Na wyjeździe 41

24 maja 2018 09:39 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Już wytrzymam. Ale więcej tu nie wrócę.....nie ma mowy. :diabelek:

O ile mnie pamięć nie myli, to masz znowu miejsce, gdzie nie jesz tego, na co masz ochotę i co ci potrzeba? To już są kolejne miesiące. A jak następnym razem trafisz znów miejsce, gdzie jedzenie pod wydziałem? Może te truskawki teraz (mam nadzieję, że bedą tańsze za chwilę, w Lidlu wczoraj po 2,60 za kg, a dziś w budce przy szparagach po 5,6) niekoniecznie, ale musisz się zdrowo odżywiać.
24 maja 2018 09:49
Werska

O ile mnie pamięć nie myli, to masz znowu miejsce, gdzie nie jesz tego, na co masz ochotę i co ci potrzeba? To już są kolejne miesiące. A jak następnym razem trafisz znów miejsce, gdzie jedzenie pod wydziałem? Może te truskawki teraz (mam nadzieję, że bedą tańsze za chwilę, w Lidlu wczoraj po 2,60 za kg, a dziś w budce przy szparagach po 5,6) niekoniecznie, ale musisz się zdrowo odżywiać.

Te z budki są smaczniejsze, u mnie były w sobotę po ,7.60
24 maja 2018 10:43
Jak dla mnie szalona cena.. Z Lidla były ok. A z budki poczekam- może cena spadnie....
24 maja 2018 15:04 / 1 osobie podoba się ten post
Można chyba uznać, że dzisiaj Malina była na spacerze... Sąsiadka ją wywołała do garażu, bo tam był środek do chwastów. A z garażu to krok na podwórko, to ją wyciągnęłam. Okazało się, że ogródkiem zajmuje się sąsiadka (bardzo miła). Niedużo tego. Dziś pryskała na chwasty wokół chodnika i w nim w asyście podopiecznej i moim. Ja w tym czasie znalazłam czterolistną koniczynę- za kilka dni ogrodnik skosi, ale jeszcze w moje ręce zdążyła wpaść
24 maja 2018 16:02 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Jak dla mnie szalona cena.. Z Lidla były ok.:-) A z budki poczekam- może cena spadnie....

No aż tak szaleć tutaj nie mogę , w Lidlu kupilam ale na Boże Ciało kupię od rolnika po x, tak tutaj mam 
24 maja 2018 16:03 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Już wytrzymam. Ale więcej tu nie wrócę.....nie ma mowy. :diabelek:

O tym to nawet nie wspominaj, trafisz na porządnych ludzi. 
24 maja 2018 16:36 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

O tym to nawet nie wspominaj, trafisz na porządnych ludzi. 

Jestem na początku mojej drogi opiekunki i bede szukała do skutku. Dzisiaj zrobiłam racuchy z jabłkami. Dziadek zjadł i pochwalił babka nawet nie tknęła tylko wzięła swoje ciastko. 
24 maja 2018 17:01
Dusia, a możesz napisać w jakiej firmie jesteś?
24 maja 2018 20:01
Werska

Dusia, a możesz napisać w jakiej firmie jesteś?

Sorki ale nie moge
24 maja 2018 20:42
Ok.
24 maja 2018 21:13 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Sorki ale nie moge:bezradny:

Szukam zmienniczki....Samodzielne mieszkanie....zero obowiazku zakupow....jedzenie bez wyliczania....
25 maja 2018 10:01
Przeczytałam wiadomości, czas zabrać się za dziadzia i za śniadanie.
25 maja 2018 14:21
Agnesssa

Szukam zmienniczki....Samodzielne mieszkanie....zero obowiazku zakupow....jedzenie bez wyliczania....

Możesz coś więcej? Z jakiej firmy? Od kiedy?
25 maja 2018 20:02 / 1 osobie podoba się ten post
Werska

Możesz coś więcej? Z jakiej firmy? Od kiedy?

Od 14-tego czerwca do 20lipca....
25 maja 2018 20:07
Agnesssa

Od 14-tego czerwca do 20lipca....

To mnie i tak by nie pasowało bo ja tutaj jestem do 5 lipca a potem około 4-5 tygodni musze mieć wolne. Mam wesele chrześniaka i muszę pobyć trochę ze swoją corka nastolatka.