Jak minął dzień 4

25 sierpnia 2019 16:59 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wróciłam z pauzy umordiwana 11 km w nogach mam :jazda na rowerze:Lody wchłonięte tańca nie było :hihi:a w przyszłym tygodniu  święto wina to się będzie działo, cały tydzień od 31.08 świętują tu w tej miejscowisci .:wino2:

U mnie też, już od czwartku do dzisiaj, świętują, degustują, no i jedzą...jedzą...i jedzą ..
25 sierpnia 2019 17:16 / 3 osobom podoba się ten post
Jeszcze siedzą, Pdp i jej koleżanki. 
Idę na dół, pozbieram talerzyki i filiżanki, może sobie pójdą. Strasznie głośne są, aż mnie głowa ćmić zaczęła 
25 sierpnia 2019 19:10 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ale Tobie fajnie :-)
 
Ja siedzę na piętrze na balkonie, a na dole na balkonie Pdp i jej znajome. Dochodzą mnie odgłosy rozmowy i śmiechów  ,ale się wyłączyłam i nie słucham o czym rozmawiają. Wypiłam z nimi kawę i sobie poszłam, ale siedzę w pogotowiu,gdyby czegoś potrzebowały. Czekam kiedy sobie pójdą . Chce mi się ciszy .

Widzisz to tylko Konwalijka i Luke maja dobry kontakt z goścmi obojętnie skąd są ci przybysze .
25 sierpnia 2019 19:16 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wróciłam z pauzy umordiwana 11 km w nogach mam :jazda na rowerze:Lody wchłonięte tańca nie było :hihi:a w przyszłym tygodniu  święto wina to się będzie działo, cały tydzień od 31.08 świętują tu w tej miejscowisci .:wino2:

W taki upał na rower ? no co Ty ? mozna udaru cieplnego dostać . Daj na luz, lody mozna zjeść w domu . To nie żart odnośnie jazdy w taki gorąc ( spodobało mi sie to słowo ).
25 sierpnia 2019 19:27 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

W taki upał na rower ? no co Ty ? mozna udaru cieplnego dostać . Daj na luz, lody mozna zjeść w domu . To nie żart odnośnie jazdy w taki gorąc:-) ( spodobało mi sie to słowo ).

29 graduskow to wcale nie tak źle zwłaszcza że lekki wiaterek, czuje się dobrze ja przyzwczajona  do takich temperatur i do szybkiej jazdy na rowerze, poza tym flacha wody zawsze przy mnie .Nie lubię jak powietrze stoi i jest parno i 35-42 ° wtedy nie jeżdżę.Ale bardzo dziękuję za troskę 
25 sierpnia 2019 19:28 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

W taki upał na rower ? no co Ty ? mozna udaru cieplnego dostać . Daj na luz, lody mozna zjeść w domu . To nie żart odnośnie jazdy w taki gorąc:-) ( spodobało mi sie to słowo ).

Gorąc taki,że nie wiem co!
Pięknie ten gorąc brzmi, aż musiałam napisać, żeby się podelektować 
25 sierpnia 2019 19:37 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

W taki upał na rower ? no co Ty ? mozna udaru cieplnego dostać . Daj na luz, lody mozna zjeść w domu . To nie żart odnośnie jazdy w taki gorąc:-) ( spodobało mi sie to słowo ).

A pisząc że jestem umordowana to znaczy że nogi mam słabe bo z wprawy wyszłam, uda mnie bolą , kiedyś bardzo dużo jeździłam i kocham rower .Od 3 dni takie wycieczki sobie robimy we 3 
25 sierpnia 2019 19:51 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A pisząc że jestem umordowana to znaczy że nogi mam słabe bo z wprawy wyszłam, uda mnie bolą , kiedyś bardzo dużo jeździłam i kocham rower .Od 3 dni takie wycieczki sobie robimy we 3 :-)

