Jak minął dzień 3

12 kwietnia 2019 14:44 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Ja wyjeżdżam w niedziele i cieszę się ,bo na święta ma być piękna wiosna w Polsce
Tobie również życzę pięknej pogody tam,skąd jesteś

Jestem z okolic Krakowa.A Ty?.zobaczymy jaką pogoda na nas czeka :)
12 kwietnia 2019 16:35
      Ja jestem z Olsztyna na Warmii i Mazurach
12 kwietnia 2019 18:23 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

to jest tak, jak jedną ręką się pisze, a drugą kroi Schinken, haha

Miałam szepnąć słówko o przewoznikach no to szepnę dwanadmieniam ,że załatwiła mi je firma MC24 -Osobus 668 358 962 lub Martex 886 522 027 polecam 
12 kwietnia 2019 19:19 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Miałam szepnąć słówko o przewoznikach no to szepnę dwa:-)nadmieniam ,że załatwiła mi je firma MC24 -Osobus 668 358 962 lub Martex 886 522 027 polecam :-)

haha, meine firma.Ale dzięki, zasięgnę u tych przewoźników języka jutro. Osobus, jak się kiedyś pytałem, to kończy tylko na Dolnym Śląsku. Ale popytam.Po niedzieli chcę rezerwować powrót na 28 kwietnia, na tapecie mam trzech przewoźników, co wieczorem jadą i stąd mnie zabierają...Mars, Stokłosa i Marecki. Ze Stokłosą nie jechałem,ale znajoma z Wrocka jeździła często z nimi i zadowolona była. Dziękaski milutkie 
12 kwietnia 2019 19:32 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś miałem dzień lenia, ale poodkurzam, kurze powycieram i podłogę zrobię jutro.Na metrażu 70 metrów to pół godziny. Chłodno było, żadnego spaceru z pdp, za to wykąpusiałem babcię, co czynię zawsze w sobotę. A propos któregoś postu...Córka powiedziała mi,że babcia ma taki nawyk drapać się z przodu. Nawet poprosiłem córkę, żeby obejrzała mamę, no i ok.
Taka pogoda...można powiedzieć, że barowa. Nastrajała do słodkiego spanka popołudniowego. Jeszcze tu luknę, póki co, miłego wieczorku dla wsiech
12 kwietnia 2019 20:16
Ja na szczęście sprzątać nie muszę...Ją jadę sindbadem
12 kwietnia 2019 20:38
martika

Ja na szczęście sprzątać nie muszę...Ją jadę sindbadem

Sprzątaczka przychodzi codziennie czy jak?
12 kwietnia 2019 20:47
Raz na tydzień wystarczy
12 kwietnia 2019 20:48
Po gotowaniu itp to się sprząta Ale cały dom żeby sprzątać to nie muszę
12 kwietnia 2019 21:16 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

haha, meine firma.Ale dzięki, zasięgnę u tych przewoźników języka jutro. Osobus, jak się kiedyś pytałem, to kończy tylko na Dolnym Śląsku. Ale popytam.Po niedzieli chcę rezerwować powrót na 28 kwietnia, na tapecie mam trzech przewoźników, co wieczorem jadą i stąd mnie zabierają...Mars, Stokłosa i Marecki. Ze Stokłosą nie jechałem,ale znajoma z Wrocka jeździła często z nimi i zadowolona była. Dziękaski milutkie :tanczy:

Osobus jedzie na Górny tyż
12 kwietnia 2019 21:29 / 1 osobie podoba się ten post
Ja sprzątam, gdy jest potrzeba. Widzę, że trzeba odkurzyć, odkurzam. Jest potrzeba przelecieć mopem, robię to.Jedynie kurze wycieram raz w tygpdniu. A kuchnię po kolacji zamiatam i potem mopem. Całkiem przyjemniej, gdy się rano wstaje do czystej kuchni.
Wymyłem ostatnio trzy okna, w kuchni,łazience i swoim pokoju. Średnie okna, od ulicy. Wyprałem firanki i całkiem inaczej już jest. Nie lubię przebywać w bałaganie. Tak więc termin tygodniowy terminem. Nie zawsze więc czekam na następny termin sprzątania. Już nie wypowiadam się o niektórych zmiennikach czy zmienniczkach. Niektórych.
12 kwietnia 2019 21:36 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Osobus jedzie na Górny tyż:hihi:

Wiem już, sprawdziłem. Tylko trzy razy w tygodniu chyba.
12 kwietnia 2019 21:47 / 2 osobom podoba się ten post
Życzę spokojnej nocy, czas w bety
12 kwietnia 2019 22:37
Luke

Ja sprzątam, gdy jest potrzeba. Widzę, że trzeba odkurzyć, odkurzam. Jest potrzeba przelecieć mopem, robię to.Jedynie kurze wycieram raz w tygpdniu. A kuchnię po kolacji zamiatam i potem mopem. Całkiem przyjemniej, gdy się rano wstaje do czystej kuchni.
Wymyłem ostatnio trzy okna, w kuchni,łazience i swoim pokoju. Średnie okna, od ulicy. Wyprałem firanki i całkiem inaczej już jest. Nie lubię przebywać w bałaganie. Tak więc termin tygodniowy terminem. Nie zawsze więc czekam na następny termin sprzątania. Już nie wypowiadam się o niektórych zmiennikach czy zmienniczkach. Niektórych.

Spoko.My dwie też nie robimy bałaganu i błota .Poprostu ten kurz trzeba wytrzeć co się niby nagromadził;)
 
12 kwietnia 2019 22:38
A teraz po prostu idę spać dobranoc wszystkim.