Jak minął dzień 4

26 sierpnia 2019 13:23 / 1 osobie podoba się ten post
Nie potrafię Gusiu zrobić inaczej, trochę zasmieciłam. To odnośnie tego ze w necie nic nie ginie . Tak jak wczoraj pisała Tina . Uwaga, respekt i kultura, bo nigdy nie wiadomo kto co znajdzie i jaki uzytek z tego zrobi .
26 sierpnia 2019 13:24 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

; wyswietli się piosenka i jest mój awatar w komentarzach . Ale to nic, to wszystko automatycznie leci .Mam też tak ze swoimi zdjęciami, ciagle bez proszenia robia mi jakies albumy z moich zdjęć .

Fajne fotki pstrykasz,to każdy chce mieć 
26 sierpnia 2019 13:27 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Fajne fotki pstrykasz,to każdy chce mieć :-)

Bella Donna !!!
26 sierpnia 2019 13:31 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nie potrafię Gusiu zrobić inaczej, trochę zasmieciłam. To odnośnie tego ze w necie nic nie ginie . Tak jak wczoraj pisała Tina . Uwaga, respekt i kultura, bo nigdy nie wiadomo kto co znajdzie i jaki uzytek z tego zrobi .

Bella Donna!!!
Pod Twoim wpisem miałam to umieścić, a siebie zacytowałam 
26 sierpnia 2019 13:37 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Bella Donna!!!
Pod Twoim wpisem miałam to umieścić, a siebie zacytowałam :-)

My chyba obie konczyłysmy ta samą szkołe ( działania w internecie ) ja zielona jak groszek w puszce . Moja wnuczka mnie szkoli jak jestem w domu . Zawsze mówi, że jestem  n i e r e f o r m o w a l n a , a ja na to, ale najlepszy rosól gotuję  z domowym makaronem .
26 sierpnia 2019 13:42 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

My chyba obie konczyłysmy ta samą szkołe ( działania w internecie ) ja zielona jak groszek w puszce . Moja wnuczka mnie szkoli jak jestem w domu . Zawsze mówi, że jestem  n i e r e f o r m o w a l n a , a ja na to, ale najlepszy rosól gotuję :mniam::mniam::nerwowa kucharka: z domowym makaronem .

Pewnie tak,jeśli chodzi o komputer ,to mój syn też mówi,że jestem niereformowalna 
Dziwi się tylko,po co mi dobry sprzęt, skoro niewykorzystuję 90% możliwości mojego IPada 
A jak mnie mój 3,5 letni wnuczek o coś prosi, żeby znaleźć czy pokazać, to też się dziwi-ale jak,babciu, nie umiesz?
26 sierpnia 2019 13:48 / 2 osobom podoba się ten post
No cóż, spaceru nie było, ale zmieniłam miejsce. Z balkonu na łóżko się przeniosłam 
I tak już na tym łóżku,  końca przerwy doczekam 
26 sierpnia 2019 15:29 / 4 osobom podoba się ten post
Jeju może macie coś do prasowania ? siedzę cały dźień juz nie wiem jak kto  za gorąco na spacer, wszystko tu ludzie robią dla mnie nie ma nic , żadnego zajęcia . Nie lubię tak siedzieć bezczynnie . Zegar obserwuje a to zajecie nudne . Ratunku !!!!!!!!!!
26 sierpnia 2019 16:03 / 2 osobom podoba się ten post
Matko a co tu się wyrobio wszyscy nudy mają a ja nie
26 sierpnia 2019 16:07 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

No cóż, spaceru nie było, ale zmieniłam miejsce. Z balkonu na łóżko się przeniosłam :-)
I tak już na tym łóżku,  końca przerwy doczekam :-)

A ja spacer i  przełożyłem na rano, haha.
Teraz siedzę przed frontem domu, dziadek z drugiej strony na tarasie.. Wiadomo, pod parasolem. Qcze, nie ma czym oddychać
26 sierpnia 2019 16:08 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Niom :-) Gdyż ponieważ jeśli siedzi za cicho , to wlasnie sika zygzakiem bądź maze po ścianie Stuhlgangiem jakieś abstrakcje :-)

Gdzie tak mają?
26 sierpnia 2019 16:11 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

A ja spacer i :jazda na rowerze: przełożyłem na rano, haha.
Teraz siedzę przed frontem domu, dziadek z drugiej strony na tarasie.. Wiadomo, pod parasolem. Qcze, nie ma czym oddychać

Oddycha się piersią ,zgubiłeś piersi ?
26 sierpnia 2019 16:32 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Oddycha się piersią ,zgubiłeś piersi ?:hihi:

A poszukasz ich ze mną? 
26 sierpnia 2019 16:34 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalijko a Ty po południu na jeździłaś?
26 sierpnia 2019 16:48 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Konwalijko a Ty po południu na :jazda na rowerze: jeździłaś?

No ale Twoich piersi nie widziałam