Jak minął dzień 4

26 sierpnia 2019 08:47 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

My tutaj to Opiekunki24.pl:-) Hilton to była chyba prześmiewcza nazwa. Takie wycieczki powinny być zakazane:-) jako starsza forum uznaje tak:-)

Ok,postaram się podporządkować!
26 sierpnia 2019 09:04 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ok,postaram się podporządkować!:-)

26 sierpnia 2019 09:17 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

My tutaj to Opiekunki24.pl:-) Hilton to była chyba prześmiewcza nazwa. Takie wycieczki powinny być zakazane:-) jako starsza forum uznaje tak:-)

Wcale nie trza wiedzieć co w trawie piszczało a wręcz ryczało tak dla własnej orientacji
26 sierpnia 2019 09:20 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wcale nie :-)trza wiedzieć co w trawie piszczało a wręcz ryczało :-)tak dla własnej orientacji:hihi:

Preferuje dobre wiadomosci hihi
26 sierpnia 2019 09:26 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Preferuje dobre wiadomosci:-) hihi:-)

Dobre to balsam dla serca a zle utwardzacz dla d...y 
26 sierpnia 2019 11:31 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dobre to balsam dla serca a zle utwardzacz dla d...y :hihi:

Ende
26 sierpnia 2019 11:35 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wcale nie :-)trza wiedzieć co w trawie piszczało a wręcz ryczało :-)tak dla własnej orientacji:hihi:

Niom  Gdyż ponieważ jeśli siedzi za cicho , to wlasnie sika zygzakiem bądź maze po ścianie Stuhlgangiem jakieś abstrakcje 
26 sierpnia 2019 12:16 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Niom :-) Gdyż ponieważ jeśli siedzi za cicho , to wlasnie sika zygzakiem bądź maze po ścianie Stuhlgangiem jakieś abstrakcje :-)

No to mi Tina zagwozdkę dałaś, trudniejszą niż Dorotkowe rebusy 
Za żadną ch....lerę nie mogę dojść, o co się rozchodzą 
Pewnie dotyczy czasów, kiedy mnie tutaj jeszcze nie było?
26 sierpnia 2019 12:30 / 2 osobom podoba się ten post
No i tak doczekałam południa. Dzisiaj dorównuję kroku mojej Pdp. A nawet Ona mnie, o pół kroku wyprzedza 
Bardzo leniwy ten poniedziałek, ale chyba to tak zostawię. Nie będę się do niczego zmuszać, jeśli musu nie ma. Od ostatniego sprzątania nie zdążyło się nabrudzić, gotować nie musiałam, bo wczoraj wieczorem wyciągnęłam z zamrażarki, pierwszą z trzech porcji zamrożonej Minestrone, zdążyłśmy już zjeść, babcia już śpi, a mnie nic się nie chce . Może się zmobiluzuję i na jakiś krótki spacer wybiorę, bo inaczej, jak zasiadłam na balkonie, tak zostanę do końca przerwy. Popijam czarną kawę, bez mleka ,ale za to z cukrem i liczę na to, że może da mi lekkiego kopa. 
Z jednej strony dobrze mieć niewymagających podopiecznych, ale z drugiej, to pułapka. Od siebie również zaczynamy mniej wymagać. O sobie mówię, więc możecie mieć inne zdanie na ten temat. 
Miłego popołudnia 
26 sierpnia 2019 12:32 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

My tutaj to Opiekunki24.pl:-) Hilton to była chyba prześmiewcza nazwa. Takie wycieczki powinny być zakazane:-) jako starsza forum uznaje tak:-)

To było wtedy jak osoba administrujaca forum czy portal, zakazała uzywania wulgaryzmów . Pamietasz co to było, wklejanie jednego emotikonka  bez potrzeby i zakladanie tematów śmiesznych, ale tylko dla osob  uposledzonych umysłowo. I tak powstała nazwa Hilton, że to niby kultura a ci co im słoma w butów wystaje przenieśli się na "bredzi" i bredzą dalej . To nieuleczalne . Nie ma co wspominać trzeba było olać  to towarzystwo i robić swoje . 
26 sierpnia 2019 12:36 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

No to mi Tina zagwozdkę dałaś, trudniejszą niż Dorotkowe rebusy :-)
Za żadną ch....lerę nie mogę dojść, o co się rozchodzą :-)
Pewnie dotyczy czasów, kiedy mnie tutaj jeszcze nie było?

