Jak minął dzień 3

25 kwietnia 2019 22:08 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie też spoko, ja nie liczę dni dopiero przyjechałam niedawno ,więc to nie ma sensu .Cieszę się każdym dniem
25 kwietnia 2019 22:27 / 1 osobie podoba się ten post
Chyba czas się już położyć.Dzień spokojny, wesoły. Dobranoc miłe opiekunki, bo opiekun Oskar chyba gdzieśsię zawieruszył i urlopuje w kraju. Pa
26 kwietnia 2019 07:14 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Że tak nieśmiało zapytam co to Baklava?:zaskoczenie1:

Baklava to malutkie ciasteczka słodkie do obłędu z orzechów, miodu nasączone syropem i upieczone. Tutaj oryginalne można kupić u Turków, ale bywają też w sklepach.
26 kwietnia 2019 09:00 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Baklava to malutkie ciasteczka słodkie do obłędu z orzechów, miodu nasączone syropem i upieczone. Tutaj oryginalne można kupić u Turków, ale bywają też w sklepach.

O fajnie poszukam i zjem jedno na tydzień starczy......opakowaniemój pdp.ma zakaz!
26 kwietnia 2019 21:30 / 1 osobie podoba się ten post
Minął dzionek,następny. Szybko mija czas.
Na szczęście dziś chmury przeszły bokiem i ani kropli deszczu dzisiaj. Ogrodnik zmoczył szlauchem ogródek i trawę. Więc ziemia jest już nawilżona.
Spakowany jestem tak na 50 procent, wszak dopiero około 23 w niedzielę wyjeżdżam Zmienniczka zapozna się w niedzielę z planem dnia , jeszcze się przejedziemy,pokazać jej miejsca, w które z dziadkiem będzie musiała jeździć, no i sklepy.
Dobranoc Opiekunkowo, żegnam się piosenką, która jest w topiku muzycznym Papatki , spokojnej nocy
26 kwietnia 2019 22:45 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie dzień minął też dość spokojnie. Babcia lubi sobie długo pospać. Około 10.30 już ja zaczynam wybudzać.  ale córka mówi, że to normalne i około 10 lub 10.30 żeby wstała. Szybka toaleta. Babcia robi większość rzeczy zupełnie sama. Szybkie śniadanko płatki na mleku lub kanapka z dżemem plus kawką.  potem babcia ogląda tv ja ogarniam mieszkanie i na ok 13 szybciutko obiad. Babcia je jak wróbelek to i mnie na dobrze wyjdzie może zrzuce nadprogramowe poświąteczne kilogramy.  po obiadku spacer po ogrodzie lub po okolicy około godziny i babcia idzie drzemać. Pooglądać tv i około 18 kolacja a około 20 juz w łóżku. Oby tak dalej. Spokojna kobieta. Dużo śpi i wypoczywa. Dziś córka pokazała mi miejscowość. Dużo tego tutaj nie ma. 2 sklepy poczta piekarnia apteka fryzjer i jeden lekarz. Wszystko do obejścia we 2 godzinki. Teraz już czas na wypoczynek. Spokojnej nocy opiekunkowo. Dobranoc
27 kwietnia 2019 08:20
Dusia1978

U mnie dzień minął też dość spokojnie. Babcia lubi sobie długo pospać. Około 10.30 już ja zaczynam wybudzać. :nie wstaje: ale córka mówi, że to normalne i około 10 lub 10.30 żeby wstała. Szybka toaleta. Babcia robi większość rzeczy zupełnie sama. Szybkie śniadanko płatki na mleku lub kanapka z dżemem plus kawką. :kawa::kawa1::kawa: potem babcia ogląda tv ja ogarniam mieszkanie i na ok 13 szybciutko obiad. Babcia je jak wróbelek to i mnie na dobrze wyjdzie może zrzuce nadprogramowe poświąteczne kilogramy. :lol3: po obiadku spacer po ogrodzie lub po okolicy około godziny i babcia idzie drzemać. Pooglądać tv i około 18 kolacja a około 20 juz w łóżku. Oby tak dalej. Spokojna kobieta. Dużo śpi i wypoczywa. Dziś córka pokazała mi miejscowość. Dużo tego tutaj nie ma. 2 sklepy poczta piekarnia apteka fryzjer i jeden lekarz. Wszystko do obejścia we 2 godzinki. Teraz już czas na wypoczynek. Spokojnej nocy opiekunkowo. Dobranoc:ide spac:

Cieszę się że tak fajnie trafilas
27 kwietnia 2019 08:34
Konwalia08

Cieszę się że tak fajnie trafilas:aniolki:

Dziękuję i oby tak dalej. 
27 kwietnia 2019 16:27 / 3 osobom podoba się ten post
tylko dwa ciasteczka dziś zjadłam 
27 kwietnia 2019 17:41 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:hihi: tylko dwa ciasteczka dziś zjadłam 

jak zjadłaś baklave, to lepiej było pół tortu wciągnąć zdecydowanie mniej kalori
27 kwietnia 2019 18:57 / 1 osobie podoba się ten post
i czekam,a zmienniczki nie widać. Może zapomnieli podać jej numer telefonu do mnie? Tak poza tym dzionek fajny, pogoda spacerkowa
27 kwietnia 2019 19:30 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

:gwizdanie:i czekam,a zmienniczki nie widać. Może zapomnieli podać jej numer telefonu do mnie?:telefon1: Tak poza tym dzionek fajny, pogoda spacerkowa:aniolki:

Mam nadzieję, że dotrze i nie zostawi Cię na lodzie. 
27 kwietnia 2019 19:36 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Mam nadzieję, że dotrze i nie zostawi Cię na lodzie. :przyjaciele:

Jeszcze ma 28 godzin czasu  miała dziś przyjechać, może w nocy przyjechać, żaden problem 
27 kwietnia 2019 19:40 / 2 osobom podoba się ten post
U mnie dzień deszczowy i spokojny chociaż przeplatany bólem głowy. Co przestanie to znów boli. Nawet mi się przysnelo w dzień co się mi nie zdarza. Może to wina pogody.  Babcia właśnie wykąpana, przebrana w nowa piżamkę i siedzi przed tv. Jeszcze z godzinkę i zagonie ja spać bo sama chce odpocząć. Niby nie mam po czym ale poprostu chce poleżeć. Dziś trochę  więc relax wskazany. Obiadu nie gotowałam bo córka babci przyniosła. 
27 kwietnia 2019 21:11 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Jeszcze ma 28 godzin czasu:smiech3:  miała dziś przyjechać, może w nocy przyjechać, żaden problem :-)

Dziwne, chociaż jakiegoś sms'a by puściła, podziwiam cię, ja bym oka nie zmrużyła. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca tym bardziej że ''nowa''co innego stałe zmiany. Znalazłeś miejsce do spania dla zmienniczki? Czy będziecie spać z deską?