Na wyjeździe 41

10 grudnia 2019 12:47 / 1 osobie podoba się ten post
Anka1

Sama mi go polecialas przecież:aniolki: przecież to nic zobowiązujego:-) no

Po Angelu to nawet pościel długo pachnie. Jaki  perfum sobie kupiłaś na Mikołaja?
10 grudnia 2019 13:03 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Najważniejsze, żeby nie wypaść z trzaskiem :smiech3:
Na pierwsze spotkanie to drogich perfum się nie używa bo mężczyzna nigdy nie zapomni i jego zapachu ale też zawsze będzie miał w głowie pytanie ile kosztuje taka przyjemnosc ::aniolek:

Widze , że jakaś strategia jest opracowywana, aby usidlić nieszczęśnika 
10 grudnia 2019 13:05 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No na co są perfumy.....:-)przecież nie poleje się sokiem z kapuchy:smiech3:

Bardziej swojsko byś wypadła- może to sprawa do przemyślenia 
10 grudnia 2019 13:06 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Ale pytam po co nowe? Nie może jakiejś "Basi" albo Być może "użyc :smiech3:

I gitarra 
10 grudnia 2019 13:14 / 6 osobom podoba się ten post
Teraz to Bravecare- z nimi pierwszy raz. Pieniądze lepsze i wyglada, że mniej pracy przy podopiecznym- choć tam, gdzie byłam nie było jej tak dużo. I od razu mówię- składki płacą małe.
Konwalia, tak- o tym mówiłam. Trochę to trwało, ale okazało się, że nie przez faceta- ten odpowiedział natychmiast, ale przez opiekunkę, która tam była- powiedziała, że tam wraca w styczniu- teraz zajmuje się nim kto inny, kto po prostu na urlop przyjechał.
Wreszcie mogę z myśli wyrzucić pracę- i niby to nic takiego, ale jednak fajnie.
10 grudnia 2019 13:17 / 3 osobom podoba się ten post
marta74

Fajnie że masz już nowe zlecenie, pewnie na lepszych warunkach niż dotychczas. Z jaką firmą jedziesz ? Jeśli to nie tajemnica.Pytam,bo ja też zastanawiam się nad wyborem firmy, chcę jechać tak ok.15 stycznia.Życzę powodzenia na nowym miejscu 

To dokładnie tak jak ja. Też ok 15  stycznia chcę wyjechać i też myślę o zmianie firmy 
10 grudnia 2019 13:18 / 6 osobom podoba się ten post
Kika67

Przewodnika powinnyscie sobie załatwić a najlepiej dwóch. Lepsze to ni GPS :-)

Przewodników by się znalazło- tylko po jakiemu z nimi gadać? Można się wkopać, jak my w takiej restauracyjce. Facet po polsku coś tam gadał, i użyłam bezmyślnie słowa "kawa". To do zupy cebulowej, lazanii i takiej zapiekanki szampana dostałyśmy... Czyli kava. Nawet dobry był
10 grudnia 2019 13:42 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Teraz to Bravecare- z nimi pierwszy raz. Pieniądze lepsze i wyglada, że mniej pracy przy podopiecznym- choć tam, gdzie byłam nie było jej tak dużo. I od razu mówię- składki płacą małe.
Konwalia, tak- o tym mówiłam. Trochę to trwało, ale okazało się, że nie przez faceta- ten odpowiedział natychmiast, ale przez opiekunkę, która tam była- powiedziała, że tam wraca w styczniu- teraz zajmuje się nim kto inny, kto po prostu na urlop przyjechał.
Wreszcie mogę z myśli wyrzucić pracę- i niby to nic takiego, ale jednak fajnie.

Dziękuję za odpowiedź i życzę, żebyś była w pełni zadowolona z nowej stelli
10 grudnia 2019 13:50 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Teraz to Bravecare- z nimi pierwszy raz. Pieniądze lepsze i wyglada, że mniej pracy przy podopiecznym- choć tam, gdzie byłam nie było jej tak dużo. I od razu mówię- składki płacą małe.
Konwalia, tak- o tym mówiłam. Trochę to trwało, ale okazało się, że nie przez faceta- ten odpowiedział natychmiast, ale przez opiekunkę, która tam była- powiedziała, że tam wraca w styczniu- teraz zajmuje się nim kto inny, kto po prostu na urlop przyjechał.
Wreszcie mogę z myśli wyrzucić pracę- i niby to nic takiego, ale jednak fajnie.

Ta sama firma i ja. Jestem z nimi od września. 
10 grudnia 2019 13:53 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

Dzień Dobry bardzo:-) Słoneczko świeci więc i humor lepszy i już zaglądam w  kalendarz , może czas szybciej zleci. Dziś znów umówiłam się na kawę że znajomym:-) oj oj oj oj ....a w sumie dobrze. Kawa to nic zobowiązujego przecież prawda? I nawet użyję mój nowy perfum który sobie kupiłam na Mikolaja:smiech3:
Pozdrowionka


 


Dyskusja na wyjeździe. https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3223/wzajemna-pomoc-/na-wyjezdzie-41/page/72

Baw się dobrze i nie zapomnij wyjąć łyzeczki ze szklanki 
10 grudnia 2019 13:54 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Teraz to Bravecare- z nimi pierwszy raz. Pieniądze lepsze i wyglada, że mniej pracy przy podopiecznym- choć tam, gdzie byłam nie było jej tak dużo. I od razu mówię- składki płacą małe.
Konwalia, tak- o tym mówiłam. Trochę to trwało, ale okazało się, że nie przez faceta- ten odpowiedział natychmiast, ale przez opiekunkę, która tam była- powiedziała, że tam wraca w styczniu- teraz zajmuje się nim kto inny, kto po prostu na urlop przyjechał.
Wreszcie mogę z myśli wyrzucić pracę- i niby to nic takiego, ale jednak fajnie.

Super, że masz mało pracy. Mnie  ta firmę kiedyś koleżanka poleciła. Stawki wyższe ale z tego co mi proponowali przypadki ciężkie i wstawanie nocne. O składach nic nie wiem ale zawsze wyższe stawki firma musi sobie na czymś odbić. Ostatnio to co zlecenie to z innej firmy mam. 4 firmy i każda mogę polecić. Zadowolona jestem i oni też 
10 grudnia 2019 13:56 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Baw się dobrze i nie zapomnij wyjąć łyzeczki ze szklanki :lol2:

Jak będzie mieszala ta kawę  to niech nie dzwoni łyżeczka o szklankę 
10 grudnia 2019 13:57 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Przewodników by się znalazło- tylko po jakiemu z nimi gadać? Można się wkopać, jak my w takiej restauracyjce. Facet po polsku coś tam gadał, i użyłam bezmyślnie słowa "kawa". To do zupy cebulowej, lazanii i takiej zapiekanki szampana dostałyśmy... Czyli kava. Nawet dobry był:-)

Acha , szampan akurat  Kava to napój z Fidżi m.in. Daje srubę- moze imitować szampan 
10 grudnia 2019 13:58 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Widze , że jakaś strategia jest opracowywana, aby usidlić nieszczęśnika :lol2:

Jakiego nieszczesnika, Szczęściarza i wybranca losu jednocześnie 
10 grudnia 2019 14:01 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Jakiego nieszczesnika, Szczęściarza i wybranca losu jednocześnie :-)

Przypomniała mi się piosenka, którą śpiewała Kalina Jędrusik-" Z kim ci będzie tak żle jak ze mną " 
Pewnie , że szczęściarz- nikt tak nie ulży portfelowi jak kobieta