Jak minął dzień 3

29 kwietnia 2019 08:44 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Bo ja Dusia postępowa jestem:-)

I to się chwali Tobie. Każdy żyje tak jak mu pasuje a skoro jest szczęśliwy i żuje się kochana i kocham to mnie to odpowiada. Kocham cię moje kochanie. Jesteś daleko ale tęsknota ogromna. 
29 kwietnia 2019 11:42
Dusia1978

A przecież ja nic o ślubie nie wspominałam? :zaskoczenie1: My żyjemy bez ślubu tylko żeby ludziom żal dupę ściskało nosimy obrączki i mówimy o sobie mąż i żona. Tak jest łatwiej i nikt się nie dopytuje. Zresztą ja już raz w papierach miałam zakręcone drugi raz nie chce. Żyjemy jak małżeństwo ale bez formalności i tak jest nam dobrze i nie trza psuć. :serce:

Zartowałam.wiem jak jest bo mieszkamy w tej samej miejscowości.
29 kwietnia 2019 11:48 / 3 osobom podoba się ten post
nadzieja

Zartowałam.wiem jak jest bo mieszkamy w tej samej miejscowości:-).

Ale ja Cię nie znam i nie życzę sobie komentarzy do moich postów. Pozdrawiam
29 kwietnia 2019 15:09
Znamy,znamy i to dobrze.
29 kwietnia 2019 15:21 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

A co to się stało?:-) 

Drogi Luke, pewnie zasłużyłam; wymioty, biegunka.. Podsumowując miałam co robić. Lekarka stwierdziła, że podopieczna nieodwodniona, zamiast ją wysłać na szpital, musiałam odpracować swoje w mieszkaniu. Na szczęście po 2 dniach wszystko się unormowało.
29 kwietnia 2019 16:12
Dusia1978

Ale ja Cię nie znam i nie życzę sobie komentarzy do moich postów. Pozdrawiam

Jak napisałam znamy się i nawet dobrze.Nie będę na forum pisała z kąd się znamy,jest uwierz wiele do napisania.Jast.!!!!!!!Powodzenia.
29 kwietnia 2019 17:10 / 2 osobom podoba się ten post
nadzieja

Zartowałam.wiem jak jest bo mieszkamy w tej samej miejscowości:-).

Żart wyjątkowo nie udany . Jak można pchać się z butami komuś w życie ? 
30 kwietnia 2019 20:22 / 1 osobie podoba się ten post
nadzieja

Jak napisałam znamy się i nawet dobrze.Nie będę na forum pisała z kąd się znamy,jest uwierz wiele do napisania.Jast.!!!!!!!Powodzenia.:-)

To nie znaczy, że jakieś sprawy masz wywlekać na forum. To jest niedopuszczalne, wiedz o tym
30 kwietnia 2019 20:26 / 1 osobie podoba się ten post
Kończę miły, pogodny dzień. Z atrakcjami, haha, ale o tym nie muszę pisać... wszędzie, haha,
Życzę Wam spokojnej nocki , dobranoc A Ty Dusia wracaj do nas
30 kwietnia 2019 21:01 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia wracaj do nas
30 kwietnia 2019 21:34 / 2 osobom podoba się ten post
nadzieja

Jak napisałam znamy się i nawet dobrze.Nie będę na forum pisała z kąd się znamy,jest uwierz wiele do napisania.Jast.!!!!!!!Powodzenia.:-)

Mysle, ze trzeba Tobie zajrzec w swoje sumienie. Czy oby i napewno jest "czyste"??????
01 maja 2019 19:11 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj było zarąbisciePogoda piękna, więc obowiązkowo na pauzie kocyk i nad rzeczkę, ilekroć tu jestem w maju i czerwcu to musowo kości na słoneczku trzeba wygrzać ,skórę przybrązowić no i oczywiście nogi w rzece zamoczyć . Kiedyś tu byłam w sierpniu to się w rzece kąpałam zresztą nie ja jedna ,ale takie gumowe butki zakupić musiałam bo kamoli dużo .Lody też wchłonęlam tu na prawdę są pyszne.Włosi te lodziarnie prowadzą gałki po byku nie to co w mojej miejscowości ,kiedyś babę ochrzaniłam,że płace za gałkę nie za półI festyn u nas był, ludkowie w strojach regionalnych przyi kiełbacha ,kapela przygrywała, sama radiśćDziś wydębiłam dłuższą pauzę bo rodziną wpadła z wizytą .W końcu nam się należy no nie?Wypompowana jestem tym nieróbstwem dziśMiłego wieczoru
01 maja 2019 19:28 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dzisiaj było zarąbiscie:-)Pogoda piękna, więc obowiązkowo na pauzie kocyk i nad rzeczkę, ilekroć tu jestem w maju i czerwcu to musowo kości na słoneczku trzeba wygrzać ,skórę przybrązowić no i oczywiście nogi w rzece zamoczyć . Kiedyś tu byłam w sierpniu to się w rzece kąpałam zresztą nie ja jedna ,ale takie gumowe butki zakupić musiałam bo kamoli dużo .Lody też wchłonęlam tu na prawdę są pyszne.Włosi te lodziarnie prowadzą gałki po byku nie to co w mojej miejscowości ,kiedyś babę ochrzaniłam,że płace za gałkę nie za pół:nie wolno:I festyn u nas był, ludkowie w strojach regionalnych przy:piwosze2:i kiełbacha ,kapela przygrywała, sama radiść:radosc1:Dziś wydębiłam dłuższą pauzę bo rodziną wpadła z wizytą .W końcu nam się należy no nie?Wypompowana jestem tym nieróbstwem dziś:hihi:Miłego wieczoru:bravo:

Ciesze się, że wypoczęłaś Ja też kończę dzień po uroczystości rodzinnej...został sernik, mniam, mniam ostatni zjem...kawałek... rano
 
Życzę dobrej nocki kochani
01 maja 2019 19:48 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Ciesze się, że wypoczęłaś:-) Ja też kończę dzień po uroczystości rodzinnej...został sernik, mniam, mniam:smiech3: ostatni zjem...kawałek... rano:-(:smiech2:
 
Życzę dobrej nocki kochani:kwiatek dla ciebie1::papa:

Popatrz,popatrz a nie tak dawno strasznie ubolewałeś, że jednego poczka z Lidla wrąbałeś Dobra odpuszczone Ci zostanie z tytułu tej uroczystości
01 maja 2019 20:32 / 4 osobom podoba się ten post
Bardzo się cieszę na normalny dzień jutro, obiadłyśmy się dzisiaj, na tarasie zwiedziłam wszystkie rogi z leżakiem. Chciałam Zulkę namówić na chwilkę słońca i wystawić ją na wózku, ale odmówiła. Poleciałam do lasu ale chodzenie bez konkretnego celu mnie męczy, z trudnością zrobiłam 7 tyś kroków i dokulałam wieczoru. Jutro rozliczenie rachunków i będę niedzieli i zmienniczki wyglądać. Miłego wieczoru Opiekunkowo.