Na wyjeździe 41

09 grudnia 2019 22:47 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Własnie jakiś samotnik się zrobiłam:-) Zdziczałam  :smiech: wśród Niemców:smiech3:

Nie prawda... też tak mam .Ja nie potrzebuje grona towarzyszek wystarczy jedna ,dwie ale wiesz te same fale.Sa dni kiedy jestem cierpliwą słuchaczka a są i takie, że wygadać się muszę, niekoniecznie tylko  monolog wewnętrzny prowadzić 
 
09 grudnia 2019 22:56 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie prawda... też tak mam .Ja nie potrzebuje grona towarzyszek wystarczy jedna ,dwie ale wiesz te same fale.Sa dni kiedy jestem cierpliwą słuchaczka a są i takie, że wygadać się muszę, niekoniecznie tylko  monolog wewnętrzny prowadzić :-)
 

Właśnie te same fale.  chyba myślami jestem już w domu
10 grudnia 2019 09:27 / 1 osobie podoba się ten post
Luke, super stronka,super filmik.
Jesli  mozesz podaj linki do innych instruktazowych filmikow.
Dziekuje!
10 grudnia 2019 09:46 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

https://fbwat.ch/1qgLxF0ldP4pkHIT

Bardzo cpomysłowe urzadzenie...ciekawe czy można gdzieś wypożyczyć w Polsce
10 grudnia 2019 10:55 / 5 osobom podoba się ten post
Anka1

Dzień Dobry bardzo:-) Słoneczko świeci więc i humor lepszy i już zaglądam w  kalendarz , może czas szybciej zleci. Dziś znów umówiłam się na kawę że znajomym:-) oj oj oj oj ....a w sumie dobrze. Kawa to nic zobowiązujego przecież prawda? I nawet użyję mój nowy perfum który sobie kupiłam na Mikolaja:smiech3:
Pozdrowionka


 


Dyskusja na wyjeździe. https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3223/wzajemna-pomoc-/na-wyjezdzie-41/page/72

To może być... miło i przyjemnie i pachnąco ... w sensie miłe towarzystwo i przyjemny zapach aromatycznej kawy
10 grudnia 2019 10:57 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

To może być... miło i przyjemnie i pachnąco:hejka: ... w sensie miłe towarzystwo i przyjemny zapach aromatycznej kawy:smiech3:
:aniolki:

Tynie tu nie wkrecaj możesz jako facet parę rad podać jak i co i wogole
10 grudnia 2019 10:58 / 5 osobom podoba się ten post
Anka1

Dzień Dobry bardzo:-) Słoneczko świeci więc i humor lepszy i już zaglądam w  kalendarz , może czas szybciej zleci. Dziś znów umówiłam się na kawę że znajomym:-) oj oj oj oj ....a w sumie dobrze. Kawa to nic zobowiązujego przecież prawda? I nawet użyję mój nowy perfum który sobie kupiłam na Mikolaja:smiech3:
Pozdrowionka


 


Dyskusja na wyjeździe. https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3223/wzajemna-pomoc-/na-wyjezdzie-41/page/72

Ta nic z obowiązującego tylko po co ten nowy perfum 
10 grudnia 2019 10:59 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Ta nic z obowiązującego tylko po co ten nowy perfum :slodki krolik::randka3:

Sama mi go polecialas przecież przecież to nic zobowiązujego no
10 grudnia 2019 11:01 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Dzień Dobry bardzo:-) Słoneczko świeci więc i humor lepszy i już zaglądam w  kalendarz , może czas szybciej zleci. Dziś znów umówiłam się na kawę że znajomym:-) oj oj oj oj ....a w sumie dobrze. Kawa to nic zobowiązujego przecież prawda? I nawet użyję mój nowy perfum który sobie kupiłam na Mikolaja:smiech3:
Pozdrowionka


 


Dyskusja na wyjeździe. https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3223/wzajemna-pomoc-/na-wyjezdzie-41/page/72

Na pewno zrobi wrażenie na nim nowy zapach w razie natarcia miej plan ewakuacji, no chyba że wart jest zostania
10 grudnia 2019 11:02 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Na pewno zrobi wrażenie na nim nowy zapach :-)w razie natarcia miej plan ewakuacji, no chyba że wart jest zostania:tak:

Perfum czy kolega ??  jest wart Kto ma zostać a kto uciekać
10 grudnia 2019 11:03 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Ta nic z obowiązującego tylko po co ten nowy perfum :slodki krolik::randka3:

No na co są perfumy.....przecież nie poleje się sokiem z kapuchy
10 grudnia 2019 11:05 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No na co są perfumy.....:-)przecież nie poleje się sokiem z kapuchy:smiech3:

Jak to na co?? Jak Mikołaj daje to trzeba brać
10 grudnia 2019 11:06 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Perfum czy kolega ??  jest wart:czarownica::lata na miotle: Kto ma zostać a kto uciekać:smiech3:

nie uciekaj ....
10 grudnia 2019 11:07 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No na co są perfumy.....:-)przecież nie poleje się sokiem z kapuchy:smiech3:

Ale pytam po co nowe? Nie może jakiejś "Basi" albo Być może "użyc 
10 grudnia 2019 11:07 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:-)nie uciekaj ....:-)

Oj zostane na tą kawę