Na wyjeździe 41

12 grudnia 2019 19:53 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Może tak być, że polowałyśmy na tego samego mamuta :lol3:

Kurde albo byłyśmy w jednym haremie
12 grudnia 2019 19:55 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

To ty tak jak ja.Zabezpieczona jak na froncie :-)

Licho nie śpi, jak to mówią 
A przezorny zawsze ubezpieczony ,nawet jak EKUZ w terminie nie dostanie 
12 grudnia 2019 20:04 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Kurde albo byłyśmy w jednym haremie:hihi:

Że w księgowości, to się zgodzę 
12 grudnia 2019 20:48 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

A gdzie jesteś, no i jak Ci tam, gdzie jesteś?:-)

W Badeni Wirtembergi  
Wszystko już tutaj ładnie poukladalam więc trochę szkoda kogoś nieznajomego wpuścić 
12 grudnia 2019 21:01 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Czy ja już dziś nie wspomniałam że Ty::aniolek:?:hihi:

Też mi się tak zdawało 
12 grudnia 2019 21:02 / 3 osobom podoba się ten post
Czytam od tyłu.. Jak ja byłam to nikogo innego nie było, jak mnie nie było to wszyscy inni byli 
12 grudnia 2019 21:04 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

Ja na przykład dopiero wstałam i mogę się dopiero teraz odezwać i przywitać z Wami. Ze mnie jednak nie będziesz miała dużego pożytku, bo tak dużo nie udzielam si na forum. Czasu mi ciągle brakuje, mimo że uczciwie pracuję 35 godzin w tygodniu.:tak::tak::radosc:

O to tak jak ja. Znaczy się uczciwie pracuje 
12 grudnia 2019 21:05 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Osobiście mam dobre doświadczenia ze zmienniczkami z forum.Jedna z nich zadomowiła  się tutaj. Jednak nie wprowadzałam nigdy takiej klasyfikacji, że jak zmienniczka jest z forum to musi być lepiej, lub gorzej. Tworzyły się tu przyjażnie prawdziwe i powierzchowne, gdzie z wielkiej sympatii powstawała niechęc i wzajemne obgadywanie się. To czy ktoś jest w stanie utworzyć dobrą relację - zawodową też zalezy od tego jakim jest człowiekiem.Sama musisz wyczuć. Ze swojego doświadczenia mogę napisać, że odrobina dobrej woli, chęci współpracy i troska o zmienniczkę ( jeśli to możliwe to zróbmy jej np. zakupy na te pierwsze dni, aby nie musiała zaraz o to zabiegać ) , w zupełności wystarczy aby się kręciło. To się tyczy współpracy nie tylko ze zmienniczką. Te wredne |Pflegi też można w dbanie o pacjenta zaangażować. Są i jednostki niereformowalne, ale bywa, że i one się poddają. Trzeba pamiętać , że najlepiej działa przykład. I tyle.

12 grudnia 2019 21:17 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

W Badeni Wirtembergi  :-)
Wszystko już tutaj ładnie poukladalam więc trochę szkoda kogoś nieznajomego wpuścić :-)

Byłam w Seelbach, niedaleko Lahr i Offenburga.Piękne tereny do spacerów z kijkami  Fajną babcię tam miałam 
12 grudnia 2019 21:20 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Czytam od tyłu.. Jak ja byłam to nikogo innego nie było, jak mnie nie było to wszyscy inni byli :placz3:

nie płacz chcesz precelka?
12 grudnia 2019 21:34 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:przytula:nie płacz chcesz precelka?:-)

Skąd wiesz, że lubię precle przecież na moim profilu tego nie napisałam? 
12 grudnia 2019 21:36 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Byłam w Seelbach, niedaleko Lahr i Offenburga.Piękne tereny do spacerów z kijkami :-) Fajną babcię tam miałam 

Badenia mnie kocha i to z wzajemnością 
12 grudnia 2019 21:45 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Skąd wiesz, że lubię precle przecież na moim profilu tego nie napisałam? :zaskoczenie1:

Bo Konwalia to Czarodziejka jest 
12 grudnia 2019 22:10 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Skąd wiesz, że lubię precle przecież na moim profilu tego nie napisałam? :zaskoczenie1:

Wszystkie osoby urodzone między 1960 a 1968 lubią precelki 
12 grudnia 2019 22:11 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Bo Konwalia to Czarodziejka jest :-)

Chyba czarownica a dziś to jeszcze wkurzona