Premia za pracę w święta

14 listopada 2018 08:25
U mnie w laxo co roku są premie świąteczne i to wcale nie małe. Opłaca się zostawać.
23 maja 2024 10:54
GrazynaM55

U mnie w laxo co roku są premie świąteczne i to wcale nie małe. Opłaca się zostawać.

Super, podaj jakieś namiary. Nie potrafię ich znaleźć. 
23 maja 2024 10:55
Proszę o polecenie firmy, która oferuje bonusy za święta. Chodzi o Bożenarodzenia 2024. 
23 maja 2024 11:01
BarbaraBasia

Proszę o polecenie firmy, która oferuje bonusy za święta. Chodzi o Bożenarodzenia 2024. 

Chyba każda firma płaci extra za święta. Piszę chyba,bo ja w święta tylko raz pracowałam i stawka za dniówkę była podwójna 
24 maja 2024 06:09
Ja jak wyjeżdżałam z aterimą to płacili za święta ekstra. Z resztą właśnie dlatego decydowałam się na ten czas. z rodziną i tak mam kontakt na co dzień, więc nie traktuję tego czasu ze muszę być w domu i gotować dla wszystkich. A za ten sam czas w niemczech moęsz dostać dużo więcej. A z rodziną zjeść obiad przed i po wyjeździe.
24 maja 2024 07:02
Janka333

Ja jak wyjeżdżałam z aterimą to płacili za święta ekstra. Z resztą właśnie dlatego decydowałam się na ten czas. z rodziną i tak mam kontakt na co dzień, więc nie traktuję tego czasu ze muszę być w domu i gotować dla wszystkich. A za ten sam czas w niemczech moęsz dostać dużo więcej. A z rodziną zjeść obiad przed i po wyjeździe.

Tylko polecam zabrać ulubione produkty i przyprawy czy typ.swiateczne.Niemcy raz że nie celebrują Wigilii(dla nich to kartofelsalatiwurst)ewent.raclette(gorąca plata ok 20zbyt tłuste jak na taką porę).Albo opiekunka musi kelnerowac, zmywać (w końcu za to ma zapłacone). 2rzecz to są zupełnie obcy ludzie i zawsze będzie się człowiek nieswojo czół.Jak raz zrobiłam nasza kapustę to z całej familli skosztował ja tylko 1facet i( tylko dlatego, że był w Islandii i oni też taką robią..).Tak to bym ją ja później przez tydzień jadła do obiadu (żeby zeszła). To co "widziałam" przez kilka Świat w De.nie zachęca mnie do pozostawania za jakies 200e.dodatku.Kolej na innych