Jak minął dzień 6

11 grudnia 2019 10:41 / 8 osobom podoba się ten post
Jako że pdp zajęta sama sobą to ja główkuje nad prezentami. No i dla chrześnicy, która jest zagorzała maniaczką wszelkiej maści zwierząt (podejrzewam że po mnie), wymyśliłam dość oryginalny prezent. Na stronie wwf zaadoptowałam w jej imieniu irbisa , młoda dostanie piętnie oprawiony dyplom iż stała się opiekunem jednego z nich. Jestem z siebie dumna 
11 grudnia 2019 11:26 / 5 osobom podoba się ten post
11 grudnia 2019 11:34 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A ja se:gotowanie1:i se:radosc1: a co:radosc:i patelnia i pokrywką i talerze lecom:hihi:

Że se co? 
11 grudnia 2019 11:36 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Że se co? :chaplin::smiech3:

Potańcuj se też 
11 grudnia 2019 11:54 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Potańcuj se też :radosc1::oklaski:

Odsłuchałem, grecka muzyka 
Są dwie rzeczy na świecie wieczne.... Wiecznie żywy Lenin i wiecznie żywa Zorba 
11 grudnia 2019 12:20 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Odsłuchałem, grecka muzyka :radosc1:
Są dwie rzeczy na świecie wieczne.... Wiecznie żywy Lenin i wiecznie żywa Zorba :tak:
:smiech2:

Dodała bym parę innych Elvis np.Santana 
11 grudnia 2019 12:26 / 3 osobom podoba się ten post
Pauzunia moja kochana moja ci ona tylko przeciąg po sobie zostawię i perfumy 
11 grudnia 2019 12:33 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Pauzunia moja kochana moja ci ona :hihi:tylko przeciąg po sobie zostawię :yahoo:i perfumy :-)

To leć  na pauzunię, ja po obiadku mam dziś dzień wolny od.. zakupów, więc idę
11 grudnia 2019 12:34 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pauzunia moja kochana moja ci ona :hihi:tylko przeciąg po sobie zostawię :yahoo:i perfumy :-)

Dokladnie pausa 12,30-14.00start jak w szwajcarskim zegarku nie ma to tamto 
11 grudnia 2019 12:38 / 5 osobom podoba się ten post
Normalnie czy zimno czy goraco poszlabym na 2 h z   ale jeszcze sie kuruje wiec tv, tel, relaks.
15.00-beda goście :przyjaciolka pdp na  i ciacho i  pogaduchy wpada 
11 grudnia 2019 13:28 / 5 osobom podoba się ten post
Mnie mija czas na siedzeniu w necie. Szukam ofert pracy, tak  od 10 stycznia. 
Wczoraj wysłałam nawet swoje zgłoszenie. Jestem już po rozmowie z rekruterką i po rozmowie z inną osobą w języku niemieckim. No qrde,ale jestem zadowolona, trochę obawiałam się  tej weryfikacji językowej, bo od  10 pażdziernika nie szwargotałam, ale oceniony został mój jezyk, a właściwie znajomość niemieckiego ,na flusig und sehr gut !
Teoretycznie mogliby już wysłać mój profil do akceptacji ,do seniora, gdzie ja znalazłam ofertę, albo do seniorki, którą mi zaproponowali. Wzięłam jednak na wstrzymanie i umówiłam się na telefon w piątek. Jeszcze czegoś poszukam. No i zadzwonię do mojej firmy, żeby powiadomić, że raczej nie wrócę do nich. Przy zleceniach do osób chodzących, chyba nie mam u nich szans, mimo trzyletniej współpracy na podwyżkę. Na ostatnim zleceniu dostalam nawet 50 euro mniej, niż miałam wcześniej  Ale to też moja wina, bo nie zapytałam za ile, tylko myślałam że automatycznie zostaje wcześniejsza stawka.
Miłe słowa i wychwalanie, jaka to jestem "naj" są miłe, ale ja jadę, żeby zarobić. 
Dzisiaj zaproponowano mi na rozmowie, po weryfikacji języka, na dzień dobry 160 euro więcej. Wszystko ok, tylko że jest to Aterima, z którą między innymi współpracowała Konwalia i inni Forumowicze. Dobrej opinii o tej firmie nie macie niestety. 
Hej,a może ktoś z Was o jakimś fajnym miejscu słyszał, wolnym tak od ok 10 stocznia?
Miłego popołudnia 
11 grudnia 2019 13:33 / 2 osobom podoba się ten post
Od 10stycznia, oczywiście, do stoczni ,jak  wyżej napisałam, nie chcę ,
11 grudnia 2019 13:49 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A ja se:gotowanie1:i se:radosc1: a co:radosc:i patelnia i pokrywką i talerze lecom:hihi:

To Zorba.... 
Uwielbiam 
11 grudnia 2019 13:52 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Od 10stycznia, oczywiście, do stoczni ,jak  wyżej napisałam, nie chcę :-),

Ja na warunkach niemieckich więc Ci nie pomogę
11 grudnia 2019 14:01 / 1 osobie podoba się ten post
Anka1

Ja na warunkach niemieckich więc Ci nie pomogę:-)

Liczy się chęć pomocy 
Dziękuję