Jak minął dzień 3

11 maja 2019 20:21 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Spokojnie mija dzien leniwie .....dziś miałam 2 telefony od koleżanek opiekunek ,świetne dziewczyny, jedną odpoczywa druga w pracy, fajnie tak pogadać o wszystkim i o niczym .Jutro prawdopodobnie córka pdp.wpadnie po południu więc ja ewakuacja i wypad niezależnie od pogody, najwyżej pojadę na lody ,które kulturalnie wchłonę przy stoliczku we włoskiej lodziarni,posłucham sobie trochę tego melodyjnego języka :-)Czemu tu nikogo nie ma:bezradny:zawsze to lepiej w kupię bezkarnie lody wcinać:hihi:

No i ja mam nadzieję, że pogoda jutro dopisze abym mogla na rowerek wskoczyć  i pojechać przed siebie. Dzieci z połówkami się na jutro na 15 zapowiedziały na Dzień Matki przyjdą. Skoro Dzzie3n Matki to dzieci niech spędzają z matką czas . Będzie Dzień Babci to ja będę z pdp siedzieć.  No Konwalia euro wezmę i pójdziemy na te lody a może i na kawkę. 
11 maja 2019 20:36 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

No i ja mam nadzieję, że pogoda jutro dopisze abym mogla na rowerek wskoczyć :jazda na rowerze: i pojechać przed siebie. Dzieci z połówkami się na jutro na 15 zapowiedziały na Dzień Matki przyjdą. Skoro Dzzie3n Matki to dzieci niech spędzają z matką czas . Będzie Dzień Babci to ja będę z pdp siedzieć. :hihi: No Konwalia euro wezmę i pójdziemy na te lody a może i na kawkę. :kawa:

Bardzo chętnie bym się z Tobą spotkała na pewno tej pauzy by brakło na pogaduchy  Może kiedyś kto wie....
11 maja 2019 21:33 / 1 osobie podoba się ten post
Fajnie dziś dzionek minął. Trzeba powolutku przygotować się do snu , Dobranoc
11 maja 2019 23:25 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Bardzo chętnie bym się z Tobą spotkała na pewno tej pauzy by brakło na pogaduchy :-) Może kiedyś kto wie....:przytula:

Mam taka nadzieję....i trzymam za słowo..
12 maja 2019 08:14 / 3 osobom podoba się ten post
Mój dzień jako całość oceniam pozytywnie . Wieczorem zepsułam sobie humor. Oglądałam na youtube film zrobiony przez redaktora Sekielskiego pt" Tylko nie mów nikomu " . Straszne to i przykre . Oglądajcie i piszcie, co tym myslicie . 
12 maja 2019 08:18 / 2 osobom podoba się ten post
W poskarżyjkach opisywałam problem z nogami pdp. Jest lepiej. Już nad kostką normalny kolor, i nie wystarczyłoby, jak poprzednio, tylko lekko ściągnąć skarpetę, by rodzinę przekonać do wezwania lekarza. Jedna stopa już całkiem nieźle wygląda. Druga gorzej. Ale kolor już nie granatowo- fioletowy, ale bordowy. Mam nadzieję, że to lepiej. Jutro kończy się antybiotyk, zapytam, kiedy kontrola lekarza.
12 maja 2019 08:28 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Mój dzień jako całość oceniam pozytywnie . Wieczorem zepsułam sobie humor. Oglądałam na youtube film zrobiony przez redaktora Sekielskiego pt" Tylko nie mów nikomu " . Straszne to i przykre . Oglądajcie i piszcie, co tym myslicie . 

Obrzydzenia dostałam po paru minutach. Wczoraj już pisałam. Nasuwa się jedno: Boże, widzisz i nie grzmisz .....
12 maja 2019 09:14 / 4 osobom podoba się ten post
Ze Spitexu przyszła dziś muzułmanka- znamy się już dobrze , przychodzi regularnie.Widząc nas przy sniadaniu zażartowała , że my ludzie bez serca szczujemy ją śniadaniem , gdy ona ma ramadan i dziś na pewno do zachodu słońca dzień jej się będzie dłużył. Odpowiedziałam, że przeżyje a potem entuzjastycznie kierunek-lodówka. Skwapliwie potwierdziła i powiedziała , że niewielu muzułmanów w ogóle realizuje ramadan , bądź stosuje się ściśle do reguł, dlatego ona podczas dwóch dozwolonych nocnych posiłków zbyt wstrzemięźliwa nie jest, ale też i nie przesadza bo podczas ramadanu ładnie szczupleje i pewnie dlatego jeszcze go obchodzi
12 maja 2019 09:31 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Mój dzień jako całość oceniam pozytywnie . Wieczorem zepsułam sobie humor. Oglądałam na youtube film zrobiony przez redaktora Sekielskiego pt" Tylko nie mów nikomu " . Straszne to i przykre . Oglądajcie i piszcie, co tym myslicie . 

