie oceniam wszystkich jedną miarą , Polak , Rusek , Niemiec , problem nie leży w narodowości ale w wychowaniu .))