Na wyjeździe 41

03 grudnia 2019 10:18 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Poza tym dla osób zproblemami ze snem(czytaj regeneracja organizmu) są leki. Jest problem to podopieczny powinien mieć przepisane. 

Przepisać to nie problem. Pacjent musi chcieć takie tabletki jeść a pdp pracowała w aptece i ma swoje zdanie o lekach. I co zrobić w takim przypadku ? Ona nie chce się uzależnić i kropka. I nie pomoże tłumaczenie że w jej wieku to pikuś 
03 grudnia 2019 10:37 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No więc tak.... buty były fajne w dobrych cenach w Deichmannie mierzyłam i nie kupiłam ,dwie sukienki jedna zielona druga ruda z żółtym, wlazlam ...nie kupilam:hihi:Dwa perfumy wąchalam i mnie nie przekonały i wróciłam z całą kasa do chalupy :hihi:.Nic nie wydałam za to usłyszałam coś bardzo miłego co mnie podbudowało i radoche w sobie mam :radosc::radosc1:

Ale Ty jesteś oszczędna..i dobrze ja też.Wyprzymierzam i czasem po 2 dniach wrócę i kupuje.Jesli chodzi o perfum to trzymam się dwóch zapachów ktore mi odpowiadają. Na resztę przyjdzie czas jak mi się gust zmieni
03 grudnia 2019 11:26 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Ale Ty jesteś oszczędna..i dobrze ja też.Wyprzymierzam i czasem po 2 dniach wrócę i kupuje.Jesli chodzi o perfum to trzymam się dwóch zapachów ktore mi odpowiadają. Na resztę przyjdzie czas jak mi się gust zmieni

Ja też mam 2 ale czasem warto zmienić a jakie lubisz może niuchnę ?
03 grudnia 2019 14:10 / 2 osobom podoba się ten post
Ja uwielbiam  Miss Dior ma słodki zapach , i na zmianę ze starym znanym Amor Amor Cascharel, też z nutą słodka.
W lecie głowę mi zawrocil Cool Water Davidoff.
I na razie nie zmieniam aż mi się znudzą ale nie predko
03 grudnia 2019 16:18 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Ja uwielbiam  Miss Dior m:-)a słodki zapach , i na zmianę ze starym znanym Amor Amor Cascharel, też z nutą słodka.
W lecie głowę mi zawrocil Cool Water Davidoff.
I na razie nie zmieniam aż mi się znudzą ale nie predko

Davidoff jest fajny ale fąchnij se Muglera,, Angel" na jesień i zimę jak dla mnie b.ciekawy, miękną kolana chłopom ja nie jestem jakaś obeznana w temacie, absolutnie i nie mam kilku na stanie. Chloé też resztkę posiadam. 
03 grudnia 2019 17:29 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Davidoff jest fajny ale fąchnij se Muglera,, Angel" na jesień i zimę jak dla mnie b.ciekawy, miękną kolana chłopom:smiech3: ja nie jestem jakaś obeznana w temacie, absolutnie i nie mam kilku na stanie. Chloé też resztkę posiadam. 

To jak tak mowisz  to napewno kupie
03 grudnia 2019 17:42 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

To jak tak mowisz :yahoo: to napewno kupie:smiech3:

Cool Water ,Davidoffa, podobnie jak Women od DKNY ,to moje ulubione. Ale one raczej dla takich niezbyt "wybujałych " kobiet 
Angel  od Muglera piękny, podoba mi się bardzo na kimś, do mnie nie pasuje, ale do Konwalii, jak najbardziej 
 
03 grudnia 2019 17:57 / 1 osobie podoba się ten post
Anka1

To jak tak mowisz :yahoo: to napewno kupie:smiech3:

Uwierz robi wrażenie i jest trwały
03 grudnia 2019 17:58 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Cool Water ,Davidoffa, podobnie jak Women od DKNY ,to moje ulubione. Ale one raczej dla takich niezbyt "wybujałych " kobiet :-)
Angel  od Muglera piękny, podoba mi się bardzo na kimś, do mnie nie pasuje, ale do Konwalii, jak najbardziej :-)
 

Ale Ty mnie znaszWąchnij Chanel 19 i niech Cię nie zraża początek efekt przychodzi za moment .....
03 grudnia 2019 18:12 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Ale Ty mnie znasz:-):przytul aniola:Wąchnij Chanel 19 i niech Cię nie zraża początek efekt przychodzi za moment .....:tak:

A Ty wąchnij Gabrielle od Chanel 
Też Ci się spodoba. 19 wąchnęłam na lotnisku w duty  free. No cóż, jedną  i drugą mogę sobie póki co powąchać, albo Gabrielle u koleżanki się psiknąć 
03 grudnia 2019 18:12 / 3 osobom podoba się ten post
Ja się na tym nie znam,, więc
03 grudnia 2019 18:18 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Ja się na tym nie znam,, więc:ucieka:
:smiech3:

Nie musisz uciekać 
Znasz się czy nie, wąchnąć też sobie możesz Żeby powiedzieć podoba mi się, albo nie, nie trzeba być znawcą. A nuż Ci się któryś z zapachów spodoba i żonie w prezencie kupisz. Na pewno by się ucieszyła, a i Ty miałbyś przyjemność z tego, że pachnie tak, jak Ty lubisz 
03 grudnia 2019 18:29 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie musisz uciekać :-)
Znasz się czy nie, wąchnąć też sobie możesz:-) Żeby powiedzieć podoba mi się, albo nie, nie trzeba być znawcą. A nuż Ci się któryś z zapachów spodoba i żonie w prezencie kupisz. Na pewno by się ucieszyła, a i Ty miałbyś przyjemność z tego, że pachnie tak, jak Ty lubisz :prezenty_swiateczne:

Ostatnio w BUDNI i w Rossmannie kupiłem kilka flakoników, ale znałem ich nazwy z poprzednich moich wizyt w drogeriach... No i przypasiły jej. Inna sprawa.. żona nie jest wymagająca, jeśli chodzi o przywiązanie do marki.... Najważniejsze, żeby przyjemnie i dyskretnie pachniało
03 grudnia 2019 18:35 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ostatnio w BUDNI i w Rossmannie kupiłem kilka flakoników, ale znałem ich nazwy z poprzednich moich wizyt w drogeriach... No i przypasiły jej. Inna sprawa.. żona nie jest wymagająca, jeśli chodzi o przywiązanie do marki.... Najważniejsze, żeby przyjemnie i dyskretnie pachniało:-)

Powinno być dokładnie tak, jak mówisz 
Ma się podobać, a nie nazywać. 
Ja mam zawsze takie, "które się  nazywają i są  od kogoś ",najczęściej w prezencie dostane 
Na co dzień kupuję sobie sama w hebe albo w Rossmanie .
03 grudnia 2019 20:04 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A Ty wąchnij Gabrielle od Chanel :-)
Też Ci się spodoba. 19 wąchnęłam na lotnisku w duty  free. No cóż, jedną  i drugą mogę sobie póki co powąchać, albo Gabrielle u koleżanki się psiknąć :-)

Wąchałam bo na drugie mam Gabriela i jakiś bez przekonania nie wiem może katar mialam