Jak minął dzień 4

24 sierpnia 2019 10:38 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Chciałam o nim napisać. Kiedyś pracując w różnych domach  ,różnych proszków czy płynów używałam. W jednym z bogatszych, zapytałam, czemu używa Tandila z Aldika,a nie innych, tych reklamowanych. Dowiedziałam się, że do wszystkiego do prania w 60st, czy w wyższych temperaturach  do ręczników, ściętej czy pościeli, ten okazał się najlepszy. Faktycznie, prał bardzo dobrze, a pranie świeżym praniem pachniało. 
Ja sama kupowałam, mieszkając w DE ,te, tańsze środki ,jak np Denkt mit z Dm i też byłam zadowolona. 
 

ostatnio do wyboru miałem Ariel, Persil i inne w sklepie, kupiłem Tandil
24 sierpnia 2019 10:54 / 1 osobie podoba się ten post
Dziś obiad na pięć osób, chyba się pochlastam
24 sierpnia 2019 10:56 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Od biedy wyprasuję...

Niby biedy nie ma, ale jest muss !
24 sierpnia 2019 11:00 / 3 osobom podoba się ten post
Wczoraj odwiedziła dziadka przyjaciółka, która teraz mieszka w Monachium, a jej mężem jest bogaty Włoch. Zaproponowała, że dziś go odwiedzi wraz z dwiema osobami.. Nie wiem, z kim i że przyjdą na obiad. Także obiad na tarasie, zajmę się tylko nakryciem... Obiad dostarczy catering.. Włoskie Essen... Haha, dziadek wyróżniony, bo powiedział, że Tortellini nie je i je tylko mięso z ziemniakami
24 sierpnia 2019 11:05 / 3 osobom podoba się ten post
Nas tutaj nikt z jedzeniem nie odwiedza , bez też nie ! A jak idą jeść to zwykle jakaś draka jest , typu pdp drapie opiekunke nie byłam nigdy jeść z pdp.
24 sierpnia 2019 11:05 / 3 osobom podoba się ten post
Nas tutaj nikt z jedzeniem nie odwiedza , bez też nie ! A jak idą jeść to zwykle jakaś draka jest , typu pdp drapie opiekunke nie byłam nigdy jeść z pdp.
24 sierpnia 2019 11:17 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Nas tutaj nikt z jedzeniem nie odwiedza , bez też nie ! A jak idą jeść to zwykle jakaś draka jest , typu pdp drapie opiekunke:-) nie byłam nigdy jeść z pdp.

A ja z jedną bywałam . Niestety.
Niestety,bo pierwszy raz się cieszyłam, gdy wybrała fajną, klimatyczną, hiszpańską knajpkę, ale przed każdym następnym wyjściem ,już miałam stres. Uważała, że skoro płaci, to powinni wokół  niej skakać, jak gdyby była jedynym gościem w restauracji. Zawsze musiała okazać swoje niezadowolenie-wszystko było nie tak. Za długo czekać, za mało, nie takie, jak myślała, za drogie, obsługa nieuprzejma, więc zero napiwków i że nigdy więcej. Aż do następnego razu.A ja tylko czułam, jak się robię coraz bardziej czerwona ze wstydu. 
U innej Pdp ,córka nas zabierała raz w miesiącu ze swoim przyjacielem. Było fajnie, miło i prawie rodzinnie .
A teraz z Pdp nigdzie nie wychodzimy i jest super !
 
24 sierpnia 2019 12:44 / 5 osobom podoba się ten post
Konie czas
24 sierpnia 2019 12:51 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Konie :dobranoc1: czas:jazda na rowerze:

A co Ty Dorotee, z końmi dzisiaj spałaś?
A teraz co ?
Konie w łóżku, a Ty na rower?
24 sierpnia 2019 12:54 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Dziś obiad na pięć osób, chyba się pochlastam:placze1::nerwowy2:

Sąsiedzi ,rodzina czy opiekunki?
24 sierpnia 2019 12:55 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Konie :dobranoc1: czas:jazda na rowerze:

Jest tu taki topik sama go założylam chyba w styczniu,, nasze sny na wyjeżdzie" poproszę o więcej szczegółów
24 sierpnia 2019 12:58 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Wczoraj odwiedziła dziadka przyjaciółka, która teraz mieszka w Monachium, a jej mężem jest bogaty Włoch. Zaproponowała, że dziś go odwiedzi wraz z dwiema osobami.. Nie wiem, z kim i że przyjdą na obiad. Także obiad na tarasie, zajmę się tylko nakryciem... Obiad dostarczy catering.. Włoskie Essen... Haha, dziadek wyróżniony, bo powiedział, że Tortellini nie je i je tylko mięso z ziemniakami:smiech3:

To ja chętne jego porcje wchlonęi z Włochem się przywitam 
24 sierpnia 2019 13:10 / 4 osobom podoba się ten post
Wczoraj w ogrodzie se taką tęczę strzeliłama teraz spadam na Flohmark
24 sierpnia 2019 13:13 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wczoraj w ogrodzie se taką tęczę strzeliłam:-)a teraz spadam na Flohmark:jazda na rowerze:

Cudna!!!
24 sierpnia 2019 14:18 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Sąsiedzi ,rodzina czy opiekunki?:hihi:

Przyjaciółka, zaprzyjaźnieni sąsiedzi dziadka, no i my. Makarony, sałatki, dla dziadka łosoś bez ziemniaków, haha. Zupa-krem pomidorowa. A pierożki z polskimi pieczarkami, haha. W skrzynce po pieczarkach to to wszystko było. No, ale pauza weg dzisiaj