Też oglądałam , chociaż wolałabym nie oglądać , no mi sie mój świat wali. Ale dobrze ,że ktoś przerwał milczenie . Chociaż boli . 
12 maja 2019 10:22 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Obrzydzenia dostałam po paru minutach. Wczoraj już pisałam. Nasuwa się jedno: Boże, widzisz i nie grzmisz .....:-(

Ja też obejrzałam póki co 25 minut tego filmu . Uważam że jest on potrzebny . 
A dla mnie samej jest to obrzydliwe i straszne .. Ja sama do kościoła nie chodzę . Nie mam takiej potrzeby . Widząc co się wyprawia . Jak kościół miesza się w politykę , czy co wyprawia Rydzyk .. krew zalewa . A swoich nie widzą co się wyprawia . Przecież ta kobieta z początku filmu ma traumę do końca życia a stary dziad jeszcze , dlaczego ona teraz przychodzi a nie jak był proboszczem to on by jej jakoś zadośćuczynil pewnie kopertę w rękę i ani słowa . Ochydne i brak słów .. I najgorsze jest to że te dranie nie ponoszą konsekwencji za to .. 
12 maja 2019 10:56 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Też oglądałam , chociaż wolałabym nie oglądać , no mi sie mój świat wali. Ale dobrze ,że ktoś przerwał milczenie . Chociaż boli . 

Oglądałam do końca w dodatku wczoraj na polsacie był wywiad z Sekielskimi . Też oglądałam . Rozumiem te pokrzywdzone osoby  teraz już dorosłe, dlaczego tak postąpiły nie zgłaszając tych brzydliwych draństw . Ile tych ofiar  jeszcze jest, które się nie ujawniły ? 
12 maja 2019 10:59
tina 100%

Ze Spitexu przyszła dziś muzułmanka- znamy się już dobrze , przychodzi regularnie.Widząc nas przy sniadaniu zażartowała , że my ludzie bez serca szczujemy ją śniadaniem , gdy ona ma ramadan i dziś na pewno do zachodu słońca dzień jej się będzie dłużył. Odpowiedziałam, że przeżyje a potem entuzjastycznie kierunek-lodówka. Skwapliwie potwierdziła i powiedziała , że niewielu muzułmanów w ogóle realizuje ramadan , bądź stosuje się ściśle do reguł, dlatego ona podczas dwóch dozwolonych nocnych posiłków zbyt wstrzemięźliwa nie jest, ale też i nie przesadza bo podczas ramadanu ładnie szczupleje i pewnie dlatego jeszcze go obchodzi :hihi:

Moja znajoma koleżanka jest młodsza ode mnie o 2 albo trzy lata po ucieczce z domu poznała jakiegoś araba i z jednym ma syna drugi bliźniak tydzień po porodzie zmarł potem wyszła za mąż za jego kuzyna brata czy kolegę i on jej jeszcze trójkę dzieci naklepal . Najpierw wyprowadziła się do Belgij tam mieszkała z 1,5 roku a teraz chyba gdzieś na obrzeżach Malorki  w Hiszpanii ale dziś wrzuciła fote na Facebook w Hidżabie i tym innym czymś z podpisem ramadan . Nie skończyła szkoły ani nie pracuje tylko dzieci i mąż muzułmanin . Straszne to mając 22 czy 23 lata urodziła w sumie 5 dzieci prawie jedno po drugim ..
12 maja 2019 11:38 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina645

Moja znajoma koleżanka jest młodsza ode mnie o 2 albo trzy lata po ucieczce z domu poznała jakiegoś araba i z jednym ma syna drugi bliźniak tydzień po porodzie zmarł potem wyszła za mąż za jego kuzyna brata czy kolegę i on jej jeszcze trójkę dzieci naklepal . Najpierw wyprowadziła się do Belgij tam mieszkała z 1,5 roku a teraz chyba gdzieś na obrzeżach Malorki  w Hiszpanii ale dziś wrzuciła fote na Facebook w Hidżabie i tym innym czymś z podpisem ramadan . Nie skończyła szkoły ani nie pracuje tylko dzieci i mąż muzułmanin . Straszne to mając 22 czy 23 lata urodziła w sumie 5 dzieci prawie jedno po drugim ..

Nie koniecznie trzeba wyjść za Araba, żeby dzieci naklepać . Coś z nią nie tak, a może z jej rodziną, że aż z domu uciekła ? Są osoby, ktorym trzeba pomóc, bo sie pogubiły, albo były zmuszone sytuacją jaka się wytworzyła wokół niej . Nie każdy daje rady, a ucieczka w takim wieku wydaje sie wybawieniem .
12 maja 2019 11:44 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Nie koniecznie trzeba wyjść za Araba, żeby dzieci naklepać . Coś z nią nie tak, a może z jej rodziną, że aż z domu uciekła ? Są osoby, ktorym trzeba pomóc, bo sie pogubiły, albo były zmuszone sytuacją jaka się wytworzyła wokół niej . Nie każdy daje rady, a ucieczka w takim wieku wydaje sie wybawieniem .

Z tego co wiem z dawnych lat miała zawsze konflikt z matką i ojczymem . Ojczym pociągający alkohol . Nie wiem nie wnikam .. Ale kiedyś wydawała się normalna dziewczyna miała plany iść na studia podróże ale wyszło jak wyszło ..
12 maja 2019 11:47 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina645

Z tego co wiem z dawnych lat miała zawsze konflikt z matką i ojczymem . Ojczym pociągający alkohol . Nie wiem nie wnikam .. Ale kiedyś wydawała się normalna dziewczyna miała plany iść na studia podróże ale wyszło jak wyszło ..

No właśnie z ojczymem, moźe dlatego uciekła ? . Po tych wszystkich pedofiljach sama zaczynam wszedzie węszyć .