Jak minął dzień 4

21 sierpnia 2019 20:32 / 3 osobom podoba się ten post
Czytacie co to sie dzieje w Ministerstwie Sprawiedliwości ?
21 sierpnia 2019 20:38 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja mam kuku na muniu na tle prasowania . Piorę i prasuję, piorę i prasuję . Tutaj też mój podopieczny ma w szafie jak w pudełeczku, a tu sie nie prsuje . Piorą, suszą i składają . Mam kilka odchyłek np. mycie rąk o reszcie nie napiszę, bo wyjdzie, że nie mam czasu na życie :smiech2:

A u mnie prasowanie to jest ostatnią czynność jaka muszeeee zrobić.  Wolę umyc okna i wyglancowac całe mieszkanie niz prasować. Na szczęście większość rzeczy teraz się nie prasuje. Córka prasuje sobie sama. 
21 sierpnia 2019 20:39 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Hej,też dzisiaj tak macie, że wysyłając odpowiedź jakieś errory wyskakują, a potem okazuje się, że poszło?

U mnie dziś w ogóle do bani działa ta strona. Otwiera mi się w nieskończoność. 
21 sierpnia 2019 20:40 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

O,matko . Już się zlękłam, że niepowtarzalana:-)

No nie ,ale się uhahałam 
Jaka niepowtarzalna, zobacz ile razy tylko dzisiaj się powtórzyłam 
Aaa ,to już wiem,wszyscy się dzisiaj powtarzają, bo nikt nie chce być niepowtarzalny 
21 sierpnia 2019 20:42 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Czytacie co to sie dzieje w Ministerstwie Sprawiedliwości ?:boi sie:

Od przedwczoraj
21 sierpnia 2019 20:44 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

O,matko . Już się zlękłam, że niepowtarzalana:-)

Haha, nie wywołuj wilka z lasu
21 sierpnia 2019 20:53 / 3 osobom podoba się ten post
Wróciłem z i z Penny.... Przede mną stał młody, chyba Rosjanin, i kupował papierosy, 10 paczek... Kauffrau się go pyta ile, a on odpowiada... десять... Ile? десять... Ona.. zehn?
Tak sobie pomyślałem... mógłbyś się człowieku chociaż podstawowych niemieckich liczebników nauczyć
21 sierpnia 2019 21:06 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A u mnie prasowanie to jest ostatnią czynność jaka muszeeee zrobić. :do bani: Wolę umyc okna i wyglancowac całe mieszkanie niz prasować. Na szczęście większość rzeczy teraz się nie prasuje. Córka prasuje sobie sama. :-)

Ja nawet lubię prasować to mnie relaksuje 
21 sierpnia 2019 21:07 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Wróciłem z :jazda na rowerze: i z Penny.... Przede mną stał młody, chyba Rosjanin, i kupował papierosy, 10 paczek... Kauffrau się go pyta ile, a on odpowiada... десять... Ile? десять... Ona.. zehn? :smiech3:
Tak sobie pomyślałem... mógłbyś się człowieku chociaż podstawowych niemieckich liczebników nauczyć:nerwowy2::smiech2:

Ale Ty niedobry jesteś a jak ten człek tylko z wizytą wpadł ?
21 sierpnia 2019 21:08 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Czytacie co to sie dzieje w Ministerstwie Sprawiedliwości ?:boi sie:

Powiem tak. Z wielkim szacunkiem dla wszystkich nie czytam i nie oglądam polityki. Poniekąd i też nie rozumiem o czym mówią. Nie interesuje mnie żadna opcja polityczna. Oni i tak wszyscy by się utopili nawzajem w łyżkach wody. A dla nas szaraków i tak zostanie g...o. Czytam nt. poszukiwane Starała i jeśli on gdzieś tam jest trudno będzie odnaleźć "ciało". Czasami trzeba czasu zeby ciało wypłynęło . Mój brat cioteczny też utonął. Było to już około 25 lat temu. Ciało wypłynęło dopueto po 3 tygodniach. Już traciliśmy nadzieję, że się o ogóle odnajdzie. 
21 sierpnia 2019 21:10 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ja nawet lubię prasować to mnie relaksuje :slucha muzyki:

Oj Konwalijko znam lepsze i przyjemniejsze metody na relax i odprężenie. 
21 sierpnia 2019 21:11
Gusia29

No nie ,ale się uhahałam :-):-):-)
Jaka niepowtarzalna, zobacz ile razy tylko dzisiaj się powtórzyłam :-)
Aaa ,to już wiem,wszyscy się dzisiaj powtarzają, bo nikt nie chce być niepowtarzalny :-)

21 sierpnia 2019 21:12 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Oj Konwalijko znam lepsze i przyjemniejsze metody na relax i odprężenie. :hihi:

A co Ty ,Dusia ,nie wiesz, że jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma ?
21 sierpnia 2019 21:12 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Oj Konwalijko znam lepsze i przyjemniejsze metody na relax i odprężenie. :hihi:

Jakie, jakie? 
21 sierpnia 2019 21:15 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Oj Konwalijko znam lepsze i przyjemniejsze metody na relax i odprężenie. :hihi:

Dusia teraz przed nocą o tym wspominasz