Jak minął dzień 4

24 sierpnia 2019 19:13 / 6 osobom podoba się ten post
Elka40

Akurat tu moge tak określać bo sama rodzina tak robi!!! A że ona ma dużo kasy to...Ty to niby masz taką anielska cierpliwość i widzisz "misje" w podcier....p.....T powodzenia w "karierze"!!!:-)

Ty nie jesteś od określenia , tylko od podcierania. Oczywiście że każda, każdy z nas ma góry , dołki i doliny. Popłaczemy w kącie , napiszemy na forum ( w akceptowalnym tonie), dostaniemy tutaj wsparcie, czy kopa do dalszej pracy. Ale tak pisać jak ty ... ( to brak na to jakichkolwiek słów). Męczysz się na szteli , dzwoń do biura i jedź gdzie indziej. Męczy cie praca opiekunki to zjeżdżaj do innej pracy
24 sierpnia 2019 19:16 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Ale piękny brzydal!. Ciekawe do kogo podobny???:hihi:

Do mnie
24 sierpnia 2019 19:17 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Jestem zszokowana takimi słowami. Ty też będziesz stara i może brzydka. A może już jesteś? Nie wiem tego? I nie chce wiedzieć. Kobieto jeśli nawet sztela mina a pdp Cię wkurza to takich rzeczy tutaj na forum się nie pisze. Powiedz sobie to w myślach, wykrzycz w lesie ale nie na forum. Chyba nie masz tam dożywotnio umowy podpisanej? Jeśli nie to zmień sztele i daj na luz bo widzę, że nie wyrabiasz? Może urlop by Ci się przydał. Psycha i młodym czasami wysiada....

Ja po prostu już nie mogę spędzać 21 h w obecności Pdp.praca 7,5 tylko i wyłącznie!!! Za bardzo odwyklamod takich klimatów a tu jeszcze typ "Gangrena" Wolność słowa czy stało się to "komuś" nagle obce? Skoro tylko trzeba sobie tu słodzić nic dziwnego że nikogo już tu prawie nie ma.Z ta chwila mnie też już więcej! Pozdrawiam Tych wszystkich z dystansem, nie tych co 9 mc.na sztelach a 3w domu.Takich to głęboko mi Zal!!! Pa
24 sierpnia 2019 19:19 / 1 osobie podoba się ten post
pulpecja86

Ty nie jesteś od określenia , tylko od podcierania. Oczywiście że każda, każdy z nas ma góry , dołki i doliny. Popłaczemy w kącie , napiszemy na forum ( w akceptowalnym tonie), dostaniemy tutaj wsparcie, czy kopa do dalszej pracy. Ale tak pisać jak ty ... ( to brak na to jakichkolwiek słów). Męczysz się na szteli , dzwoń do biura i jedź gdzie indziej. Męczy cie praca opiekunki to zjeżdżaj do innej pracy

Dzięki ciociu dobra rado
24 sierpnia 2019 19:29 / 4 osobom podoba się ten post
Elka40

Dzięki ciociu dobra rado:aniolki:

Zawsze do usług
24 sierpnia 2019 19:37 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

Ja po prostu już nie mogę spędzać 21 h w obecności Pdp.praca 7,5 tylko i wyłącznie!!! Za bardzo odwyklam:zaskoczenie:od takich klimatów a tu jeszcze typ "Gangrena" :strzela z bicza: Wolność słowa czy stało się to "komuś" nagle obce?:oczko: Skoro tylko trzeba sobie tu słodzić nic dziwnego że nikogo już tu prawie nie ma.Z ta chwila mnie też już więcej! Pozdrawiam Tych wszystkich z dystansem, nie tych co 9 mc.na sztelach a 3w domu.Takich to głęboko mi Zal!!! Pa:hejka1:

Elka tu nikt nikomu nie słodzi a i muszę Ci napisać że nas tu całkiem sporo Dawno Cię tu nie bylo.Myślę że Heim Ci lepiej służy i powinnaś odpocząć trochę .
24 sierpnia 2019 19:44 / 4 osobom podoba się ten post
Elka40

Ja po prostu już nie mogę spędzać 21 h w obecności Pdp.praca 7,5 tylko i wyłącznie!!! Za bardzo odwyklam:zaskoczenie:od takich klimatów a tu jeszcze typ "Gangrena" :strzela z bicza: Wolność słowa czy stało się to "komuś" nagle obce?:oczko: Skoro tylko trzeba sobie tu słodzić nic dziwnego że nikogo już tu prawie nie ma.Z ta chwila mnie też już więcej! Pozdrawiam Tych wszystkich z dystansem, nie tych co 9 mc.na sztelach a 3w domu.Takich to głęboko mi Zal!!! Pa:hejka1:

Czy wolność , bądź swoboda wypowiedzi stały się tu komuś nagle obce? Nie sądzę, a to pytanie powinnaś postawić przede wszystkim sobie....ponieważ wolność jednej osoby kończy się tam, gdzie zaczyna wolność drugiej...
24 sierpnia 2019 19:50 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Ja po prostu już nie mogę spędzać 21 h w obecności Pdp.praca 7,5 tylko i wyłącznie!!! Za bardzo odwyklam:zaskoczenie:od takich klimatów a tu jeszcze typ "Gangrena" :strzela z bicza: Wolność słowa czy stało się to "komuś" nagle obce?:oczko: Skoro tylko trzeba sobie tu słodzić nic dziwnego że nikogo już tu prawie nie ma.Z ta chwila mnie też już więcej! Pozdrawiam Tych wszystkich z dystansem, nie tych co 9 mc.na sztelach a 3w domu.Takich to głęboko mi Zal!!! Pa:hejka1:

To zmień pracę i forum. Papa
24 sierpnia 2019 19:56 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Elka tu nikt nikomu nie słodzi a i muszę Ci napisać że nas tu całkiem sporo :-)Dawno Cię tu nie bylo.Myślę że Heim Ci lepiej służy i powinnaś odpocząć trochę .

Dziewczyny dajcie spokój .Nie ma co ciagnąc tej dyskusji, bo przerodzi się w przepychanki . A po co nam to ? jest spokojnie, fajnie i przyjacielsko . 
 
 Wróciłam z wycieczki, zdjęcia zrobiłam, nie wiem tylko czy dam radę dzisiaj wkleić . Pompka jestem . To bardzo specyficzna grupa a było tylko 5- cioro podopiecznych resztę rodzice zabrali w piątek do domu . Bylismy nad wodą , na lodach i przy zjeździe do dmu zjedliśmy w restauracji co kto chciał . Było miło, ale tak naprawdę wolałabym posiedzieć tu na tarasie w cieniu . Wszyscy wymęczeni, bo trzeba o wszystkim pamietać ,pilnować  i sto razy przypominać. Mam nadzieję,że już im nic do głowy nie wpadnie, żeby mnie uszczęśliwić . Jak zwykle miałam pecha łabądek wylazł z jeziora i do mnie sie przyczepił , musiałam rollstuhlem sie zasłaniać . Nie żeby mnie chciał uszczypnąć, liczył raczej na cos do jedzenia . Uratowała mnie pani, która w kiosku prowadzi sprzedaz pamiatek, wyciągęła waż ogrodowy i wodą go pogoniła . Sporo ludzi było a on wybrał sobie mnie 
24 sierpnia 2019 19:58 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

Akurat tu moge tak określać bo sama rodzina tak robi!!! A że ona ma dużo kasy to...Ty to niby masz taką anielska cierpliwość i widzisz "misje" w podcier....p.....T powodzenia w "karierze"!!!:-)

Co wolno szefowi ( rodzina) to nie Haushilfe, bo taką masz tam pracę jak się nie mylę. Pracuję jak i gdzie chcę, co robisz ty, absolutnie mnie nie interesuje. Odniosłam się do wpisu, w Altenheimie byłam terapeutką przez 2 lata ,skończ odpowiednią szkołę, ja taką właśnie w Niemczech skończyłam. Za pół roku jak nie będziesz głośno wyrażać opinii o Pdp-nych to może ci szef dofinansuje, teraz coś około 600e dają i zwracają koszty dojazdu. Powinno to ci pomóc zrozumieć  ludzi chorych na D i Al. Taka to praca, ciężka i nie raz trzeba zęby zacisnąć, a empatię albo się ma albo nie. 
24 sierpnia 2019 20:01 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Czy wolność , bądź swoboda wypowiedzi stały się tu komuś nagle obce? Nie sądzę, a to pytanie powinnaś postawić przede wszystkim sobie....ponieważ wolność jednej osoby kończy się tam, gdzie zaczyna wolność drugiej...

