Jak minął dzień 6

10 grudnia 2019 17:19 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Oj co się stało?:-(

Bo mnie do kozy wysłałyście 
10 grudnia 2019 17:30 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

No ja pierdziuuu, tyle prawdy po oczach, zlituj się :lol1:

Nic jej oczętom się nie stanie, od Babora tak się napły ,ze nawet nie mrugną 
10 grudnia 2019 17:37 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Tak i miałaś rację z niewiernymi na Farmie. Już mnie by wysłały kozy paść , czy wręcz wsadziły po kozie, ale jakby widziały taką piękną kozicę na Pilatusie to by same w te "pendy" pobiegły :-) Babol był oryginalny- napło mnie tak, że oczu nie mogłam domknąć. Zastanawiam się co z komiksem zrobić. Je tam gdzie sławojka w pobliżu-powieszę na gwiździu i niech ktoś czyta w skupieniu. Lenina nie dam ruszyć, zresztą on sam się już nie rusza :-)
To tyle- wyżaliłam się, bo świat mi się zawalił :-(
A Ty zasuwaj, bo to jeszcze nie koniec, ale warto i zazdraszam Ci tych tłumnych świąt i pomysłu, który niewątpliwie zmałpuję na Wielkanoc.

No to co z tym światem ??
10 grudnia 2019 17:39 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

A nade kim? :-)

Wypadałoby powiedzieć nad sobą ale ja powiem nade mną 
10 grudnia 2019 17:42 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Tak i miałaś rację z niewiernymi na Farmie. Już mnie by wysłały kozy paść , czy wręcz wsadziły po kozie, ale jakby widziały taką piękną kozicę na Pilatusie to by same w te "pendy" pobiegły :-) Babol był oryginalny- napło mnie tak, że oczu nie mogłam domknąć. Zastanawiam się co z komiksem zrobić. Je tam gdzie sławojka w pobliżu-powieszę na gwiździu i niech ktoś czyta w skupieniu. Lenina nie dam ruszyć, zresztą on sam się już nie rusza :-)
To tyle- wyżaliłam się, bo świat mi się zawalił :-(
A Ty zasuwaj, bo to jeszcze nie koniec, ale warto i zazdraszam Ci tych tłumnych świąt i pomysłu, który niewątpliwie zmałpuję na Wielkanoc.

Ty nie zazdraszczaj póki co. Jak święta przeżyję i sił starczy, to napiszę, czy warto robić coś takiego.
A z tą Farmą, to masz rację, parę minut temu tam zajrzałam-brak słów, szkoda gadać, czas chyba porządek zaprowadzić, bo jeszcze policaje przyjadą i nie będą pytać kto winny, a kto nie. Tego komiksa, to Ty lepiej w sławojce nie wieszaj, bo wiesz, po imprze, to jeszcze w innym celu, niż ten, o którym mówisz, użyty być może. Kartki powyrywają i pan Kornel w grobie spokoju miał nie będzie. 
A Lenina, nie ruszaj, mój ci  on, przecie 
10 grudnia 2019 17:46 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

No to co z tym światem ??

Oj Mycha ,czyżbyś jeszcze do siebie nie doszła po imprezie na Farmie ?
Jak to co z tym światem?
Napisała przecież, że się jej zawalił 
10 grudnia 2019 17:54 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

No to co z tym światem ??

Pisałam.Do kozy mnie wpakowały i sie załamałam bo ani barscyku mi nie zostawiły , ani paru uszek do tego...A nunczako ja gooopia podrzuciłam Gusi i teraz nie mam czym dźwi roz........ Rozwalić . No!.
10 grudnia 2019 18:19 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Pisałam.Do kozy mnie wpakowały i sie załamałam bo ani barscyku mi nie zostawiły , ani paru uszek do tego...A nunczako ja gooopia podrzuciłam Gusi i teraz nie mam czym dźwi roz........ :placze1:Rozwalić . No!.

Nie do kozy tylko do Pacanowa. A Koziołek jest bardzo miły, zresztą. 
10 grudnia 2019 18:26 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

:rozmysla: Wypadałoby powiedzieć nad sobą ale ja powiem nade mną :lol2:

Mycha. Ja siem nad sobom litójem. Nie jerzdżem z rzadnom firmom do Pacanowa, tylko tam gdzie diabeł nie może. Kasiuta jest, a ja dalej zewszont goopia. To co? Mam sie w kopalni zatrudnić qrde ? 
10 grudnia 2019 18:28 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Nie do kozy tylko do Pacanowa. A Koziołek jest bardzo miły, zresztą. 

Nie jade, bo tam tylko busy dojeżdzają .Ende 
10 grudnia 2019 18:31 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Jak Ty to robisz, że na wszystko znajdujesz czas? :-)

Wcześnie wstaje , dużo pracuje , dobrze organizuje czas, wciągam pdp w ramach aktywizacji w pracę  domowa i tak idzie
10 grudnia 2019 18:33 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Mycha. Ja siem nad sobom litójem. Nie jerzdżem z rzadnom firmom do Pacanowa, tylko tam gdzie diabeł nie może. Kasiuta jest, a ja dalej zewszont goopia. To co? Mam sie w kopalni zatrudnić qrde ? :-)

Eeee tam. W kopalni chyba jeszcze ciężej jest. 
10 grudnia 2019 18:35 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Eeee tam. W kopalni chyba jeszcze ciężej jest. 

No właśnie 
10 grudnia 2019 18:37 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Wcześnie wstaje , dużo pracuje , dobrze organizuje czas, wciągam pdp w ramach aktywizacji w pracę  domowa:suszenie: i tak idzie:niebo pieklo:

Moja krew 
10 grudnia 2019 18:39 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Moja krew :-)

Wiadomo , ludzie Północy