Jak minął dzień 4

22 sierpnia 2019 20:53 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

To nie ja . Ja dałabym im luz a oni na głowę by mi weszli . Tu jest taki dryl, że wszystko robią na czas i w odpowiedniej kolejności . Są tu juz po kilkanaście lat więc wiedzą co i kiedy maja robić . Inaczej byłby tu bałagan . Opiekunowie są serdeczni nie widziałam ani razy przemocy ani nie slyszałam podniesionego głosu . Wszystko na spokojnie . Ciężki kawalek chleba dla opiekunów .

Żartowałem
23 sierpnia 2019 09:35 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Dlaczego smutna minka? :-)

Ślepa jestem..hihi!!!
23 sierpnia 2019 09:40 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Ja do 31.08 też jestem jakby co?:aniolki: na szczęście tylko do...bo "raz, dwa, trzy.....baba Jaga wszędzie paczy.....":buu:twardy material, non stop  od po 7-20 ej fitt:boks2: a miałam cicha nadzieję że może jakiś "Kurr" jej zapiszą?....no cóż! Ponad tydzień i finitto!:modlitwa:

31.08 planuję  plażing kolo molo...zmienniczka pracuje do 16g.Wieczorem wyjeżdżasz?zadzwonię. 
23 sierpnia 2019 09:49
Damessa
Będę to miał na uwadze a w jakich godzinach masz przerwy?
23 sierpnia 2019 10:29 / 1 osobie podoba się ten post
Codziennie od 12.30 do 15.30
23 sierpnia 2019 17:01 / 6 osobom podoba się ten post
jestem wykończona fizycznie . Pogoda nie dla mnie, nie lubię takich temperatur a tu qrna dzień po dniu mam w planie wycieczki . Dzisiaj dopiero o 16-tej wrócilismy do domu .O 10-tej do lekarza z moim podopiecznym potem zwiedzanie miasta, lody,kawa, spacer i dentka jestem .  Czekalismy u neurologa i słyszałam jak pani w rejestracji przyjmowała zgłoszenia do tegoż lekarza . Podawała daty  10.09.19 , 11.09.19 to nie tak jak u nas za dwa lata, a w najlepszym przypadku za rok . Pielegniaraka wychodziła z gabinetu i prosiła pacjentów po nazwisku . My jako naród porypani jestesmy, przykład RODO . Nie chcę być wywoływana jakimis pseudonimami, zatracilismy się zupełnie . Jutro też wycieczka, zabiorę aparat i zrobię parę zdjęć . dzisiaj nic nie trzasnełam, telefon mi padł a aparatu nie wziełam . W życiu warszawki, nie spodziewałam się, że mnie nie prcownika tego heimu potraktują w taki sposób . Jestem zaskoczona . Te wycieczki organizowane sa specjalnie dla mnie i to jakim kosztem .Na juto jest zamówiony kierowca, który pojedzie małym autem a my tzn. reszta busem . Mój podopieczny nie wsiada narazie do busa, nie mozna go wsadzić , więc pojedzie SKODA .
23 sierpnia 2019 17:33 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

jestem wykończona fizycznie . Pogoda nie dla mnie, nie lubię takich temperatur a tu qrna dzień po dniu mam w planie wycieczki . Dzisiaj dopiero o 16-tej wrócilismy do domu .O 10-tej do lekarza z moim podopiecznym potem zwiedzanie miasta, lody,kawa, spacer i dentka :-)jestem .  Czekalismy u neurologa i słyszałam jak pani w rejestracji przyjmowała zgłoszenia do tegoż lekarza . Podawała daty  10.09.19 , 11.09.19 to nie tak jak u nas za dwa lata, a w najlepszym przypadku za rok . Pielegniaraka wychodziła z gabinetu i prosiła pacjentów po nazwisku . My jako naród porypani jestesmy, przykład RODO . Nie chcę być wywoływana jakimis pseudonimami, zatracilismy się zupełnie . Jutro też wycieczka, zabiorę aparat i zrobię parę zdjęć . dzisiaj nic nie trzasnełam, telefon mi padł a aparatu nie wziełam . W życiu warszawki, nie spodziewałam się, że mnie nie prcownika tego heimu potraktują w taki sposób . Jestem zaskoczona . Te wycieczki organizowane sa specjalnie dla mnie i to jakim kosztem .Na juto jest zamówiony kierowca, który pojedzie małym autem a my tzn. reszta busem . Mój podopieczny nie wsiada narazie do busa, nie mozna go wsadzić , więc pojedzie SKODA .

Nasz naród się cofa? Po numerach nas będą wzywać. I co Wam przypomina???
23 sierpnia 2019 19:43 / 4 osobom podoba się ten post
W sumie trzy razy wyjeżdżałem na ... Czekam na brawa

23 sierpnia 2019 19:46 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś jak to w piątki tu w tym domu sprzątanie, na pauzie rower ,kuliżanki i Heppenheim, kawka, ciasteczko i te sprawy  Fajnie było ale się zmyło o matko jak mnie rozbolał mój felerny bark ,plecy przestały to na bark mi poszło pojęcia nie mam co się dziś stało .Po powrocie muszę na blokadę jechać bo inaczej mowy nie ma na normalne funkcjonowanie, biorę te blokadę 1× w roku na jesień .Muszę tu wytrzymać jeszcze 11 dni może mi to przejdzie mam nadzieję, dobrze że nie muszę tu dźwigać ani obracać pdp.Nic jej nie powiedziałam bo ona o wszystko się martwi ,dobra kobieta.A ten bark to sobie zajechalam na innej szteli gdzie pracowałam 4 lata 
23 sierpnia 2019 19:55 / 4 osobom podoba się ten post
Można by powiedzieć piątek, piateczek , piatunio mam za sobą. Babcia wykąpana. , włoski ma ładnie ułożone przeze mnie bo fryzjerka jeszcze na urlopie. Posciel babci zmieniona, wyprana , wysuszona  . Nawet odwalilam długo już odkładane prasowanie. Bylo tu tego trochę bo odkąd jestem tj cztery tygodnie tylko składałam do kosza ale nie prasowałam. Dzisiaj wszystko pięknie .  Jutro babcia wybywa na urodziny kuzynki. Ja się wezmę za sprzątanie domu i przygotuje pokój dla koleżanki. Zakupy dzisiaj duże zrobione jeszcze tylko muszę jutro po olej wyskoczyć bo zapomniałam. A potem czekać tylko do poniedziałku i w drogę do domu. 
23 sierpnia 2019 20:19 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

W sumie trzy razy wyjeżdżałem na :jazda na rowerze::jazda na rowerze::jazda na rowerze:... Czekam na brawa :zawstydzony:

:smiech3:

23 sierpnia 2019 20:24 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

:brawo1::brawo1::brawo1:

Dziękuję  haha
23 sierpnia 2019 20:26 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Dziękuję :aniolki: haha

Ja wróżka jestem spelniam życzenia 
23 sierpnia 2019 20:29 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

31.08 planuję  plażing kolo molo...zmienniczka pracuje do 16g.Wieczorem wyjeżdżasz?zadzwonię. :moje_wakacje:

Hejka wyjazd przełożony na 5go, także spokoto będę czekać na kontakt
23 sierpnia 2019 20:30 / 4 osobom podoba się ten post
pdp , ja to pdp , ja teraz tylko