Na wyjeździe 41

12 grudnia 2019 22:20 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Chyba czarownica a dziś to jeszcze wkurzona:hihi:

Po Twojemu czarownica, po mojemu czarodziejka 
12 grudnia 2019 22:20 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Po Twojemu czarownica, po mojemu czarodziejka :-)

notte
12 grudnia 2019 22:22 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wszystkie osoby urodzone między 1960 a 1968 lubią precelki :smiech3:

Nie tylko, te wcześniejsze roczniki też 
13 grudnia 2019 12:26 / 6 osobom podoba się ten post
Piszę tutaj ,bo wczoraj Admi pracował ciężko, otwierał profile i przywoływał nas do porządku. 
Aterimie podziekuję, chociaż Dűsseldorf jeszcze na 100% nie potwierdzony. 
Dzięki, Dorotee, pogadałyśmy sobie wczoraj z Twoją sąsiadką, która chętnie widziałaby we mnie swoją zmienniczkę. Miło, tym bardziej że I. zaczęła już działać, rozmawiała o mnie z koordynatorką niemiecką .Podobno nie powinno być problemów, bo nikogo jeszcze nie mają. Pieniądze mniejsze trochę, niż te ,które proponowała mi Aterima ,ale wiemy przecież, że  pieniądze to nie wszystko 
Trzymajcie kciuki, żeby się udało z tym Dűsseldorfem, jeśli nic z tego nie wyjdzie, to też dramatu nie będzie. 
13 grudnia 2019 12:44 / 6 osobom podoba się ten post
Gusia29

Piszę tutaj ,bo wczoraj Admi pracował ciężko, otwierał profile i przywoływał nas do porządku. 
Aterimie podziekuję, chociaż Dűsseldorf jeszcze na 100% nie potwierdzony. 
Dzięki, Dorotee, pogadałyśmy sobie wczoraj z Twoją sąsiadką, która chętnie widziałaby we mnie swoją zmienniczkę. :-)Miło, tym bardziej że I. zaczęła już działać, rozmawiała o mnie z koordynatorką niemiecką .Podobno nie powinno być problemów, bo nikogo jeszcze nie mają. Pieniądze mniejsze trochę, niż te ,które proponowała mi Aterima ,ale wiemy przecież, że  pieniądze to nie wszystko :-)
Trzymajcie kciuki, żeby się udało z tym Dűsseldorfem, jeśli nic z tego nie wyjdzie, to też dramatu nie będzie. 

Mnie też Admi.post przeniosła ale nie wiem czemu przecież skoro na powitajkach kawą dzielą to czemu mój deser wylądował w innym topiku ?
13 grudnia 2019 12:46 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mnie też Admi.post przeniosła ale nie wiem czemu przecież skoro na powitajkach kawą dzielą to czemu mój deser wylądował w innym topiku ?:bezradny:

No właśnie nie wiem. 
Ja też z domu się przecież z Wami witam, a nie na wyjeździe  
13 grudnia 2019 12:51 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

No właśnie nie wiem. 
Ja też z domu się przecież z Wami witam, a nie na wyjeździe :-) 

Może Admi.nas nie lubi A ja mam dla Admi.z okazji 13-go
13 grudnia 2019 12:58 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Może Admi.nas nie lubi :bezradny:A ja mam dla Admi.:kwiatek dla ciebie2:z okazji 13-go:yahoo:

No co Ty ,nawet tak nie myśl. 
Jak to nie lubi?
Nas nie lubi?
13 grudnia 2019 14:10 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Piszę tutaj ,bo wczoraj Admi pracował ciężko, otwierał profile i przywoływał nas do porządku. 
Aterimie podziekuję, chociaż Dűsseldorf jeszcze na 100% nie potwierdzony. 
Dzięki, Dorotee, pogadałyśmy sobie wczoraj z Twoją sąsiadką, która chętnie widziałaby we mnie swoją zmienniczkę. :-)Miło, tym bardziej że I. zaczęła już działać, rozmawiała o mnie z koordynatorką niemiecką .Podobno nie powinno być problemów, bo nikogo jeszcze nie mają. Pieniądze mniejsze trochę, niż te ,które proponowała mi Aterima ,ale wiemy przecież, że  pieniądze to nie wszystko :-)
Trzymajcie kciuki, żeby się udało z tym Dűsseldorfem, jeśli nic z tego nie wyjdzie, to też dramatu nie będzie. 

Czymamy 
13 grudnia 2019 14:11 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Czymamy :-)

13 grudnia 2019 14:12 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mnie też Admi.post przeniosła ale nie wiem czemu przecież skoro na powitajkach kawą dzielą to czemu mój deser wylądował w innym topiku ?:bezradny:

Diabli wiedzą. Skoro desery lądują tam gdzie nie powinny, to może chociaż trolle powinny wylądować tam gdzie ich miejsce.
13 grudnia 2019 14:14 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

:-)

Uda Ci się- nawet jak coś będzie nie całkiem wg. twoich oczekiwań , to uładzisz sobie. Już ja to wiem 
13 grudnia 2019 14:18 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Piszę tutaj ,bo wczoraj Admi pracował ciężko, otwierał profile i przywoływał nas do porządku. 
Aterimie podziekuję, chociaż Dűsseldorf jeszcze na 100% nie potwierdzony. 
Dzięki, Dorotee, pogadałyśmy sobie wczoraj z Twoją sąsiadką, która chętnie widziałaby we mnie swoją zmienniczkę. :-)Miło, tym bardziej że I. zaczęła już działać, rozmawiała o mnie z koordynatorką niemiecką .Podobno nie powinno być problemów, bo nikogo jeszcze nie mają. Pieniądze mniejsze trochę, niż te ,które proponowała mi Aterima ,ale wiemy przecież, że  pieniądze to nie wszystko :-)
Trzymajcie kciuki, żeby się udało z tym Dűsseldorfem, jeśli nic z tego nie wyjdzie, to też dramatu nie będzie. 

Oby 
13 grudnia 2019 14:24 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Może Admi.nas nie lubi :bezradny:A ja mam dla Admi.:kwiatek dla ciebie2:z okazji 13-go:yahoo:

Jakaś flaszkę jeszcze dorzuc 
13 grudnia 2019 16:50 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Diabli wiedzą. Skoro desery lądują tam gdzie nie powinny, to może chociaż trolle powinny wylądować tam gdzie ich miejsce.

Koniecznie napiszę do Ciebie i deserek podeslę