Też lubię rowerkiem pognać w siną dal,oj lubię, a po przerwie to najbardziej 4litery protestują ale kto by się przejmował. Jutro mam zamiar do Edeki podjechać coś 7 km i troszkę pod górkę, ale z powrotem wiatr we włosach.
25 sierpnia 2019 20:26 / 5 osobom podoba się ten post
Bardzo miło dzisiaj przeleciało, chociaż po trudnej nocy miałam inne odczucia. Mieliście w tym udział Wykorzystam że Pdp-na nad wyraz fit i umyję jej głowę, ale póki co gapię się w niebo, piękne widoki, czerwone chmury na jeszcze błękitnym niebie. Lepiej i piękniej już dzisiaj nie będzie  Miłego wieczoru 
25 sierpnia 2019 21:17 / 3 osobom podoba się ten post
Spokojnie i leniwie minęła niedziela. Popołudnie strasznie się ciągnęło, a to za sprawą odwiedzin koleżanek Pdp. Nie,żeby mi jakoś specjalnie przeszkadzały, tylko ta wizyta się ciągnęła i ciągnęła aż do kolacji. Niby miałam ten czas dla siebie, ale trzeba było być na posterunku  bo może "dziewczyny "będą czegoś potrzebowały. Po za tym,co przygotowałam, niczego ode mnie więcej nie chciały, wodę same sobie donosiły, a ja dotleniłam się na swoim balkonie. 
Teraz babcia już w łóżeczku, szczęśliwa, że miała taki fajny dzień, a ja też zadowolona, że teraz nie muszę czuwać, bo do rana nikt niczego nie będzie ode mnie chciał 
25 sierpnia 2019 21:55 / 4 osobom podoba się ten post
A ja jeszcze raz tutaj. Wczorajszymi wpisami, rozbudziliście moją ciekawość dot Opiekunka radzi. 
Żeby ją zaspokoić, tę ciekawość moją, a nie tę radzącą ,zajrzałam tam.
Dałam radę przebrnąć tylko przez wpisy z dzisiejszego dnia. Ludzie, tego nie daje się czytać! Miała Mleczko rację, mówiąc że powinni zmienić nazwę na Opiekunka bredzi. Toż  tam same pierdóły,czy mnie się tak wydaje?
Mówicie, że tutaj to Hilton,myślę, ze w porównaniu z tamtym portalem, to my mamy i Hiltona, i Wersal, i Oxford-wszystko razem wzięte 
 
25 sierpnia 2019 22:44 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja jeszcze raz tutaj. Wczorajszymi wpisami, rozbudziliście moją ciekawość dot Opiekunka radzi. 
Żeby ją zaspokoić, tę ciekawość moją, a nie tę radzącą :-),zajrzałam tam.
Dałam radę przebrnąć tylko przez wpisy z dzisiejszego dnia. Ludzie, tego nie daje się czytać! Miała Mleczko rację, mówiąc że powinni zmienić nazwę na Opiekunka bredzi. Toż  tam same pierdóły,czy mnie się tak wydaje?
Mówicie, że tutaj to Hilton,myślę, ze w porównaniu z tamtym portalem, to my mamy i Hiltona, i Wersal, i Oxford-wszystko razem wzięte :-)
 

No co Ty gadasz  naprawdę?
25 sierpnia 2019 22:49 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No co Ty gadasz :hihi: naprawdę?:hihi:

No ale o co się Tobie rozchodzi ?
Że co, że u nas Wersala nie ma, czy że u sąsiadów bredzenie ?
25 sierpnia 2019 22:52 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

No ale o co się Tobie rozchodzi ?
Że co, że u nas Wersala nie ma, czy że u sąsiadów bredzenie ?:-)

To drugie 
26 sierpnia 2019 08:37 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja jeszcze raz tutaj. Wczorajszymi wpisami, rozbudziliście moją ciekawość dot Opiekunka radzi. 
Żeby ją zaspokoić, tę ciekawość moją, a nie tę radzącą :-),zajrzałam tam.
Dałam radę przebrnąć tylko przez wpisy z dzisiejszego dnia. Ludzie, tego nie daje się czytać! Miała Mleczko rację, mówiąc że powinni zmienić nazwę na Opiekunka bredzi. Toż  tam same pierdóły,czy mnie się tak wydaje?
Mówicie, że tutaj to Hilton,myślę, ze w porównaniu z tamtym portalem, to my mamy i Hiltona, i Wersal, i Oxford-wszystko razem wzięte :-)
 

My tutaj to Opiekunki24.pl Hilton to była chyba prześmiewcza nazwa. Takie wycieczki powinny być zakazane jako starsza forum uznaje tak