To akurat nie ma znaczenia. Pewnie zauważyłaś jakość wypowiedzi. Tak jak już pisałam- z pogranicza borderline i w tle hołdowanie jakiejś martyrologii upokorzeń. W praktyce to oznacza, że jeśli ktoś ma w ich pojęciu lepiej, to już jest wprost niepojęte. Ma to skutki takie, jakie na pewno zobaczyłaś . Nic ciekawego. Zatem odwróćmy się na pięcie- po prostu- bez obscenicznych gestów.
26 sierpnia 2019 13:02 / 4 osobom podoba się ten post
Zaglądam na youtube a tam widzę mój awatar . O matko, co w tym necie wyczynają . Mam przy mojej muzyce w dodatku w komentarzach po niemiecku . Qrka wodna przelazła kobita i kapelusza nawet nie zdjęła .
26 sierpnia 2019 13:10 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Zaglądam na youtube a tam widzę mój awatar . O matko, co w tym necie wyczynają . Mam przy mojej muzyce w dodatku w komentarzach po niemiecku . Qrka wodna przelazła kobita i kapelusza nawet nie zdjęła .:-)

Podaj linka, proszę, też chcę zobaczyć 
26 sierpnia 2019 13:17 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Podaj linka, proszę, też chcę zobaczyć :-)

; wyswietli się piosenka i jest mój awatar w komentarzach . Ale to nic, to wszystko automatycznie leci .Mam też tak ze swoimi zdjęciami, ciagle bez proszenia robia mi jakies albumy z moich zdjęć .
26 sierpnia 2019 13:20
Mleczko

; wyswietli się piosenka i jest mój awatar w komentarzach . Ale to nic, to wszystko automatycznie leci .Mam też tak ze swoimi zdjęciami, ciagle bez proszenia robia mi jakies albumy z moich zdjęć .






icht wohin die Liebe geht -☸ڿڰۣ-ڰۣ Semino Rossi


33 009 wyświetleń

 


2816UDOSTĘPNIJZAPISZ


 






 

 


 


tancolofelho
Opublikowany 28 lut 2012
 
 
SUBSKRYBUJ 30 TYS.


 


Kategoria
Muzyka
Muzyka w tym filmie

POKAŻ WIĘCEJ


 
 


22 komentarze

SORTUJ WEDŁUG


 
 
Domyślne zdjęcie profilowe
Dodaj publiczny komentarz...

 


 
 

 


Simonne Heremans


Simonne Heremans;lc=UgxYv7tsW5_KtPeb8pl4AaABAg">1 rok temu

Prachtig lied, prachtige stem❤️❤️❤️

 
5
 
ODPOWIEDZ

 

 


Elisa Rosane Wagner


Elisa Rosane Wagner;lc=UggJS8RGBnaG5XgCoAEC">3 lata temu

Linda música, faz bem para o coração.

 
1
 
ODPOWIEDZ

 

 


Miller Annie


Miller Annie;lc=UgimD5iOVpQFKXgCoAEC">4 lata temu

ICH LIEBE SCHÖNE

 

 
ODPOWIEDZ

 

 





renate schrader;lc=UgzHHlsG8BScibAFew94AaABAg">1 rok temu

Eine Stimme zu Träumen, der Beste von Allen

 
1
 
ODPOWIEDZ

 

 





César García;lc=UgwQPnm1kxrGcS8n7jZ4AaABAg">1 rok temu

Excelente y muy buena de César

 

 
ODPOWIEDZ

 

 





Rita de cacio reis;lc=UgwG4VFtxxhbzPXgJp14AaABAg">4 miesiące temu

Porque não mostra a esposa mas de agora Brasil

 

 
ODPOWIEDZ

 

 





Kele Konrath;lc=UgzWzzsMg_Qd0e4-igR4AaABAg">11 miesięcy temu

A voz de semino rossi e fantástica faz bem aos ouvidos e mente cada dia escuto mais e mais

 

 
ODPOWIEDZ

 

 





Rosetta De Marco;lc=UgylA6cCAO8CQubOKEJ4AaABAg">3 miesiące temu

SEMINO ,IL PIU 'GRANDE ARTISTA ,,,,

 

 
ODPOWIEDZ

 

 





Rosetta De Marco;lc=Ugz6moa0x5UNqd90omJ4AaABAg">1 rok temu

bello semino che bella la tua voce .......