Około i kółko filozoficzne Pozyjemy, zobaczymy kiedy te osoby tak barrrddzzzzzoooo "spełniające  się" jako  "opiekunki" zatęsknią za wsparciem.?Chyba co niektórym najwidoczniej "za dobrze na lekkiej szteli..i za krótko pracują.Traficie na charakternego Alzheimera to nie raz siarczyste słówko tu również rzucicie.Dobrze że człowiek ma wsparcie chociaż w jednostkach- tu! Poza tym Forum to spoko, bo na szczęście pracownicy Heimow nie uważają się za "Misjonarzy od Geriatrii".Z reszta pdp.juz spi, tez chyba taka sztela ma swoje dobre strony(jeszcze przez protekcję).A więc komu w drogę... temu wanna z kąpielą  wolny wieczor, noc.Tyle że pom.7-15 i 17-19 horror ale co tam! Przecież jakby to bylo gdyby Polak Polakowi zyczyl.Takiemu któremu się powiodło i np.lepiej zarabia.Kto mnie trochę zna to wie, wieśniakom dziekuje
24 sierpnia 2019 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

To zmień pracę i forum. Papa:hejka1::ferrari:

A ty nie zmieniaj do emerytury
24 sierpnia 2019 20:05
Evvex

Co wolno szefowi ( rodzina) to nie Haushilfe, bo taką masz tam pracę jak się nie mylę. Pracuję jak i gdzie chcę, co robisz ty, absolutnie mnie nie interesuje. Odniosłam się do wpisu, w Altenheimie byłam terapeutką przez 2 lata ,skończ odpowiednią szkołę, ja taką właśnie w Niemczech skończyłam. Za pół roku jak nie będziesz głośno wyrażać opinii o Pdp-nych to może ci szef dofinansuje, teraz coś około 600e dają i zwracają koszty dojazdu. Powinno to ci pomóc zrozumieć  ludzi chorych na D i Al. Taka to praca, ciężka i nie raz trzeba zęby zacisnąć, a empatię albo się ma albo nie. 

No dziwne bo ja mam 1500a szef to kumpel mojego faceta, a więc..
24 sierpnia 2019 20:10
Elka40

Około i kółko filozoficzne:pisanie na forum: Pozyjemy, zobaczymy kiedy te osoby tak barrrddzzzzzoooo "spełniające  się" jako  "opiekunki" zatęsknią za wsparciem.?Chyba co niektórym najwidoczniej "za dobrze na lekkiej szteli..i za krótko pracują.Traficie na charakternego Alzheimera to nie raz siarczyste słówko tu również rzucicie.Dobrze że człowiek ma wsparcie chociaż w jednostkach- tu! Poza tym Forum to spoko, bo na szczęście pracownicy Heimow nie uważają się za "Misjonarzy od Geriatrii".Z reszta pdp.juz spi, tez chyba taka sztela ma swoje dobre strony(jeszcze przez protekcję).A więc komu w drogę... temu wanna z kąpielą  wolny wieczor, noc.Tyle że pom.7-15 i 17-19 horror ale co tam! Przecież jakby to bylo gdyby Polak Polakowi zyczyl.Takiemu któremu się powiodło i np.lepiej zarabia.Kto mnie trochę zna to wie, wieśniakom dziekuje:chaplin:

Elka 40- nie wnikam gdzie ty pracujesz i co ci się tam po drodze pod nogi rzuciło czy na inną część ciała- jednak wyjasnię ci w twoim tonie, jeśli nie zrozumiałaś tego , co napisałam. Ordynarne wypowiedzi własnie godzą w wolność słowa drugiej strony i tu nie ma usprawiedliwienia dla tego co wypisujesz-no chyba, że to ty potrzebujesz Melperonu...
24 sierpnia 2019 20:11 / 3 osobom podoba się ten post
Elka40

Około i kółko filozoficzne:pisanie na forum: Pozyjemy, zobaczymy kiedy te osoby tak barrrddzzzzzoooo "spełniające  się" jako  "opiekunki" zatęsknią za wsparciem.?Chyba co niektórym najwidoczniej "za dobrze na lekkiej szteli..i za krótko pracują.Traficie na charakternego Alzheimera to nie raz siarczyste słówko tu również rzucicie.Dobrze że człowiek ma wsparcie chociaż w jednostkach- tu! Poza tym Forum to spoko, bo na szczęście pracownicy Heimow nie uważają się za "Misjonarzy od Geriatrii".Z reszta pdp.juz spi, tez chyba taka sztela ma swoje dobre strony(jeszcze przez protekcję).A więc komu w drogę... temu wanna z kąpielą  wolny wieczor, noc.Tyle że pom.7-15 i 17-19 horror ale co tam! Przecież jakby to bylo gdyby Polak Polakowi zyczyl.Takiemu któremu się powiodło i np.lepiej zarabia.Kto mnie trochę zna to wie, wieśniakom dziekuje:chaplin:

Boże zachowaj taką protekcję, oj chyba ktoś cię bardzo nie lubi.