Na wyjeździe 41

12 grudnia 2019 19:19 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Acha... ja mam smarkaty wygląd to tyle. Ale jestem dość stara, a nawet stara dusza. Tak mi jeden mądry człowiek powiedzioł :-)

Wiem ile masz żartuje tylko bo zgapilam ostatnio ale i tak jestem doroślejsza
12 grudnia 2019 19:19 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

A ja wiem, że Ty wiedziałaś, tylko chciałaś mieć pewność a tu Zonk :-)
Bo pewności nie ma. Ryzyk fizyk :-)

12 grudnia 2019 19:20 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Trudno mi się wypowiedzieć w temacie bo nie wiem na 100% czy tu na forum jest jakaś osoba zarejestrowana z którą się zmieniałam, wątpię, chyba że podczytuje .No przecież jeśli widzisz dziewczynę pierwszy raz to nie pytasz o takie sprawy jak Forum :hihi: Co innego jest jeśli tu  dogadują się osoby i zaczynają się zmieniać na jednej szteli ale ja tak nie miałam,wszystko przede mną:-)

Tak też może być, że przyjedzie na zmiane osoba, która o zmienniczce wie wszystko 
Pierwszej zmienniczki juz ładnych parę lat temu szukałam przez forum i potem zmieniała mnie super babka, a z drugą poznałysmy się najpierw , polubilysmy i byznes się kręci 
12 grudnia 2019 19:21 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wiem ile masz żartuje tylko bo zgapilam ostatnio ale i tak jestem doroślejsza:-)

Nie wiadomo  który raz zyję to nie wiem 
12 grudnia 2019 19:22 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Selen ma dobre działanie, ale nie doraźne. Tak, że jak teraz zaczniesz brać to Ci pomoże przy następnym przeziębieniu :-)
Tymianek ma działanie wykrztuśne- to jak Ci tam co zalega to wyrzucisz z siebie :-)
Natentychmiast, aby przeziębienie zatrzymać to wapno z wit C. Ma działanie uszczelniające naczynia krwionośne i jak już ten wirus się zalęgł , to się tak łatwo nie rozprzestrzeni. Przy wirusowym bólu gardła paracetamol najlepiej.Jak bardzo , bardzo boli- Tantum Verde w sprayu.

A mnie nurofenTantum Verde do gardła spray  nie pod pachy
12 grudnia 2019 19:24 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzięki, dr Tina. :-) Nie wiedziałam o co z tym selenem chodzi. Tymianek to jedna z moich ulubionych przypraw, dodaję prawie do wszystkiego, z czym według mnie będzie smakowało. Witaminę C łykam, wapno zaraz dobiorę. Na szczęście mocno nie boli, postaram się nie dopuścić do rozwoju choroby. Nie lubię połykać żadnych tabletek. Wolę pić wapno czy witaminy w formie musujących, rozpuszczalnych tabletek. Wystarczy, czy łykać tabletki ?
Idę teraz po ogórki kiszone, dobrze że sklep mam w odległości 50m . Przy okazji spacerek mały zaliczę. 

W tym wypadku musujące lepsze i to te nasze rodzimej produkcji z japteki  Lepiej się wchłaniają. Ale jak teraz masz w domu tylko tabletki, to łyknij.
12 grudnia 2019 19:24 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie wiadomo :-) który raz zyję to nie wiem :lol3:

Też nie wiem.... przebłyski mam ...
12 grudnia 2019 19:26 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

W tym wypadku musujące lepsze i to te nasze rodzimej produkcji z japteki :-) Lepiej się wchłaniają. Ale jak teraz masz w domu tylko tabletki, to łyknij.

Dzięki, mam te i tamte . Ale piję te rozpuszczalne. Uciekam stąd na krótko, bo sklepik zamkną mi zaraz 
12 grudnia 2019 19:28 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A mnie nurofen:-)Tantum Verde do gardła spray  nie pod pachy:smiech3:

NLPZ tów się przy infekcjach wirusowych się nie zaleca, ale ibuprofen ujdzie- jest lżejszego kalibru. 
Dobrze jest stosować rano i wieczorem środki przeciwbólowe, aby utrzymac stały poziom leku w organizmie, niezaleznie od tego jak mocno boli- wtedy dawka nie musi byc duża, bo doraźnie to czasem trzeba sobie więcej zaaplikować, aby silny ból zwalczyć.
 
Pod pachy Tantum Verde, to jak się ktoś zakupów nadźwiga 
12 grudnia 2019 19:28 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wiem ile masz żartuje tylko bo zgapilam ostatnio ale i tak jestem doroślejsza:-)

Doroślejsza czy starsza ?
12 grudnia 2019 19:29 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzięki, mam te i tamte :-). Ale piję te rozpuszczalne. Uciekam stąd na krótko, bo sklepik zamkną mi zaraz 

To ty tak jak ja.Zabezpieczona jak na froncie 
12 grudnia 2019 19:32 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Doroślejsza czy starsza ?

Czepiasz się
12 grudnia 2019 19:33 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

NLPZ tów się przy infekcjach wirusowych się nie zaleca, ale ibuprofen ujdzie- jest lżejszego kalibru. 
Dobrze jest stosować rano i wieczorem środki przeciwbólowe, aby utrzymac stały poziom leku w organizmie, niezaleznie od tego jak mocno boli- wtedy dawka nie musi byc duża, bo doraźnie to czasem trzeba sobie więcej zaaplikować, aby silny ból zwalczyć.
 
Pod pachy Tantum Verde, to jak się ktoś zakupów nadźwiga :-)

Znieczuli znieczulica pachowa
12 grudnia 2019 19:36 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Czepiasz się:-)

Noo 
12 grudnia 2019 19:40 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Też nie wiem.... przebłyski mam ...:-)

Może tak być, że polowałyśmy na tego samego mamuta