Jak minął dzień 3

21 kwietnia 2019 21:09 / 2 osobom podoba się ten post
Pora na dobranoc, kolorowych snów mili . Dobranoc
21 kwietnia 2019 22:04 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dnia dzisiejszego popełniłam poważne wykroczenie przeciw opiekunkowej etyce zawodowej...To już kończę trzymanie Was w napięciu- już klepię i miejcie litość nad nieszczęsną...
Mianowicie dzisiejsze wojaże z kużelanką zakończyły się ciachem i kawą u moich pdp. Kużelanka była ze swoim dziadeczkiem... O jak się wstydzę, ale to nie koniec...Jutro ciąg dalszy. Dziadeczek kużelanki jutro nas wywiezie do restauracji wysoko, wysoko na górę...:oklaski:

Fajniedziadek rewanż proponuje ,nic tylko świętować .A to się będzie czuł jak im siebten Himmel z dwiema laseczkami obok
21 kwietnia 2019 22:45 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Fajnie:-)dziadek rewanż proponuje ,nic tylko świętować .A to się będzie czuł jak im siebten Himmel :-)z dwiema laseczkami obok:gathering:

Honoraty dżętelmen z niego i taki normalny się człowiek wydaje po prostu. 
 
To ja pogadawszy z rodzinką , opierniczywszy lekko i zmotywowawszy ich-wiedzą, że tak miłość okazuję  Życzę nam spokojnej nocy i głębokiego , odmładzającego snu...
21 kwietnia 2019 22:54 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Honoraty dżętelmen z niego i taki normalny się człowiek wydaje po prostu. 
 
To ja pogadawszy z rodzinką , opierniczywszy lekko i zmotywowawszy ich-wiedzą, że tak miłość okazuję :-) Życzę nam spokojnej nocy i głębokiego , odmładzającego snu...:dobranoc:

A dziękuję ciekawam bardzo czy się jutro jako ......estka obudzę po tym odmładzającym sniedobranoc
22 kwietnia 2019 20:47
Miło czas zleciał, jutro już powszedni, normalny dzień pracy.
Dobranoc mili
22 kwietnia 2019 20:47 / 1 osobie podoba się ten post
Miło czas zleciał, jutro już powszedni, normalny dzień pracy.
Dobranoc mili
22 kwietnia 2019 21:18 / 1 osobie podoba się ten post
Spokojny dzień do pewnego momentu ponieważ przypierniczyłam głową w szafke zapomniałam ,że otwarte drzwiczki zostawiłam ale mnie bolało przyłożyłam mięsem z zamrażarki bo na czubku głowy bułę mam ,gwiazdy zobaczyłam w środku dniaSpokojnej nocki
22 kwietnia 2019 21:50 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Spokojny dzień do pewnego momentu ponieważ przypierniczyłam głową w szafke zapomniałam ,że otwarte drzwiczki zostawiłam ale mnie bolało :nerwowa:przyłożyłam mięsem z zamrażarki bo na czubku głowy bułę mam ,gwiazdy zobaczyłam w środku dnia:hihi:Spokojnej nocki:papa:

ojoj i do rana guz zniknie
23 kwietnia 2019 21:01 / 1 osobie podoba się ten post
Chociaż słońca nie brakowało dziś, to było i nadal jest bardzo wietrznie. Nawet ze spaceru zrezygnowaliśmy
Czas na plum, plum i do wyrka. Życzę spokojnej nocy
23 kwietnia 2019 22:01 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Chociaż słońca nie brakowało dziś, to było i nadal jest bardzo wietrznie. Nawet ze spaceru zrezygnowaliśmy:-)
Czas na plum, plum i do wyrka. Życzę spokojnej nocy:hejka1:

Czy plum to?
24 kwietnia 2019 05:29 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Czy plum to:kapiel:?:hihi:

Bingo   Gdy w zamierzchłych czasach jeździłem z bratem na wakacje na wieś, to babcia zawsze wieczorem mówiła ...a teraz idźta chłopaki się wyplumkać  i do łóżka 
24 kwietnia 2019 21:48
Piękny, letni dzień za nami. Czas się pożegnać. Spokojnej nocy
24 kwietnia 2019 21:48 / 2 osobom podoba się ten post
Piękny, letni dzień za nami. Czas się pożegnać. Spokojnej nocy
25 kwietnia 2019 20:26 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień przyjemny chociaż musiałam interweniować ręcznie, Zulka zadławiła się Baklavą którą uwielbia i je najszybciej, zapominając o pogryzieniu i popiciu, a Baklava potrafi przylgnąć i to do wszystkiego. Nagadam się że już więcej nie kupię, ale nie mam serca odmówić. Moja wina powinnam stać i pilnować aż zje. Wszystko dobrze, klient zadowolony lula, opiekunka też prawie, czas na Netflix-a, a Wam spokojności i do jutra.
25 kwietnia 2019 22:00 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Dzień przyjemny chociaż musiałam interweniować ręcznie, Zulka zadławiła się Baklavą którą uwielbia i je najszybciej, zapominając o pogryzieniu i popiciu, a Baklava potrafi przylgnąć i to do wszystkiego. Nagadam się że już więcej nie kupię, ale nie mam serca odmówić. Moja wina powinnam stać i pilnować aż zje. Wszystko dobrze, klient zadowolony lula, opiekunka też prawie, czas na Netflix-a, a Wam spokojności i do jutra.

Że tak nieśmiało zapytam co to Baklava?