Na wyjeździe 41

03 grudnia 2019 20:15 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Cool Water ,Davidoffa, podobnie jak Women od DKNY ,to moje ulubione. Ale one raczej dla takich niezbyt "wybujałych " kobiet :-)
Angel  od Muglera piękny, podoba mi się bardzo na kimś, do mnie nie pasuje, ale do Konwalii, jak najbardziej :-)
 

Hihi co to znaczy wybujałych
03 grudnia 2019 20:20 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Hihi co to znaczy wybujałych

No wiesz,takich co to i tu i tam ,tyle ile trzeba (mają )
03 grudnia 2019 20:54 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Przepisać to nie problem. Pacjent musi chcieć takie tabletki jeść a pdp pracowała w aptece i ma swoje zdanie o lekach. I co zrobić w takim przypadku ? Ona nie chce się uzależnić i kropka. I nie pomoże tłumaczenie że w jej wieku to pikuś :bezradny:

Mycha. Może by tak rozdrobinic na pył i w jakieś jedzonko mini   kawałeczek np ciasta no cos
03 grudnia 2019 21:05 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

No wiesz,takich co to i tu i tam ,tyle ile trzeba :-)(mają )

Acha
04 grudnia 2019 12:44 / 7 osobom podoba się ten post
Clio

Mycha. Może by tak rozdrobinic na pył i w jakieś jedzonko mini :-)  kawałeczek np ciasta no cos

Tak nie można. Zresztą pdp chcąc nie chcąc musiała iść na ustepstwa i kładła się spać o 22oo. Na nocne nudy miała obok radio, mojego tv nie chciała. Bo to że ona nie chce nie znaczy że ja muszę. Ja tam pojechałam do pracy a nie do obozu i swoje prawa mam. I tak pracujemy za długo. Pdp nasłuchała się o sobie, oj nasłuchała. A litościwa to ja nie byłam. Ja tam byłam jednorazowo. Mam nadzieję, że pdp doceni stałą zmienniczkę, bo ja byłam trochę małpa. Ale pdp mnie do tego zmusiła  Jak można wymagać od kogoś, żeby był do dyspozycji na okrągło !! A że wiedziałam że nie wrócę to ... 
04 grudnia 2019 14:34 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Tak nie można. Zresztą pdp chcąc nie chcąc musiała iść na ustepstwa i kładła się spać o 22oo. Na nocne nudy miała obok radio, mojego tv nie chciała. Bo to że ona nie chce nie znaczy że ja muszę. Ja tam pojechałam do pracy a nie do obozu i swoje prawa mam. I tak pracujemy za długo. Pdp nasłuchała się o sobie, oj nasłuchała. A litościwa to ja nie byłam. Ja tam byłam jednorazowo. Mam nadzieję, że pdp doceni stałą zmienniczkę, bo ja byłam trochę małpa. Ale pdp mnie do tego zmusiła :smiech3: Jak można wymagać od kogoś, żeby był do dyspozycji na okrągło !! A że wiedziałam że nie wrócę to ... 

Dla niektórych 24h znaczy dosłownie '' rund um die uhr'' Przyda się lekcja, oj przyda.
04 grudnia 2019 14:42 / 5 osobom podoba się ten post
Evvex

Dla niektórych 24h znaczy dosłownie '' rund um die uhr'' Przyda się lekcja, oj przyda.

Jestem na 200% pewna, że zmienniczka tego nie wykorzysta. Niech robi po swojemu. Potem się dziwi, że nikt nie chce wracać. 
04 grudnia 2019 14:57 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Jestem na 200% pewna, że zmienniczka tego nie wykorzysta. Niech robi po swojemu. Potem się dziwi, że nikt nie chce wracać. 

Na układy nie ma rady, ciekawe jak długo jeszcze biduli sił wystarczy. 
08 grudnia 2019 10:42 / 4 osobom podoba się ten post
08 grudnia 2019 13:05 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

https://fbwat.ch/1qgLxF0ldP4pkHIT

Nie mam tam konta więc nie otworzę
08 grudnia 2019 13:32 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie mam tam konta więc nie otworzę

Nie wiem, ja otwieram ten link. Klikając na link wyskakuje mi info:
Wykonaj czynność za pomocą Facebook, Chrome, zawsze, tylko raz. 
I klikam : tylko raz, i otwieram link
09 grudnia 2019 22:33 / 5 osobom podoba się ten post
Ja mam dużo czasu ale tak naprawdę nie chce mi się z nikim rozmawiać ani nowe znajomości zawierac. Dziadki mi powiedzialy że tu w okolicy dużo Polek pracuje.Ale przeciez nie będę się pytać każdej ..przepraszam Ty  z Polski?. 
Zresztą na poprzednim zleceniu spotkałam na swoich przerwach kilka dziewczyn z Polski ale po kilku spotkaniach zorientowałam się że Tylko narzekają  , teraz nie szukam znajomosci. Szkoda  mi wolnego czasu na stres. 
Oj chyba przez ten deszcz tak mi jakoś dziwnie
09 grudnia 2019 22:36 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

To jest dobre żeby zagonić go też do roboty, niech się wykaże ,zawsze możesz powiedzieć jak tu już dziewczyny pisały, że nigdy tego nie robiłaś i koniec.:-) 

Dobre dobre ja też powiedziałam babci że nie będę czyścić ich marmurów bo nigdy tego nie robiłam.  Piwiedzialam jej że tam  gdzie pracowałam poprzednio do marmurów przychodzila Putzfrauka. A ja w domu mam parkiet. I niech mi pokaże .Ale nie pokazala.Wiec dalej nie umiem
09 grudnia 2019 22:38 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Ja mam dużo czasu ale tak naprawdę nie chce mi się z nikim rozmawiać ani nowe znajomości zawierac. Dziadki mi powiedzialy że tu w okolicy dużo Polek pracuje.Ale przeciez nie będę się pytać każdej ..przepraszam Ty  z Polski?. 
Zresztą na poprzednim zleceniu spotkałam na swoich przerwach kilka dziewczyn z Polski ale po kilku spotkaniach zorientowałam się że Tylko narzekają  , teraz nie szukam znajomosci. Szkoda  mi wolnego czasu na stres. 
Oj chyba przez ten deszcz tak mi jakoś dziwnie

Tu gdzie jestem jest full Polek ,czasami są b.głośne, więc nie trudno je namierzyć, jak tu byłam w lipcu i sierpniu poznałam 4 na prawdę fajne dziewczyny z nimi fajnie się spotkać ale też nie codziennie .Też lubię sama sobie polazic. .
09 grudnia 2019 22:40 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tu gdzie jestem jest full Polek ,czasami są b.głośne, więc nie trudno je namierzyć, jak tu byłam w lipcu i sierpniu poznałam 4 na prawdę fajne dziewczyny z nimi fajnie się spotkać ale też nie codziennie .Też lubię sama sobie polazic. .

Własnie jakiś samotnik się zrobiłam Zdziczałam  wśród Niemców