Jak minął dzień 4

22 sierpnia 2019 18:26 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No kurna teraz widać z jaką uwagą mnie czytasz już chyba że 4 × pisałam gdzie stacjonuje, pod Frankfurtem w Bensheim:-)

czytam z wielką uwagą tylko nie zapisuje 
22 sierpnia 2019 18:27 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

:pije kawe::glodny::pije kawe::mycie podlogi::zywoplot::lulu:to pdp ja:jazda na rowerze::pije kawe::piknik:to ja i pdp :zakupy w sieci:to pdp ja:jazda na rowerze::gotuje::wspolny posilek::zywoplot: pozostało :kapiel::dobranoc1: pdp tez:dobranoc1:

No pałkę przeglaś  Ty leniuchu se obrazki powstawała
22 sierpnia 2019 18:28 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A mnie ból wlazł między łopatkami albo mnie gdzie owiało,przewiało ,zawiało albo źle spałam ,wysmarowalam se to miejsce jak umiałam ale jeszcze plaster p.bólowy mam to walne tam jakoś wieczorem albo sąsiada babki poproszę żeby mi przylepił :hihi: Mykam do pracy

Uważaj jak sie sąsiad zagapi to może w innym miejscu plaster przykleić 
22 sierpnia 2019 18:30 / 4 osobom podoba się ten post
U nas kolacja sie zapowiada. Większość już siedzi i patrzy w sałatkę . Nie ruszą, najpierw modlitwa .
22 sierpnia 2019 18:31 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Uważaj jak sie sąsiad zagapi to może w innym miejscu plaster przykleić :czerwieni sie:

A gdzie??????na dziób żebym się zamknęła???bo ja dużo podśpiewuje po polsku ostatnio na tapecie bylo ,,,40 lat minęło jak jeden dzień....-z Czterdziestolatka"
22 sierpnia 2019 18:33 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

tak namieszałaś, że juz nie wiem czy jesteś opiekunka czy podopieczną :smiech2:

No właśnie. 
A mówią, że pismo obrazkowe dla wszystkich zrozumiałe 
22 sierpnia 2019 18:35 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

U nas kolacja sie zapowiada. Większość już siedzi i patrzy w sałatkę . Nie ruszą, najpierw modlitwa .

babka też się modli, pewnie żeby posiłek przeze mnie przygotowany był do przełknięcia żartuje oczywiście
22 sierpnia 2019 18:43 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

U nas kolacja sie zapowiada. Większość już siedzi i patrzy w sałatkę . Nie ruszą, najpierw modlitwa .

To ich wyćwiczyłaś
22 sierpnia 2019 18:49 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

tak namieszałaś, że juz nie wiem czy jesteś opiekunka czy podopieczną :smiech2:

Jeszcze mnie Margaretka tabletkami karmić zacznie , ja jej sprzedaje że to niby witaminy . Większość miksuje i w kawe
22 sierpnia 2019 18:51 / 4 osobom podoba się ten post
A ja dziś, wolny, gospodarczy dzień, połowa czasu na tarasie, haha. Jutro po śniadaniu jadę na Markt kupić dużego dorsza na obiad, potem 
A w sobotę, za tydzień lub za dwa, mam wolny dzień i już tak myślę, gdzie by tu pojechać. Może Lubeka, może Kiel? A może na pół dnia na basen? Bo Hamburg do zwiedzania już odpada, pozwiedzałem go
22 sierpnia 2019 19:15 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No pałkę przeglaś :-) Ty leniuchu :-)se obrazki powstawała:bije2:

Łapki mi opadają dzisiaj , taki pracowity dzień to byl
22 sierpnia 2019 19:24 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

To ich wyćwiczyłaś:smiech3:

To nie ja . Ja dałabym im luz a oni na głowę by mi weszli . Tu jest taki dryl, że wszystko robią na czas i w odpowiedniej kolejności . Są tu juz po kilkanaście lat więc wiedzą co i kiedy maja robić . Inaczej byłby tu bałagan . Opiekunowie są serdeczni nie widziałam ani razy przemocy ani nie slyszałam podniesionego głosu . Wszystko na spokojnie . Ciężki kawalek chleba dla opiekunów .
22 sierpnia 2019 19:39 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

A ja dziś, wolny, gospodarczy dzień, połowa czasu na tarasie, haha. Jutro po śniadaniu jadę na Markt kupić dużego dorsza na obiad, potem :jazda na rowerze:
A w sobotę, za tydzień lub za dwa, mam wolny dzień i już tak myślę, gdzie by tu pojechać. Może Lubeka, może Kiel? A może na pół dnia na basen? Bo Hamburg do zwiedzania już odpada, pozwiedzałem go

Jak sobota  07.09 to bardzo serdecznie zapraszam do Travemunde.
22 sierpnia 2019 20:43 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Jak sobota  07.09 to bardzo serdecznie zapraszam do Travemunde.:-(

Ja do 31.08 też jestem jakby co? na szczęście tylko do...bo "raz, dwa, trzy.....baba Jaga wszędzie paczy....."twardy material, non stop  od po 7-20 ej fitt a miałam cicha nadzieję że może jakiś "Kurr" jej zapiszą?....no cóż! Ponad tydzień i finitto!
22 sierpnia 2019 20:49 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Jak sobota  07.09 to bardzo serdecznie zapraszam do Travemunde.:-(

Dlaczego smutna minka?